Cesta z heroinu ven

12. june 2012 at 20:43 | C |  Jednodílné ffky a povídky | ONLY IN iwantfreedom
radujem se, aplaus!! je tady volný pokračování k jednodílovce Pomoz mi z heroinu. aby to ale nebyla suchá pokračovací jednodílovka, je ve stylu 13+! takže doufám že úchylný directionerky potěším a normální lidi nezkazím. haha.

VAROVÁNÍ. OBSAHUJE SEXUÁLNÍ SCÉNY!

13+!

A POKUD NĚKDO BUDE CHTÍT BUZEROVAT ŽE PÍŠU ÚCHYLNÝ FFKY VE 14-TI LETECH, UVĚDOMTE SI, ŽE NEJSEM JEDINÁ KDO NĚCO TAKOVÝHO PÍŠE. NA SVĚTĚ JSOU NÁS TISÍCE.


Otevřela jsem šuplík od nočního stolku v Niallovo pokoji, který jsem si zčásti přivlastnila. Vyndala jsem obálku, která tam ležela poslední dva roky. Před těma dvěma rokama jsem si řekla, že až se dostanu ze své závislosti, obsah obálky si prohlédnu. Měla jsem tam schované fotky z dob, kdy jsem na tom byla nejhůř. Roztrhla jsem roh obálky, otevřela ji a vyndala fotky. Bylo tam asi pět fotek a na každé jsem byla jinak postavená. Byl tam dokonce i záběr na mé, v té době, rozpíchané ruce. Vtom Niall vrthnul do pokoje.
,,Charlotte.'' řekl, usmál se a šel ke mně. Během několika vteřin si všiml fotek v mých rukách. ,,Co to máš?'' zeptal se.
,,Jsou to jenom fotky několik roků staré.'' zašeptala jsem.
,,Netrap se tím. Důležité je že jsi se z toho dostala.'' řekl a políbil mě.
,,Ale byla jsem tak hnusná. Kůže ze mě jenom visela.''
,,Char to není pravda. Byla jsi krásná a vždycky budeš.'' usmál se. Byla jsem rozhodně jiná než dřív. Sice jsem nabrala něco přes boky, měla jsem trochu větší stehna a zakulacený obličej, ale byla to známka toho že jsem čistá a zdravá.

.
Večer když jsem ulehla do postele, přemýšlela jsem o tom, jaký by byl můj život bez Nialla. Byl jako můj vzduch a když se mnou nebyl delší dobu, měla jsem co dělat abych se nezbláznila. A zrovna tak jsem se právě cítila. Niall řekl že přijde pozdě v noci, tak ať na něj nečekám. Myslela jsem si, že bez něj neusnu, ale jen co jsem zavřela oči usnula jsem.

.
Ze spaní mě vytrhl zvuk, který se ozval z chodby. Odhrnula jsem peřinu, vylezla z postele a vydala se do chodby. Čekala jsem že to bude Niall a měla jsem pravdu. Hledal něco ve skříňce, když si mě všimnul usmál se.
,,Jakto že nespíš?''
,,Slyšela jsem tě, jak tu s něčím boucháš tak jsem se šla podívat.'' řekla jsem.
,,Tak pojď.'' řekl, chytnul mě do náruče a odnesl do postele. Opatrně mě položil a vysvlékl se. Jediné co si nechal byly slipy, ve kterých normálně spával. Lehl si vedl mě, chytl peřinu a přetáhl nám ji přes hlavu.
,,Co to...??'' nedovolil mi domluvit, protože mě umlčel polibkem. Zatímco se jeho jazyk probíjel do mých úst, projížděla jsem mu prsty ve vlasech. Pomalu se zvedal nade mě a nepřestával mě líbat. Podíval se na mě svými překrásnými oči v barvě oceánu, které jsem ve světle lampy viděla jasně. A další věc co jsem v nich viděla byla nadrženost. Za ty tři roky co spolu chodíme, jsme spolu ještě nespali. Pohladil mě po vlasech a jemně přejel svým jazykem po mých rtech.
Rukou mi stále zajížděl pod tričko a nepřestával mě líbat. Potom se posunul o něco níž, dával mi polibky na břicho a přejížděl rukou po vnitřní straně stehna.
,,Nialle chci to.'' řekla jsem a vzdychla.
,,Opravdu?'' zeptal se.
,,Ano. Jsem připravená.'' jen co jsem to dořekla, chytl cíp trička a přetáhnul mi ho přes hlavu. Než jsem se nadála byly dole i kalhotky. Stáhnul si své slipy a opět si lehl vedle mě. Přejížděl mi prsty od prsou dolů a zase nahoru.
,,Nene, tohle je tvoje noc. Prožila sis v životě hrůzy a tohle je ode mě pro tebe.'' řekl, když jsem se chtěla dotknout jeho chlouby. Takovou reakci jsem vůbec nečekala.
,,Nialle už.'' řekla jsem, když mě stále uspokojoval. Navlékl si kondom a opatrně na mě vlezl. Když do mě vnikal cítila jsem malý tlak, ale to bylo všechno. Byl opravdu opatrný a stále mě líbal. Zachvíli, když jsme oba dosáhli orgasmu, ze mě doslova spadnul a chytil mě do náruče.
,,Říkal jsem ti že tě z toho dostanu.'' řekla a políbil. Nic jsem mu na to neodpověděla, protože jsem věděla že on je ten někdo s kým strávím zbytek života, protože mi ho zachránil a nechala jsem se oddat jeho polibkům.


UUUUUFF, ŘEKNU ŽE TO BYLA MAKAČKA:D!
 


Comments

1 Mišulka28 Mišulka28 | Web | 13. june 2012 at 21:25 | React

užasný

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.