Italiano Romanticismo [13+!]

20. july 2012 at 10:00 | C |  Jednodílné ffky a povídky | ONLY IN iwantfreedom

13+!


Každý rok jsem jezdila do Itálie a ani letos nenastala změna. Tam, kde jsme bydleli, jsem poznala jednoho pěkného a sympatického Itala. Jmenoval se Fillipo a byl o dva roky starší než já.
Jednou jsme spolu byli v bazénu, když se rozhodl že bychom mohli uzavřít nějakou sázku aby byla sranda. A já si řekla, no jasně, proč ne že jo. Ale to jsem ještě netušila co vymyslí.
Fillipo byl vždycky takový ten typ člověka co bere všechno v klidu, byl hlasitý (vždyť je to přece Ital) a měl jisté kouzlo. No, ale zpátky k té sázce. Rozhodl se že si vsadíme nato, který z našich dvou kamarádů dřív přeplave bazén. A světe div se, já to prohrála.
,,Ha, vyhrál jsem!'' řekl svým italským přízvukem.
,,Všimla jsem si. Tak fajn, když si vyhrál co chceš?'' ušklíbla jsem se.
,,Mmmm, mmm...' přemýšlel a najednou se mu rozzářily oči. ,,Už vím, ale nesmíš nic namítat. Slibuješ?''
,,Slibuju.'' podívala jsem se mu do očí.
,,Můžu dělat cokoliv s tvým tělem.''
,,Fajn.'' řekla jsem. Aspoň bude nějaké vzrůšo.
,,Přijdu pro tebe v osm večer.''
,,OK. Budu čekat na zahradě.'' otřela jsem si vodu z tváře.
,,Už se těším.'' zasmál se a stáhl mě pod vodu.
.
Seděla jsem na zahradě a čekala na Fillipa. Rodina šla do města a klíče mi nenechali, takže budu muset být u Fillipa do půlnoci.
,,Tak pojď.'' ozvalo se za mnou. Odvedl mě do jejich bytu.
,,Posaď se a zavři oči.'' řekl, když jsme přišli do jeho pokoje. Slyšela jsem jak zatáhl žaluzie a blížil se ke mně. Cítila jsem jak si vedle mě sedl.
,,Opravdu můžu? Cokoliv?'' zašeptal. Jeho horký dech mi přejel po krku.
,,Cokoliv. Opravdu.'' ztěžka jsem polkla. Předtím jsem si myslela, že tahle sázka bude v pohodě, ale teď, když se na mě lepila Fillipova kůže, jsem se začínala trochu bát.
,,Hlavně se neboj, neublížím ti.'' zašeptal a přejel mi rukou po vnitřní straně stehna. Tiše jsem vzdychla. Jeho hlas, pohled to se mnou dělalo divy, ale jeho doteky, to bylo teprve něco. Pomalu mi rukou zajížděl pod triku. Otočila jsem k němu hlavu. I když byla v místnosti tma jeho tmavé oči doslova zářily. Pomalu jsem se k němu přibližovala a on se naštěstí nebránil. Když se naše rty setkaly, byla jsem v úplně euforii. Jeho polibek byl přesně jako Itálie. Živý, s vlastním stylem a naplněný energií. Zajela jsem mu rukou do rozkroku a on vydechl.
,,Zamiloval jsem se do tebe, víš to?'' zašeptal a pohladil mě po vlasech.
,,Já do tebe taky.''
,,Pojď se mnou, něco ti ukážu.'' řekl a vzal mě za ruku. Dovedl mě k vrátkům u bazénu a pomalu přelezl přes postel. Když byl na druhé straně podal mi ruku abych přelezla za ním. Bazén byl překrásně osvícený a kolem bylo příjemné ticho. Šli jsme k mostu, který vedl přes bazén a posadili se na něj.
,,Dneska je vidět hodně hvězd.'' řekl a na jednu ukázal.
,,A je úplněk.'' upřela jsem pohled na měsíc. Nebe bylo tu noc úplně bez mráčků.
,,Jsi tak krásná.'' pohladil mě po tváři. Vrhla jsem se na něj tak, že jsem ho ze sedu srazila do lehu. Možná že to zní vášnivě, ale líbala jsem ho něžně a pomalu. Nebylo to žádné hrr. Projížděl mi prsty ve vlasech. Líbila se mi jeho vůně. Voněl po chlorované vod+, vypraném prádle a takovém tom mořském vzduchu. Na chvíli se od mých rtů odtáhl a usmál se.
,,Víšněco mě napadlo. Možná to je bláznivý nápad, ale mohli bychom to zkusit.'' řekl.
,,Tak povídej.''
,,Co kdybychom spolu chodili?''
,,Víš ale že vztahy na dálku nefungují.''
,,Někdy bych přijel já k tobě, někdy ty ke mně, volali bychom si, psali, skypovali.'' řekl.
,,Tak fajn. Zkusíme to.'' mrkla sem. A Fillipo mě dlouze políbil.
.
A teď? Jsem o pět let starší a s Fillipem pořád jsem. Dodělala jsem střední školu a odstěhovala se k němu do Itálie. Že vztahy na dálku nefungují? Já mám svůj názor...
pozn. autorky: Ten kluk doopravdy existuje a ten bazén taky. Sice nevím jak se jmenuje, ani jak voní, ale je ještě pěknější než ho tady popisuju :).
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.