August 2012

boredom

27. august 2012 at 13:02 | C

Taky milujete film Kamarád taky rád stejně jako já? Viděla jsem ho jednou a to na dovolenej v Itálii a hrozně se mi zalíbil. Takže pokud se budete někdy večer nudit, stáhněte si ho :)!
Včera jsem se vrátila z Hracholusek unavená jak nikdy. Fuj, a to jsme byli ještě na pouti, takže jsem měla co dělat abych se udržela na nohou. V sobotu jsme jeli parníkem na Radost a tam jsme si pokreslovali barvama šátky. Až Radka udělá video s fotkama tak vám ho sem dám :).
Mám v počítači 4.kapitolu LP a pátou rozepsanou, takže se ji pokusím co nejdřív dopsat a zveřejnit.
Jinak ještě k těm Hracholuskám, štípla mě tam včela nebo vosa. Svině jedna, ještě teď mě ta ruka svědí jako prase. Je hrozný jak ty prázdniny letos utekly. Fuj, devítka. Už za tejden.
Zejtra jedu domů. Už jsem sbalená. A vůbec se mi tam nechce, ale už se těším na svou postel s dvouma polšářema a dvouma peřinama. Živijó.
Ale stejně bych byla radši v Lindos Princess v Řecku :D!!

PS: Jsem asi největší knihomolka na světě. Za 2 měsíce jsem přečetla 5 knih, z nichž má jedna přes 300 stránek a ostatní přes 400. A teď jsem asi ve čtvrtce Bohové Olympu. Nářez co? :DD

Moje Úžasňačka <3.

Máš jenom jednu.

22. august 2012 at 23:40 | C
MÁMA.
Samotný slovo je kouzelný. Ukazuje někoho kdo ti je nejblíž, při němž zapomeneš na všechny starosti a teplo se ti rozuteče po celým těle.
Od tý doby co se mý rodiče rozvedli, žiju s mámou a s tátou se vídám jen párkrát do roka. A i přesto všechno si vážím táty víc než mámy. Nedokážu mámě říct všechno a občas ji zalžu, ale to přece udělá každej aspoň jednou ne?
Ráda s mámou strávím den, i když nerada s ní někam chodím. Nesnáším ty pohledy a řeči o tom jestli jsme sestry nebo kamarádky.
Mám ráda když je moje máma v pohodě, jak se říká. Žádný buzerování, žádný blbý otázky okolo kluků a tak.
Ale přece. I přesto všechno co nám mámy udělají, si jich vážíme čím dál víc.
Protože maminku máme jenom jednu :).

it's okaaaay.

21. august 2012 at 14:31 | C
Takže se konečně ozývám z notebooku. Internet nám nejel asi 5 dní,proto sem se ozvala jenom z taťkovo mobilu (na kterým se mimoto píše fakt úděsně).
Na včerejší den jste měli přednastavenou 2:kapitolu LP (čti zde!) a během tý odby jsem stihla napsat další 2 kapitoly :).
Dočetla jsem Percyho Jacksona (kapička slz ukápla) a pustila se do Bohové Olympu. DOPORUČUJU!
Dneska večer začnu pracovat na tom blogu o Eleanor :) <3.

Jen děsnej pařák, fuj. A jak si užíváte konec prázdniny VY?

only problem

19. august 2012 at 20:12 | C
zdravim vsechny ctenare myho blogu. chci se vam omuvit za nekolikadenni nepritomnosz, ale doma nam preszl jez internet. na zitrek mate prednastaveniu 2. kapitolu lp, tak snad se bude libit. doufamze internet zacne co nejdriv fungovat abychmohla zacit pracovt na mym druhym blogu o eleanor calder (ecalder.blog.cz).
uzivejte ptazdnin :).

ps. omlouvamse za tolik chyb v textu, ale ne mobiluse pise gakt blbe!! :D

New in.

