Občas pláču, ne proto, že bych byla slabá, ale proto že jsem vydržela být silná příliš dlouho.

8. september 2012 at 18:21 | C |  diary
Fakt jsem ještě ten konec léta nerozdejchala. No, teda ne ten pravej konec (podzim začíná 22.září), ale prostě pro nás (děti školou povinný) už to léto není. A ještě je celkem chladno. On je totiž celkem zákon schválnosti se ráno při 5°C navlíct do všeho možnýho a pak je vedro jako prase. Nicméně, ať dělám co dělám, nic s tím neudělám.
Škola je zatím v pohodě. Tak proč by nebyla, teprve 5 dní a ještě je to poslední rok na základce. To se musí náležitě užít!! Protože devítka bude největší párty světa :). Úkoly dostáváme jenom v matice (fuj), ale musím dopsat sešit do dějáku, páč mi chybí celej zápis k 1.světovej. A to jsem se ještě v pátek vykecala z laborek z přírodopisu :D! Muhahaha.
V pátek jsme s babi dělaly domácí zmrzlinu, pokud budete chtít dám vám recept :). A dneska trubičky s krémem (kremrole).
Tak nějak se mi zdá, že si mě začal D zas všímat. Předvčerejšky jsem šla do školy a on proti mně (ke dveřím vedou dvě cesty) a podíval se na mě. A jelikož máme vedle sebe šatnu (velkou jako svině <3, jo zamilovala jsem se do šatny), tak se kouknul ještě jednou. Za dva měsíce to bude rok. Nářez celkem ne? :DD Přes prázdniny jsem si slibovala že prostě zapomenu, úplně, ale přišla jsem do školy a nemohla si pomoct. On ve mně prostě ruší něco, co mu neodolá.
No nic, nebudu vás tady užírat mýma melancholickýma řečma a radši půjdu něco dělat. V průběhu tejdne se určitě ozvu :).
A jak zatím školu a všechno okolo zvládáte vy?
 


Comments

1 IfynKa^^ IfynKa^^ | Web | 9. september 2012 at 13:16 | React

přesně:'DD ráno vždycky zima jak sibiři a jen vyjdu ze školy tak si připadám jak na rovníku :'DD já si nemůžu zvyknout že nejsou prázdniny a žiju v domnění že furt jsou. :'DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.