October 2012

and all these little things PS: Voldemort je zmrd

31. october 2012 at 17:48 | potato |  diary
Tak jsem slibovala že vám asi napíšu ve středu. Tramtadádá. A teď všichni dělejte že máte obrovskou radost!
Poslušně hlásím Harry Potter byl shlédnut. A přiznávám se, že jsem 1.část u konce probrečela (Dobby :'( 2.část skoro celou. Ach ta moje slabá povaha. Ani mi nebudete věřit jak je mi líto, že Harry skončil. No jo, jsem dítě Pottera :)). No ale nechme toho negativního.
Strašně mě štve, že není kniha The Perks of Being a Wallflower v češtině. Ráda bych si ji přečetla!! A nemůžu (ale budu muset)se dočkat filmu v češtině!!! Hraje tam Logan
Jsem se teď ale neozvala dlouho co?? :DDD
Oslavuju úspěch!! Dneska jsem dočetla HP & Vězeň z Azkabanu a pustím se do Ohnivýho poháru :).
No jo, už se mi smějete. Já to vidím!!
Mamka včera koupila lítky na Mandrage, muhaha. Už 8.12. :)). Těšing jako svině!
Příští tejden se začínaj psát SCIO. Fuj. Fakt se mi nechce. V pondělí čeština, v úterý angličtina, ve středu 2 hodiny matika (a potom máme další dvě hodiny normální matiky!) a ve čtvrtek všeobecnej přehled. Super. Už jsem totálně natěšená. A víte co je nejhorší? Ze zejtra je tělák. Prosím prosím, smutně koukám, ať cvičíme s klukama.
Taky už chodíte v zimní bundě? To je totálně psycho. Zima jako v prdeli. A ještě ráno když se probudím, tak se převlíkám v hroznej zimě. Asi se půjdu klepnout.

Je úžasná <3. Nemůžu se dočkat videoklipu. Už v pátek!!! YEEES.
Včera jsem se s babi dívala na VIP Prostřeno. A víte proč? Páč tam byl ten kunďáckej David Svoboda s pekáčem buchet na břiše. No jo, je fakt k sežrání. A dneska je Gympl!!! Jsem zvědavá jak to bude pokračovat :).
Jinak dneska je taky finální výzva na Martinus. Já bych ´tak strašně chtěla vyhrát!! Ale chtít můžu žejo. Chápete to? Knihy za 12 000 !!!!! Luxus jako prase. Za tohle bych klidně zabíjela. LOL

home fake tattoo / expecto patronum

29. october 2012 at 18:12 | potato |  shits
karolínka se nudila. a tak si vzala párátko a oční linky a pustila se do home tetování. lol. ale já myslím že se mi cellkem povedlo ne? :)

akorát mě teď bolí ruka jako kráva, jak jsem ji měla asi půlhodinu nataženou. a teď budu tak min. další půlhodinu čekat než to zachne. no to mě poser
no nic. snad se vám jednou pochválím s real tattoo!! :)))

a co vy a tetování?

ps: víc se ozvu až tak ve středu dneska nemám náladu.

klYtorys

24. october 2012 at 17:35 | potato |  diary
Čtyři dny volna!!! Řekněte mi, čím jsme si to my bastardi zasloužili? :) Konečně se vyspím. Super pocit. Nesnáším to ranní vstávání. Den ode dne to je horší. Tma jak v prdeli čím dál víc, zima, mlha. Fuj!! No a když jsem u tý tmy mám pro vás dobrej vtip. Víte co po česku znamená 'Skryl sa mesiac za obláčik'? Tma jak v prdeli. Haha, no jo tohle bylo trošku slabší.
Abych vás trošku pobavila tak vám tady řeknu takovej dobrej úlet z naší třídy. Prostě v chemii bylo najednou hrozný ticho a Kuba cosi vzadu furt valil.
A on najednou na Kristýnu: ,,Chceš podráždit klitorys?''
Samozřejmě že celá třída záchvat smíchu a učitelka: ,,Tak Kuba nám na příští hodinu udělá referát o klitorysu.''
Prostě zabitý. Ale totálně :D. A představte si ona to s ním řešila i třídní, takže on ten referát fakt donese!!! Na pondělí! :D Jsem zvědavá jak to teda udělá. Asi se z něj poseru :D. Smíchy.
Takže u nás ve třídě se momentálně řeší dvě témata. Prvním je klitorys a druhým SCIO testy. Vyváženost no. A proč ten nadpis?? Protože třídní dneska psala na tabuli že máme na středu mluvní cvičení a Kuba na pondělí referát. A celá třída ji hecovala, ať tam napíše o čem má Kuba ten referát. Samozřejmě že to tam nenapsala. Takže se náš milovanej Adámek naštval, vzal křídu a napsal to tam sám! No to by nebyl Adámek, kdyby to nenapsal blbě! :D Psal to s naprostou vážností a napsal klYtorys. Jo i to se u nás může stát :).
Jsem asi fakt děsná mrcha. Dneska když jsem nastupovala do autobusu, tak jsem se narvala za Davida. Jo, TOHO Davida. Víte on je v porovnání s ostatníma lidma tak trochu ehm, velkej! A samozřejmě že mu všichni uhnuli z cesty a já se připojila za něj. Muhaha. Využila jsem velmi stylově příležitost :).
Zejtra a pozítří a kdoví kdy ještě budu mít Potter mánii!!! Pojedu filmy <3. Nemůžu se dočkat. Ach, to dětství.
No tak já vás tu už nebudu prudit mýma kecama o ničem a půjdu si číst.

