I Want You to Stole My Heart | Part 13.

25. september 2012 at 15:48 | C

Když jsme s Eleanor přijeli do hotelu kde jsou kluci ubytovaní, všude byli paparazzi.
,,A jak se tam chceš jako dostat?'' podívala jsem se na ni.
,,Neboj, mám plán.'' mrkla ,,Zavezete nás prosím k zadní straně hotelu?'' podívala se na taxikáře.
,,Jak chcete.'' řekl a nastartoval auto.
,,A co jako chceš dělat teď?'' řekla jsem po chvíli.
,,Uvidíš. Nebuď pořád tak nedočkavá.'' vystoupila z auta a taxikář nám vyndal kufry. Vzaly jsme si je a Eleanor šla k zadnímu vchodu. Vytáhla mobil.
,,Paule? Jsme u zadního vchodu. Hlavním vchodem to nejde. Jo, stojíme tady.'' položila mobil a otočila se ke mně. ,,Paul tu za chvíli bude.''
,,Hm, asi by si měl pospíšit.''
,,Proč?''
,,Koukej.'' řekla jsem a ukázala rukou k cestě, kde právě stáli paparazzi otočeni k nám. Rychle jsem si dala přes hlavu kapuci a přikryla si tvář rukou.
,,Bože!'' křikla Eleanor. Paparazzi se najednou rozběhli k nám, naštěstí ale zrovna Paul přišel a otevřel nám.
,,Tak tak jsi to stihl, Paule.'' řekla jsem mu.
,,Ale prosímtebe, takové přivítání?'' usmál se a objal mě. Přidala se i Eleanor. ,,Takže jak vidím přežily jste to ve zdraví.''
,,Jo když nepočítám několik desítek paparazzi, co nás začali sledovat, tak je to dobré.'' usmála se El.
,,Úplně normální věc.'' mrkla jsem. S Eleanor jsme se rozesmály.
,,Tohle mi vážně chybělo. Tak pojďte, než nás někdo začne hledat.'' řekl a vzal nám kufry.
,,A kde jsou kluci?'' zeptala se El.
,,Před chvílí odjeli do Madison Square Garden. Musí začít cvičit na večerní koncert.''
,,Aha. Ale uvidíme je, že jo?'' podívala se na něj.
,,No jasně, nebojte se. Paul všechno zařídí!!'' zasmál se. Když jsme procházeli hlavní halou, úplně mi vylézali oči z důlků. Nikdy jsem nebyla v tak luxusním a čistém hotelu.
,,Takže. Já spím s Harrym, Niall se Zaynem a Louis s Liamem si nechali prázdné postele pro vás. Louisův pokoj je vpravo, Liamův vlevo.'' mrkl a zabouchl dveře. Hned jsem se rozběhla do Liamovo pokoje. Byl uklizený, postel ustlaná a na ramínku visela jeho košile. Hned jsem si k ní čichla. Chyběla mi jeho vůně. Směs čerstvě vypraného prádla a parfému Marca Jacobse.
,,Půjdu k sobě, teda k Louisovi do pokoje. Zatím se převleč a vybal a pak půjdeme na to jídlo.'' usmála se a potichu zavřela dveře. Otevřela jsem kufr a vyndala si úzké džíny, tílko a sáčko. Pak jsem si obula conversky a podívala se z okna. Byl tu neskutečný výhled. V dálce jsem viděla Empire State Building. Za půl hodiny zaklepala El na dveře.
,,Tak půjdeme?'' usmála se.
,,Jo, půjdeme. Už mám hlad jako vlk!'' zasmála jsem se.
,,Ukážu ti parádní restauraci, jednou jsme tam byli s Louisem. Už jsem i zavolala taxi, čeká na nás dole.''
,,A jak se chceš dostat ven?''
,,Neboj, mám plán.'' mrkla. Sjeli jsme z jedenáctého patra a přes skleněné dveře viděly, že venku stále stojí paparazzi. A někdo tam s nimi stál. Paul. Máchal rukama a něco jim říkal a najednou se všichni paparazzi rozběhli pryč.
,,Jak to dokázal?'' udiveně jsem se na El podívala.
,,Řekla jsem mu, ať jim nakecá že šli právě do jednoho obchodu.''
,,To se divím že mu to sežrali.'' zasmála jsem se.

...

Celý den jsme s El pobíhaly po pláži. A hlavně jsme si dávaly pozor na paparazzi, kteří tady naštěstí nebyli, protože byli v New Yorku.

...

Když jsme se vrátily bylo kolem osmé večer, kluci měli za půl hodiny začít koncertovat, a s El jsme se rozhodly že na ně počkáme. Já jsem ale byla ráda že jsem se vůbec dokopala do koupelny a pak se dostala do postele. Věděla jsem, že až se probudím Liam bude vedle mě. A tak jsem El opustila, která se šla dívat k sobě na televizi.
Najednou mě něco z spánku vytrhlo. Byly to něžné ruce co mě popostrkovaly, asi jsem zabírala celou postel. Pomalu jsem otevřela oči a viděla Liama jak svítí displejem mobilu, při čemž nemohl vůbec nic vidět. Vrhla jsem se mu kolem krku, až se z toho zapotácel.
,,Kajo, chybělas mi.'' usmál se.
,,Pšš. Slova jsou zbytečná.'' usmála jsem se a položila mu prst na rty. Lehl si vedle mě a líbali jsme se, líbali, líbali. Byla to nádherná noc.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.