2012>GREECE>Rhodos>Hotel Lindos Princess <3

13. august 2012 at 22:25 | C
Kája se živá a zdravá vrátila a nehorázně toho lituje!! Byla to ta nejúžasnější dovolená na světě kterou bych nejradši hned vrátila. Popravdě řečeno, vůbec se mi z tama nechtělo odjet.

Let byl vcelku v pohodě až na ty turbulence a to žrádlo. Zpáteční cesta byla co se týká žrádla hrozná, protože jsme dostali knedlo vepřo zelo :XX.
A hotel.No pááááááááááááááááni. To byl luxus jako svině. Neskutečně jsem si to tam zamilovala. A taky jsem si zamilovala animátory a animátorky. Byl tam jeden stráááááááááááááááááááááááášně krásnej :). Slovák Jan. Ňuňu. Mám ho na hodně videích takže ho určitě uvidíte.

Chodili jsme na večerní show pořádaný právě animation teamem. A ty byly nemálo luxusní. Dokonce tam byl i striptýz kterej mám natočenej nu :DDDDDDDD. Ale byla to prostě nejlepší dovolená na světě :).

TRAPASY
Prvním celkem slušným trapasem bylo když jsme šli na večeři a já si tam jak frajerka stoupla s rukama v bok a čekala na rodinu. A oni tam byli animátoři převlečení za osly. Přišla Pája a řekla mi : ,,Ten tě chce.'' a já se otočila a bum. Úplně jsem odskočila jak jsem se ho lekla. A on se chudáček lekl taky.
Další jsem předvedla u bazénu. Ležím si na lehátku, všichni v bazéně a jde jeden animátor. A on mi zamával a řekl ,,Hello!'' a já se chtěla frajersky předvíst že ho taky pozdravím, tak jsem zamávala a řekla ,,Bye!''. No jo, proto jsem potom už nikoho nezdravila.
A ještě jednou perličkou bylo moje 'povídání'. Bylo to po večerní show Cabaret (jo po striptýzu) a nakonci když se odcházelo z amfiteátru si animátoři vždycky tleskli s diváky. Tak já zas nečekaně jako frajerka šla a zastavila se u toho pěknýho slováka (Jan <3). Napřáhla jsem ruku a řekla: ,,Já chci taky.'' a on na mě: ,,Good night!'', ale tleskl si se mnou. Takže mi zřejmě nerozumněl (díky bože) a myslel si že mu přeju dobrou noc.
Bylo jich ještě trochu víc, ale tohle byly ty nejlepší :).

DO GALERIE

NA YOUTUBE

(pouze videa Lindos Princess - .....)^^

Pokud nevíte kam na dovolenou (třeba příští rok) rozhodně doporučuju Lindos Princess. A mám v plánu se tam jednou vrátit :)

k videům- snažím se každý den nahrávat co nejvíce videí u těch delších to ale chvíli trvá.
k fotkám- fotky nejsou nahraný všechny. to bychom tu byli tři roky. vybrala jsem jen ty nejlepší.
 


Comments

1 the lizz. the lizz. | Web | 14. august 2012 at 13:47 | React

byla jsem tam a musim říct, BOŽÍ hotel))
fakt jako luxus, milí lidi (ale ti se mění ofc) , a supr jídlo a všechnoooo.D
a boží fotky fakt.DD

a děkuju moc!! to si nezasloužím ani takovou chválu :DD

2 THEthees THEthees | Web | 14. august 2012 at 16:02 | React

Děkuju moc! no užásnou postavu teda zrovna nemám ale tak dá se :D:)

3 jukniseonline jukniseonline | Web | 17. august 2012 at 17:08 | React

to s tím hello, bye  mě pobavilo nejvíc :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.