včelky co se rojí, jídla co se dojí, ret v jelením loji, rány co se hojí, tanečnice v krojích, rány co nebolí, strategie v boji. všechno je geometrie.

12. october 2012 at 19:16 | potato |  diary
Tak se vám po třech dnech ozývám. Vymačkaná jak citron, bez hlasu a vysmátá jak nikdy. Snad mi to prodlouží život. Nicméně dneska jsme byli na výchovným koncertě (potěš koště) a bylo to hrozný. Což se dalo čekat. No a cestou tam jsem seděla s Terkou a za náma byl Ondra s Davidem. Jo, s TÍM Davidem. Celá cesta byla v pohodě, až na konec. To byla totální katastrofa.

Ondra mi zaklepal na rameno a řekl: ,,Hele Karolíno.''
Otočila jsem se, David bouchl Ondru do ruky a Ondra pokračoval: ,,Můžeš se seznámit s Davidem, když sedí tady. Potom budete sedět spolu, abyste se poznali.''
Otočila jsem se zpátky a prohodila: ,,Di do prdele.''
A Ondra samozřejmě pokračoval: ,,On kvůli tobě přestane kouřit a Terezo kvůli tobě P.... taky.''
A David: ,,Já přestanu aj fetovat.''
Já myslela že se hanbou propadnu!! Bože. A to jste ještě neslyšeli ty ostatní jejich kecy. Dozvěděla jsem se fakt víc věcí než bych si přála. Ale jo, byla to dobrá cestu. Aspoň jsem se zasmála. Ne že bych se smála málo, to ne směju se víc než je dovoleno, ale já se smála tak až jsem nemohla dejchat, málem jsem se udusila a ještě ke všemu jsem nevydávala žádnej zvuk! Chápete to? Já ne. Ale aspoň jsem dostala pohled od Davida. Muhaha.
A v divadle jsem seděla vedle Kubíka. No zabito. Totálně. Jsme tam leželi v těch sedačkách, doslova nás sežraly, a všichni kolem nás vyšponovaní, tleskali a my byli rádi když jsme se na konci vůbec zvedli :D. A druhej Kuba to tam celý prospal. No moc, to prostě bylo!! A ještě ke všemu mě tam Kubík bránil, a to je menší jak já, sice se nepral ale chránil mě slovně. Prostě Peťa se otočila a furt tam všeci do mě valily cosi o Davidovi a Kubu to přestalo bavit a řekl jim: ,,Nechte ju už být. Vždyť se s váma nebude bavit.'' Zlatíčko :)).
Dneska a včéra jsem si udělala tak trochu radost :). Zašla jsem do TETY a světe div se do tý naší prdele už je nová kolekce věcí Essence (fakt bydlím v prdeli světa)!!!! Tak jsem si hned koupila lak na nehty a ten boží balzám co chci už dlouho zkusit. A dneska jsem si koupila další lak a ještě pudr od Miss Sporty. První lak je 109 off to miami! (na obrázku je víc do růžovej, ale je to boží oranžovka!!) a ten druhej je krásnej ruďák 114 fame fatal (a naživo je vlastně totálně rudej). Balzám na rty mám 02 purple berries (na rtech je fakt neviditelnej, ale leskne se, úžasně voní a fakt hydratuje! miluju ho!). A jako poslední věc je pudr od Miss Sporty So Matte Perfect Stay (with new formula, má zrcátko ahoubičku. to jsem chtěla!)
Asi to je tak nějak všechno co jsem vám chtěla říct, takže. A dneska večer dávaj Zrcadlo tvýho života a bude tam David Svoboda (omg <3)!!! Asi si to ale pustím pak v archivu, páč se mi na to teď nechce čumět. A zejtra je Harry Trotl!! Těšing.
A víte co je na tom autobusovým rozhovoru nejvtipnější? Že David nefetuje. Doufám. Myslím.
 


Comments

1 jukniseonline jukniseonline | Web | 13. october 2012 at 15:53 | React

hrozně moc pěkný odstín laku :) ale essence moc nemusím, mám jich doma až moc a přitom mi vydrří na nehtech maximálně den :D

2 Nikushka Nikushka | Web | 13. october 2012 at 19:35 | React

Neřekla jsem, že se vrátím, řekla jsem, že je to na 'vás' .. :D

3 Anička. Anička. | Web | 13. october 2012 at 22:28 | React

Apceptujem názor k Jusovi :D..a to  je super ze Shinee poznáš:3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.