The diary of one crazy fan

23. june 2012 at 12:28 | C |  Jednodílné ffky a povídky | ONLY IN iwantfreedom

Středa, 23. července
Věř tomu nebo ne, ale dneska jsem objevila tu nejúžasnější skupinu na světě!! Poslouchala jsem rádio, když jsem najednou uslyšela perfektní písničku. Jmenuje se What Makes You Beautiful a je prostě boží! Doufám že jednou dostanu možnost je vidět naživo :).

Pátek, 25. července
Agggggggrh, mám chuť Caitlin zabít. Ona půjde na koncert One Direction! Budou hrát na Floridě na konci srpna a já se tam určitě nedostanu :(. Achjo..

Středa, 30. července
Promiň že jsem se tak dlouho neozvala, ale měla jsem zlost a tak. Mám polepenou celou skříň fotkama Nialla, je tak krásný. Řeknu aspoň Caitlin ať mi je vyfotí a donese podpis. Asi se zase dlouho neozvu, protože budeme dělat nějaké změny na domě.

Pondělí, 4. srpna
Asi se zblázním radostí!! Mamka mi normálně sehnala lístek na One Direction až k pódiu a dokonce půjdu do zákulisí! Páni, nemůžu tomu vůbec uvěřit. Chápeš to deníčku? Já se potkám s One Direction, uvidím toho nejkrásnějšího blonďáka na světě a dostanu možnost si s nima popovídat! Woooow. Už se nemůžu dočkat!! :)

Neděle, 24. srpna
Už zítra! Asi zkolabuju.

Pondělí, 25. srpna
A je tady velký den D! Za 3 hodiny budu stát na koncertě a tančit na jejich písničky! A asi za 6 hodin jim budu stát tváří v tvář. Páni, pořád tomu nemůžu uvěřit. Musím se jít ještě převléct a trochu upravit a potom vyrazím :).

Úterý, 26. srpna
Včerejší koncert 1D a setkání s klukama bylo to nejúžasnější co jsem kdy zažila! Neskutečně jsem si to užila. Kluci jsou strašně pohodoví, hodní a srandovní. A to není všechno! Teď mi vůbec neuvěříš co se stalo, když jsem se s nima setkala! Asi 2 hodiny jsme si povídali, takže jsem domů došla až po půlnoci. A když jsem odcházela, tak ke mně přiběhl Niall a podal mi papírek. Řekl že si ho mám přečíst až doma, pak mi věnoval svůj nádherný úsměv, medvědí objetí a odešel. A víš co bylo napsané v tom papírku??? ZAVOLEJ MI, RÁD BYCH TĚ VÍC POZNAL. NIALL a pod tím bylo číslo! Wow, mám mu zavolat?

Pátek, 29. srpna
Tak jsem Niallovi zavolala a on mě pozval ven!! Zítra jdeme na pláž, tak snad to dopadne dobře :).

.
o dva roky později

Sobota, 27. září
Přestěhovala jsem se s ke klukům do Anglie :). Je tu moc krásně a slunné počasí mi vůbec nechybí. Mimochodem, včera to byly dva roky co jsme spolu! :)

Čtvrtek, 2. října
Dneska jsem šla kluky podpořit na koncert a Niall mi věnoval svou část v písni Moments. Neskutečně ho miluju a nikdy jsem se necítila šťastnější :).
Sobota, 4. října
Niall pro mě prý nějaké překvapení. Jsem hodně zvědavá co to bude :). Začali jsme shánět byt, abychom spolu mohli být častěji!! :)

Pondělí, 6. října
Niall mě požádal o ruku!!! Jsem přešťastná, těším se na společný život s ním.

.
o 3 roky později

Úterý, 14. prosince
A tohle je milý deníčku, můj poslední zápis. Mám spokojený život s Niallem a nikdy jsem nebyla šťastnější. Jsem si stoprocentně jistá, že jsem důkazem toho, že sny se plní :)!
 


Comments

1 Hráblík=) Hráblík=) | Web | 23. june 2012 at 15:45 | React

To by byla pohádka co? :D
Kdyby se to takhle dělo ... tak bych asi chodila s Vítěm Starým z Mandrage :DDDD

2 Hráblík=) Hráblík=) | Web | 23. june 2012 at 16:12 | React

:D Tak já ti ho kdyžtak půjčím :D ;) a nebo ho ty půjčíš mně :D
Děkuju ;)

3 Tá slušná Tá slušná | 8. december 2012 at 20:00 | React

Fairy tale ;] Denníčková :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.