random post october 2

22. october 2012 at 18:52 | potato |  shits
No jo, tak se vám zas ozývám. Víte co je ale zajímavý?? Že se vždycky ozvu po dvou/třech dnech. Haha. Mám na to čich!! Mám pro vás neskutečně smutnou zprávu. Můj milovanej notebooček má problémy s baterií, že prej se musí nutně vyměnit nebo co, ale naštěstí pořád jede. Snad ho ta zmrdská baterka nezruší. No takže dost toho vykecávání a v CČ máte další fotky z tohoto měsíce. JO začalo mě bavit fotit foťákem :D.
Mám v plánu změnit vzhled, takže se nelekejte.

grey threesome

20. october 2012 at 18:58 | potato |  shits
Haha vykoupila jsem New Yorker. Ne dělám si srandu. Jen jsem si koupila tři věci. Šedý. Kdo uhádne co to je?? :) Ať uhádnete nebo ne, stejně se vám s tím někdy pochválím! Pokud chcete vidět co jsem si pořídila CČ.

někdy bych si přála vrátit čas. ne abych napravila svý chyby a udělala něco jinak, ale abych zažila ty hezký chvíle znovu a cítila při nich zas ten neskutečný pocit štěstí!

18. october 2012 at 19:29 | potato |  diary
Ve středu jsme s Terkou chytly v češtině děsnej záchvat smíchu. Ale fakt. Neskutečnej :D. To se vůbec nedalo.
: ,,Hele Teri, já ti ukážu kouzlo.''
Vzala jsem její učebnici a strčila pod ní tužku. ''Jezdila'' jsem tužkou pod učebnicí a k tomu říkala: ,,Tužtičko, tužtičko. Kde si?'' a najednou jsem ji vystrčila ,,Kuk tady si!''
Strašně jsme se s Terkou začaly smát. Ale neskutečně. A bylo to tady z toho, že když jsem zvedla pohled třídní se na mě tak zajímavě koukala. No jo. Sedím v druhý lavici, přede mnou další dva nejlepší největší dementi (Sebík a Ríša :*).
Venku je den ode dne hůř. Ráno tma jak v prdeli, zima jako svině a potom to taky stojí za hovno. Chci už sníh!! Ať můžu nosit zimní bundu. Ojej, to bude tak jednoduchý oblíkání :).
Asi Markétu zabiju. Fakt. V úterý cestou na oběd furt cosi valila do Davidovo bratra. Jo, do bratra TOHO Davida. A dneska mě s tím taky prudila. Takže teď pořád kluci ve třídě tleskají a zpívají ,,Karolínka, Karolínka, zatleskej a pude za tebou.'' nebo prohazují vtipy typu ,,Musíme to naučit Davida.'' No jo, není nad mou třídu!!
A hádejte, nemáte možnost to uhodnout, po kom mám učebnici češtiny!!! No?? Došly vám slova co, frajeři...
A co vlastně dělám? Čtu si, poslouchám muziku, čtu, čtu, vyplňuju knižní výzvy Martinus.cz a čtu. Zkrátka to co vždycky. Mám se skvěle :). Fakt. Na čtečce čtu Mládí v hajzlu, teď načnu třetí díl Harryho Pottera (miluju ho!! úplně nejlepší série!).
Normálně 8.12.2012 jsou Mandrage v Z!!! Tyvole, tak ráda bych se tam dostala :). No uvidíme, zkusím to nenápadně před mámou prořeknout. Vždyť vstup je jen za 99 Kč!! No takže jsem to teď mamce řekla a ona řekla že se pokusí sehnat lístky!! OMG!! I love my mum :DD. Really.
Dívali jste se na Talent? Mně se nejvíc líbí SharkasS. Sleduju ji už dlouho a hodně mě překvapilo, když se tam objevila :). Je fakt skvělá. Pusťte si její freestyle/battle na youtube.
A kdo schválně uhodne kdo je v sedmičcce? No??? Je tam tyvole nahatej (oooooo :*) David Svoboda!! No jo, můj pětibojař. Jsem na něj ujetá. Já vím. A rád se parfémuju dynamitem.
V noci se mi zdál vcelku zajímavej sen. O D.. Jo o TOM D.. (nemám v plánu tady zmiňovat jeho jméno ještě víckrát).
Sme nehorázně sexy. Já vím. Totálně krutopřísná úprava. Není nad meme a photoshop. Haha. Bylo to ve výtvarce. Máme teď mladou holku co je u nás na praxi. Donesla foťák, my sme si po skupinkách vymysleli nějakej příběh, pak to nafotili a na počítači přidali hudbu a tak. No já to naše video ještě s hudbou neviděla, protože jsme byly na počítači kde nejel zvuk, ale už vím že to bude vcelku zajímavý :D. OMG. A kdo mě pozná? (jen tak, kvůli znalosti z minulých blogů :))

