September 2012

smíření.

30. september 2012 at 17:49 | potato |  diary
Už jsem OK. Změnila jsem vzhled a jsem spokojená. Nikdy jsem spokojenější nebyla :). Sice se pořád hledám, ale vím že do několika měsíců to bude úplně no problem :D.
Zejtra začíná project 30 days. A prvním tématem je vztah. Doufám že se vám článek bude líbit :). Protože se s takovýmhle článkem budete setkávat každej den celých 30 dní :)!!
Aby to tady nebylo tak suchý v celým článku máte nějaký fotky z we<3it co se mi v poslední době zalíbily :). (Můj profil najdete tady.)

bez názvu

29. september 2012 at 11:45 | potato |  diary
Víte co je můj problém? Že nevím co chci.
Zjistila jsem že se stěhovat nebudu protože neopustím blog co má přes 4 měsíce, byla by to škoda. A tak jsem došla k tomu názoru že to tady změním. Zase. Já nevím.
Prostě se nedokážu usadit, v ničem. Porcházím nějakýma změnama při nichž se nemůžu vůbec rozhodnout, co vlastně chci. A nebojte se. Mě to taky štve, ještě víc jak vás.
Dejte mi prostě chvíli čas, než si uvědomím jak tenhle blog změnit, aby byl takovej jakej ho chci.

i'm sick. oh shit. KRIZE

28. september 2012 at 19:03 | potato |  diary
Určitě jste si všimli podle přidávání článků že se mnou něco je. A to něco je nemoc. Vlastně nevím co mi je, jestli mám angínu nebo ne. Zkrátka mám rýmu, bolí mě v krku. Už druhej den tady piju Coldrex (ble:P) a cucám Strepsils. Super. Bezva. Ve škole jsem nebyla už včera. A víte co je nejhorší??? Že dneska má T přespávačku a já tam nebudu!!!!!! Tak strašně jsem se těšila...
A jen tak mimochodem mám luxusní novinku. Příští pátek jdu na MANDRAGE!!!!! Chápete to??? Já to prostě vůbec nemůžu rozdejchat. Hustý, nářez. Těšing jako svině.
Už nevím co v tý posteli mám dělat. Začala jsem hledat obrázky na úvodní obrázek nový povídky, píšu další díly ff IWYtSMH, čtu starý díly a dokonce i novej Cosma a hraju hry. Skvělá zábava fakt.
Vlastně to není zas tak hrozný, až na ten Coldrex :).
Totálně ty náramky miluju, fakt :).

I Want You to Stole My Heart | BONUS PART 13+

26. september 2012 at 13:04 | potato
bonusový díl k IWYtSMH. speciálně pro nadržený directionerky a ať to má taky trochu šťávu!
(díl zveřejněný pouze zde a na lb)

13+!before i die #1

24. september 2012 at 13:34 | potatokdo nic nedělá, nic neposere

21. september 2012 at 18:37 | C |  diary
víkend!! to je totální deja vu. nemohla jsem se fakt dočkat. konečně se vyspím. úžasnej pocit.
fakt už nevím co si mám o D myslet. zase si mě v těláku všímal, dokonce i když se někde potkáme tak si mě všimne a víc prostě nic. už nevím co mám dělat :((. fakt mě sere.
už teď se nemůžu dočkat dalšího dílu Gymplu. jo jsem na tom fakt totálně závislá :). protože Ondra Brzobohatej, Jáchym Kraus a ještě ten blonďáček jsou nejvíc krásní :).
myslím že dneska napíšu novou kapitolu k IWYTSMH. nejdřív si ale musím všechny díly přečíst, protože vůbec nevím co se tam všechno stalo.
právě si stahuju Účastníky zájezdu. dávali je sice v neděli v televizi, ale já se dívala na talent takže smůla :). a ještě ke všemu ten film totálně miluju!!!
úplně miluju LWWY! je to ta nejúžasnější písnička na světě a videoklip je božskej. prostě Nialler je tam totálně k sežrání :').

LIVE WHILE WE'RE YOUNG

20. september 2012 at 19:39 | C |  diary
Mám Vánoce jako svině!! hajshufhrnslnvndunf bože to je luxus!! hfornsubfubcunse. a váš názor??? <3