i wanna see your fucking hands.

9. october 2012 at 16:34 | potato |  diary
Pořád rozdejchávám to že jsem viděla mandrage. Já vím, jsou to už 2 dny a třičvrtě, ale já myslím že už se nikdy nevzpamatuju. Omgosh :D. Ve škole to teď stojí za pěkný kulový. Nuda, nuda nuda. Opakování nějakých věcí od šestej třídy, který si beztak nikdo druhej den nepamatuje.Prostě hrůza. Nejvíc mě deptá to počasí venku. Se ráno nabalím, odpoledne je vedro jako svině. Obleču se málo a ono je těsně nad nulou. No tož, co to je? Jsme byly s mámou v sobotu na nákupech a já si koupila šedivej svetr s norským vzorem v Takku za tři stovky z pěti. Super ne?? :)) Dneska jsem si udělala nový nehty. Muhah. Vesmírný. Miluju je totiž. Včera byl Gympl. To je moje závislost :). Je to úplně masakr a bude ještě větší!! Už se nemůžu dočkat středy :)). 10.11.2012 jsou v Kloboukách Mandrage. Omg. A já tam nebudu, asi :D. Kéžby, přišli Mandrage ke mně domů :DDDD <3. No jo, mám fakt ujetý sny a přání. Já vím.
V sobotu budou dávat Harryho Pottera & Princ dvojí krve. Už se těším!! Tenhle díl jsem ještě neviděla !! Těěěšing :).
Děsně se mi ta písnička zalíbila, co jsem byla na Segmentu v pátek. Sice je všechno naživo vždycky lepší, ale tohle je dokonalý pořád. Prostě I WANNA SEE YOUR FUCKING HANDS!! A ten jejich zpěvák je pěkneeej. Včera jsme měli tělák s klukama. No, bezva. Jsme se zase pěkně ztrapnily. Já si vzala tričko Adihash (miluju ho!), protože mě k tomu ostatní přinutili. Takže jsem se díky tomu od Kuby dozvěděla že mě teď prej miluje, nebo co. Achjo, někteří deváťáci jsou fakt děti :). Ale ne, já ho mám ráda. A to je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct. Teď si půjdu číst. Čtu podruhý Můj vysvlečenej deník (chci už film!!) a novou Miláčci od Jacqueline Wilson. A to mám ještě na čtečce rozečtený tři prdele dalších knih, takže.
 


Comments

1 jukniseonline jukniseonline | Web | 11. october 2012 at 14:48 | React

já to taky vždycky po nějakém koncertě rozdýchám ještě tak týden :D mohla bys tu dát fotku toho svetru:) toho harryho pottera jsem jeste taky nevidela, já to viděla jen tak po čtyřku a pak sedmičku :D jinak mohla bys tu dát i fotku toho trika:'D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.