octobeeer random post

16. october 2012 at 16:57 | potato |  shits
Ať to tady trochu oživne fotkama. Všechny jsou pořízený od začátku října.
Ve volitelkách (minulý pondělí) jsme kreslily na žárovky, který půjdou na náš vánoční stromek. Pomalovala jsem tři!!!

Můj vysvlečenej deník. Tak trochu jiná kniha

14. october 2012 at 11:42 | potato |  shits
Je příjemný objevovat sex - dokud do pokoje nevtrhne táta. Je opojný vychutnávat si první velkou lásku - dokud neskončí nešťastně. Je užitečný mít kámoše, kterej ti vždycky rád ubalí špeka - doku se ti nerozjedou depky. Je vzrušující pohrávat si s myšlenkou, jestli by nebylo lepší nebejt - dokud si tě nevezmou do parády doktoři. Je skvělý mít kámošku, který můžeš všechno říct - doku tě nepodrazí. A je úžasný mít svoje velký tajemství - dokud se kolem tebe neprojde smrt.

včelky co se rojí, jídla co se dojí, ret v jelením loji, rány co se hojí, tanečnice v krojích, rány co nebolí, strategie v boji. všechno je geometrie.

12. october 2012 at 19:16 | potato |  diary
Tak se vám po třech dnech ozývám. Vymačkaná jak citron, bez hlasu a vysmátá jak nikdy. Snad mi to prodlouží život. Nicméně dneska jsme byli na výchovným koncertě (potěš koště) a bylo to hrozný. Což se dalo čekat. No a cestou tam jsem seděla s Terkou a za náma byl Ondra s Davidem. Jo, s TÍM Davidem. Celá cesta byla v pohodě, až na konec. To byla totální katastrofa.