16. august 2012 at 22:05 | C
Tak jsem se vrátila z Plzně, kde jsem byla na nákupech. A teď se vám pochválím s tím, co jsem si přivezla :)!!!
Vezmeme to po obchodech, takže začnu Claire's. Tenhle obchod mám sám o sobě strašně ráda a netušila jsem že v Olympii bude. A tak jsem jim to tam vyplenila :D. Jelikož má Claire's One Direction Collection, stačilo najít stojan s 1D věcma a Kája jela :D. Vybrala jsem si gumový náramky, odznáčky a spirálový deník.
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Dalším je Rossmann, kde jsem si vybrala do zásoby ještě jeden odlakovač Essence.
imagebam.com

Pompo
imagebam.com

Nanu Nana. Tyhle skleničky s Londýnem mám dvě :).
imagebam.com

Asi jsem se zamilovala. Do koho? Do těhle totálně dokonalých fitness bot Nike.
imagebam.com

A jelikož se tenhle rok jede na Hracholusky ve stylu námořníka, tak jsme si byly koupit proužkovaný trička a modrý tříctrťáky. H&M (trička), New Yorker (tříčtvrťáky).
imagebam.com

2012>GREECE>Rhodos>Hotel Lindos Princess <3

13. august 2012 at 22:25 | C
Kája se živá a zdravá vrátila a nehorázně toho lituje!! Byla to ta nejúžasnější dovolená na světě kterou bych nejradši hned vrátila. Popravdě řečeno, vůbec se mi z tama nechtělo odjet.

Let byl vcelku v pohodě až na ty turbulence a to žrádlo. Zpáteční cesta byla co se týká žrádla hrozná, protože jsme dostali knedlo vepřo zelo :XX.
A hotel.No pááááááááááááááááni. To byl luxus jako svině. Neskutečně jsem si to tam zamilovala. A taky jsem si zamilovala animátory a animátorky. Byl tam jeden stráááááááááááááááááááááááášně krásnej :). Slovák Jan. Ňuňu. Mám ho na hodně videích takže ho určitě uvidíte.

Chodili jsme na večerní show pořádaný právě animation teamem. A ty byly nemálo luxusní. Dokonce tam byl i striptýz kterej mám natočenej nu :DDDDDDDD. Ale byla to prostě nejlepší dovolená na světě :).

TRAPASY
Prvním celkem slušným trapasem bylo když jsme šli na večeři a já si tam jak frajerka stoupla s rukama v bok a čekala na rodinu. A oni tam byli animátoři převlečení za osly. Přišla Pája a řekla mi : ,,Ten tě chce.'' a já se otočila a bum. Úplně jsem odskočila jak jsem se ho lekla. A on se chudáček lekl taky.
Další jsem předvedla u bazénu. Ležím si na lehátku, všichni v bazéně a jde jeden animátor. A on mi zamával a řekl ,,Hello!'' a já se chtěla frajersky předvíst že ho taky pozdravím, tak jsem zamávala a řekla ,,Bye!''. No jo, proto jsem potom už nikoho nezdravila.
A ještě jednou perličkou bylo moje 'povídání'. Bylo to po večerní show Cabaret (jo po striptýzu) a nakonci když se odcházelo z amfiteátru si animátoři vždycky tleskli s diváky. Tak já zas nečekaně jako frajerka šla a zastavila se u toho pěknýho slováka (Jan <3). Napřáhla jsem ruku a řekla: ,,Já chci taky.'' a on na mě: ,,Good night!'', ale tleskl si se mnou. Takže mi zřejmě nerozumněl (díky bože) a myslel si že mu přeju dobrou noc.
Bylo jich ještě trochu víc, ale tohle byly ty nejlepší :).

DO GALERIE

NA YOUTUBE

(pouze videa Lindos Princess - .....)^^

Pokud nevíte kam na dovolenou (třeba příští rok) rozhodně doporučuju Lindos Princess. A mám v plánu se tam jednou vrátit :)

k videům- snažím se každý den nahrávat co nejvíce videí u těch delších to ale chvíli trvá.
k fotkám- fotky nejsou nahraný všechny. to bychom tu byli tři roky. vybrala jsem jen ty nejlepší.

překládám

13. august 2012 at 13:45 | C

Alphas by Lisi Harrison

KLIKNI NA OBRÁZEK A ČTI!

fanfictions

13. august 2012 at 13:42 | C
Když dostanu dopis o tom, že můžu být animátorka v hotelu, mám obrovskou radost. Poznám nové lidi, budu mít spousty zážitků a kdo ví co ještě. Potkám Jána do kterého se ihned zamiluju, ale on o mně zřejmě jeví pouze kamarádský vztah. ''Polský power'' Piotr se ale zamiluje do mě. Jak dopadne tento milostný trojúhelník?

Posledním rokem studuju na prestižní kosmetické škole, ale netuším, co bude po ní. Všechno to ale změní jeden e-mail od Londýnské společnosti, která mi nabídne zajímavou spolupráci. Jak dopadne toto dobrodružství?

KLIKNI NA OBRÁZEK A ČTI.