někdy bych si přála vrátit čas. ne abych napravila svý chyby a udělala něco jinak, ale abych zažila ty hezký chvíle znovu a cítila při nich zas ten neskutečný pocit štěstí!

18. october 2012 at 19:29 | potato |  diary
Ve středu jsme s Terkou chytly v češtině děsnej záchvat smíchu. Ale fakt. Neskutečnej :D. To se vůbec nedalo.
: ,,Hele Teri, já ti ukážu kouzlo.''
Vzala jsem její učebnici a strčila pod ní tužku. ''Jezdila'' jsem tužkou pod učebnicí a k tomu říkala: ,,Tužtičko, tužtičko. Kde si?'' a najednou jsem ji vystrčila ,,Kuk tady si!''
Strašně jsme se s Terkou začaly smát. Ale neskutečně. A bylo to tady z toho, že když jsem zvedla pohled třídní se na mě tak zajímavě koukala. No jo. Sedím v druhý lavici, přede mnou další dva nejlepší největší dementi (Sebík a Ríša :*).
Venku je den ode dne hůř. Ráno tma jak v prdeli, zima jako svině a potom to taky stojí za hovno. Chci už sníh!! Ať můžu nosit zimní bundu. Ojej, to bude tak jednoduchý oblíkání :).
Asi Markétu zabiju. Fakt. V úterý cestou na oběd furt cosi valila do Davidovo bratra. Jo, do bratra TOHO Davida. A dneska mě s tím taky prudila. Takže teď pořád kluci ve třídě tleskají a zpívají ,,Karolínka, Karolínka, zatleskej a pude za tebou.'' nebo prohazují vtipy typu ,,Musíme to naučit Davida.'' No jo, není nad mou třídu!!
A hádejte, nemáte možnost to uhodnout, po kom mám učebnici češtiny!!! No?? Došly vám slova co, frajeři...
A co vlastně dělám? Čtu si, poslouchám muziku, čtu, čtu, vyplňuju knižní výzvy Martinus.cz a čtu. Zkrátka to co vždycky. Mám se skvěle :). Fakt. Na čtečce čtu Mládí v hajzlu, teď načnu třetí díl Harryho Pottera (miluju ho!! úplně nejlepší série!).
Normálně 8.12.2012 jsou Mandrage v Z!!! Tyvole, tak ráda bych se tam dostala :). No uvidíme, zkusím to nenápadně před mámou prořeknout. Vždyť vstup je jen za 99 Kč!! No takže jsem to teď mamce řekla a ona řekla že se pokusí sehnat lístky!! OMG!! I love my mum :DD. Really.
Dívali jste se na Talent? Mně se nejvíc líbí SharkasS. Sleduju ji už dlouho a hodně mě překvapilo, když se tam objevila :). Je fakt skvělá. Pusťte si její freestyle/battle na youtube.
A kdo schválně uhodne kdo je v sedmičcce? No??? Je tam tyvole nahatej (oooooo :*) David Svoboda!! No jo, můj pětibojař. Jsem na něj ujetá. Já vím. A rád se parfémuju dynamitem.
V noci se mi zdál vcelku zajímavej sen. O D.. Jo o TOM D.. (nemám v plánu tady zmiňovat jeho jméno ještě víckrát).
Sme nehorázně sexy. Já vím. Totálně krutopřísná úprava. Není nad meme a photoshop. Haha. Bylo to ve výtvarce. Máme teď mladou holku co je u nás na praxi. Donesla foťák, my sme si po skupinkách vymysleli nějakej příběh, pak to nafotili a na počítači přidali hudbu a tak. No já to naše video ještě s hudbou neviděla, protože jsme byly na počítači kde nejel zvuk, ale už vím že to bude vcelku zajímavý :D. OMG. A kdo mě pozná? (jen tak, kvůli znalosti z minulých blogů :))
 


Comments

1 Meis. Meis. | Web | 18. october 2012 at 19:38 | React

:DD nojo, to my se taky vždycky nejvíc zasmějeme u takových kravin.. naše třída je pohroma!:D ale nějak mi ti lidi přirostli k srdci, pátým rokem na gymplu. ta fotka je super, photoshop lvl 99 :D hezký večer:)

2 Markét Darllet * Markét Darllet * | Email | Web | 19. october 2012 at 17:04 | React

Takovéhle hovadiny taky děláme. :D Jinak tohle teď slýchám často. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.