I Want You to Stole My Heart | BONUS PART 13+

26. september 2012 at 13:04 | potato
bonusový díl k IWYtSMH. speciálně pro nadržený directionerky a ať to má taky trochu šťávu!
(díl zveřejněný pouze zde a na lb)

13+!


Jak jsem říkala, byla to ta nejkrásnější noc v mém životě. Nejen že jsem měla neuvěřitelnou radost z toho, že konečně Liama po takové době vidím, poprvé jsme se spolu vyspali. Za tu dobu co jsme spolu, to byl doopravdy první styk.
První samozřejmě v našem vztahu, ne v životě. Před dvěma rokama jsem se totiž vyspala s jedním děvkařem a vlastně si nic nepamatuju, protože jsem byla opilá a zkusila jsem drogy. Od té doby jsem se alkoholu nedotkla.
,,Miluju tě.'' řekl a přisál se mi na krk, kde mi následně udělal cucflek. Pomalu se mi zrychloval tep, věděla jsem že k tomu dojde a nemohla se dočkat.
,,Liame, chci s tebou spát.'' zašeptala jsem.
,,Vždyť spolu spíme vždycky.'' zachechtal se.
,,Já to ale myslím jinak.''
V jeho očích najednou probleskla nadrženost. Čekala jsem co mi odpoví, ale místo toho jsem se dočkala vášnivého polibku. Když se jeho jazyk probíjel do mých úst, přejížděla jsem mu prsty po svalech na břiše a on mi pomalu zajížděl rukou pod tričko. Když jsem věděla že je nejmíň soustředěný, převalila jsem se na něj. V tom momentě jsem seděla na jeho klíně a ruce mu držela za hlavou.
,,Co to?'' zasmál se. Šibalsky jsem se usmála a nahnula se k němu. Pomalu jsem mu přejížděla po rtech svými rty. Věděla jsem že ho to musí děsně vzrušovat, zvlášť když se mě nemohl dotknout a já už byla taky celkem nažhavená.
,,Já už to nevydržím.'' řekl a převalil mě opět po sebe. Začal mi vyhrnovat tričko, které skončilo strčené pod polštářem. Potom jsem mu stáhla trenýrky a on mně kalhotky. Moc jsem toho v té tmě neviděla, protože nám do pokoje svítil jen měsíc, ale poznala jsem že je jeho chlouba celkem velká. Když si natáhl kondom pomalu do mě vstoupil. Byl to přenádherný pocit. Nikdy jsem se necítila šťastněji, protože jsem věděla že jsem s tím pravým. Pravým panem Dokonalým. Když jsem dosáhla vrcholu brnělo mi v celém těle.
,,Miluju tě.'' usmála jsem se a políbila ho. Potom jsme v náručí usnuli.
 


Comments

1 PetuLL PetuLL | Web | 29. september 2012 at 10:57 | React

Dekuju za info, me osobne ten bonus potesil. :P nadrzene i romanticke, skvele. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.