Ondra mi zaklepal na rameno a řekl: ,,Hele Karolíno.''
Otočila jsem se, David bouchl Ondru do ruky a Ondra pokračoval: ,,Můžeš se seznámit s Davidem, když sedí tady. Potom budete sedět spolu, abyste se poznali.''
Otočila jsem se zpátky a prohodila: ,,Di do prdele.''
A Ondra samozřejmě pokračoval: ,,On kvůli tobě přestane kouřit a Terezo kvůli tobě P.... taky.''
A David: ,,Já přestanu aj fetovat.''
Já myslela že se hanbou propadnu!! Bože. A to jste ještě neslyšeli ty ostatní jejich kecy. Dozvěděla jsem se fakt víc věcí než bych si přála. Ale jo, byla to dobrá cestu. Aspoň jsem se zasmála. Ne že bych se smála málo, to ne směju se víc než je dovoleno, ale já se smála tak až jsem nemohla dejchat, málem jsem se udusila a ještě ke všemu jsem nevydávala žádnej zvuk! Chápete to? Já ne. Ale aspoň jsem dostala pohled od Davida. Muhaha.
A v divadle jsem seděla vedle Kubíka. No zabito. Totálně. Jsme tam leželi v těch sedačkách, doslova nás sežraly, a všichni kolem nás vyšponovaní, tleskali a my byli rádi když jsme se na konci vůbec zvedli :D. A druhej Kuba to tam celý prospal. No moc, to prostě bylo!! A ještě ke všemu mě tam Kubík bránil, a to je menší jak já, sice se nepral ale chránil mě slovně. Prostě Peťa se otočila a furt tam všeci do mě valily cosi o Davidovi a Kubu to přestalo bavit a řekl jim: ,,Nechte ju už být. Vždyť se s váma nebude bavit.'' Zlatíčko :)).
Dneska a včéra jsem si udělala tak trochu radost :). Zašla jsem do TETY a světe div se do tý naší prdele už je nová kolekce věcí Essence (fakt bydlím v prdeli světa)!!!! Tak jsem si hned koupila lak na nehty a ten boží balzám co chci už dlouho zkusit. A dneska jsem si koupila další lak a ještě pudr od Miss Sporty. První lak je 109 off to miami! (na obrázku je víc do růžovej, ale je to boží oranžovka!!) a ten druhej je krásnej ruďák 114 fame fatal (a naživo je vlastně totálně rudej). Balzám na rty mám 02 purple berries (na rtech je fakt neviditelnej, ale leskne se, úžasně voní a fakt hydratuje! miluju ho!). A jako poslední věc je pudr od Miss Sporty So Matte Perfect Stay (with new formula, má zrcátko ahoubičku. to jsem chtěla!)
Asi to je tak nějak všechno co jsem vám chtěla říct, takže. A dneska večer dávaj Zrcadlo tvýho života a bude tam David Svoboda (omg <3)!!! Asi si to ale pustím pak v archivu, páč se mi na to teď nechce čumět. A zejtra je Harry Trotl!! Těšing.
A víte co je na tom autobusovým rozhovoru nejvtipnější? Že David nefetuje. Doufám. Myslím.

i wanna see your fucking hands.

9. october 2012 at 16:34 | potato |  diary
Pořád rozdejchávám to že jsem viděla mandrage. Já vím, jsou to už 2 dny a třičvrtě, ale já myslím že už se nikdy nevzpamatuju. Omgosh :D. Ve škole to teď stojí za pěkný kulový. Nuda, nuda nuda. Opakování nějakých věcí od šestej třídy, který si beztak nikdo druhej den nepamatuje.Prostě hrůza. Nejvíc mě deptá to počasí venku. Se ráno nabalím, odpoledne je vedro jako svině. Obleču se málo a ono je těsně nad nulou. No tož, co to je? Jsme byly s mámou v sobotu na nákupech a já si koupila šedivej svetr s norským vzorem v Takku za tři stovky z pěti. Super ne?? :)) Dneska jsem si udělala nový nehty. Muhah. Vesmírný. Miluju je totiž. Včera byl Gympl. To je moje závislost :). Je to úplně masakr a bude ještě větší!! Už se nemůžu dočkat středy :)). 10.11.2012 jsou v Kloboukách Mandrage. Omg. A já tam nebudu, asi :D. Kéžby, přišli Mandrage ke mně domů :DDDD <3. No jo, mám fakt ujetý sny a přání. Já vím.
V sobotu budou dávat Harryho Pottera & Princ dvojí krve. Už se těším!! Tenhle díl jsem ještě neviděla !! Těěěšing :).
Děsně se mi ta písnička zalíbila, co jsem byla na Segmentu v pátek. Sice je všechno naživo vždycky lepší, ale tohle je dokonalý pořád. Prostě I WANNA SEE YOUR FUCKING HANDS!! A ten jejich zpěvák je pěkneeej. Včera jsme měli tělák s klukama. No, bezva. Jsme se zase pěkně ztrapnily. Já si vzala tričko Adihash (miluju ho!), protože mě k tomu ostatní přinutili. Takže jsem se díky tomu od Kuby dozvěděla že mě teď prej miluje, nebo co. Achjo, někteří deváťáci jsou fakt děti :). Ale ne, já ho mám ráda. A to je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct. Teď si půjdu číst. Čtu podruhý Můj vysvlečenej deník (chci už film!!) a novou Miláčci od Jacqueline Wilson. A to mám ještě na čtečce rozečtený tři prdele dalších knih, takže.