November 2012

opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost ANEB žárlivost je kurňa svině (small angry article)

30. november 2012 at 19:11 | FW'spotato |  diary

Dokážete si vůbec představit jaká svině je žárlivost? Fakt jako. Tak jak žárlím teď, jsem ještě never nežárlila. Je to hrůza žárlit na jednu z nejlepších kámošek, i když ona s tím klukem nic nemá. Jo jde o mou milovanou Markétku a Davida. Jo, o TOHO Davida. No tak ona je s ním docela dobrá kámoška a dneska šla k A na houseparty, jak on tomu říká, a je tam i David. No a Karolínka žárlí jako svině. Fakt je to hrozný. Příšerný. Sice mi říkala, že nemám co žárlit, když ona ho nechce, ale kdoví, třeba se může něco no zvrtnout. Jakože, never nevíte.
Jsem nasraná. Hrozně, hrozně moc. Z tý pitomý debilní žárlivosti. Mám z toho celej den zkaženej.

hopla srdíčko hopla, to tě jen láska do prdele kopla

28. november 2012 at 19:44 | FW'spotato |  diary
Chápete že už bude prosinec? Za dva dny. Ty krávo, to je jakože dost hustý. Před chvilkou byl listopad a teď už končí. No moc tyvole.
Včera byly třídní schůzky. No comment rači. Nejsem na tom tak zle, jen 3-4 ze zemáku a 4-5 z fyziky. A teď vám řeknu něco o našem fyzikářovi. Ale je to v pohodě, to se ještě vytáhne :). Vytáhla jsem to minulej rok, vytáhnu to i tenhle! Mladší ročníky ať přeskočí několik řádků. Ten debilní tlustej fyzikář je totálně vydlabanej. Každýmu dal o 2 stupně horší známku, než má doopravdy mít. Jakože, kretén no. A zemák? To máme takovou fiflenskou bloncku, která chodí furt na 575897970 cm podpatcích, smrdí na 6888696969km a má prasečí hlas.
Včera jsem byla na tom rentgenu, naštěstí to dopadlo dobře. Dokonce jsem si to i vyfotila :D. Prostě hustý. Zubařka říkala, že mi zatím rostou zuby, akorát že až to poleze ven tak to bude bolet, takže budu žít na ibalginu, paralenu a brufenu. Bude ze mě feťačka, haha.
Dívali jste se na Gympl? To bylo úplně ňuňu. Hlavně ta část jak se Patrik políbil s Nikol.
A včera ještě jak jsme byli na tom rentgenu, tak jsme se zastavily v Rossmannovi. Miluju ty dva stojany Essence :). Mám ten zlatej lak z Breaking Dawn part II, kterej je totálně, ale totálně dokonalej! A ještě dvě masky od Montagne Jeunesse, čokoládovo-bahenní a ovocnou slupovací. Krásně voní <3. Těším se až si udělám tu čokoládovou!!
Dneska jsem celej den seděla s M. Byla to největší prdel!! Furt jsme se smály :D. Prostě v matice, v celej třídě ticho a najednou můj mobil:
,,Haha, I'm Liam.'' to je zvuk na SMS.
A já zrudla a na matikářku: ,,Pardon.''
A Markéta se začala strašně smát, totální výbuch smíchu a učitelka na ni: ,,Markéto, pojď k tabuli.''
No moc prostě :D.
Já vám řeknu, že mám furt hlad. A víte z čeho to je? Že jsem se před tejden pořádně nanažrala, kvůli těm debilním zubům a vlastně ani teď pořádně jíst nemůžu. Bolí mě to, když koušu a dokonce ani nemůžu spát na boku!!! To je na posrání. Takže to vypadá, že zas skončím na instantní polívce. Ale mně to neva, mám na ni chuť :).
Omlouvám se, že toho nenapíšu víc, ale nevím co víc psát a vlastně se mi ani moc nechce :). Ozvu se o víkendu!


our new puppy

26. november 2012 at 18:14 | FW'spotato |  diary
Ne, pořád mi Baryk chybí. Ale život musí jít dál a tak máme nový štěňátko. Je to foxteriér hladkosrstej, má dva měsíce a jmenuje se Maxík. Máme ho od soboty :).

Co na našeho novýho člena rodiny říkáte? :)


Jinak co se týče mě. Dneska jsem byla teda u tý zubařky, takže zejtra jedem s mamkou do Z na rentgen a půjdeme do obchoďáku a do Rosmannu!! Juhů, doufám že budu mít něco novýho od Essence :). Dneska je gympl! <3

RIP MY LOVE

24. november 2012 at 10:40 | FW'spotato
Jednou to přijít muselo, já vím. Ale proč teď? Proč měsíc před vánocema? Proč 5 měsíců po smrti Bosa???????? Proč, proč, proč.

Jsem v prdeli, jako ještě někdy. Kurva.

Miluju tě Baruško, byli sme spolu odmalička <3. FOREVER!!!Tak a pokud se psychicky nesesypu, tak se ozvu co nejdřív.

zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká

22. november 2012 at 21:33 | FW'spotato |  diary
Takže ten můj problém se zubem aneb roste mi osmička dopadl tak, že jsem od středy doma. Máma říkala, že estli mě to bude bolet, tak mám zůstat doma. Dneska mi z lékárny donesla něco co tu dáseň má nechat ztvrdnout, ale no. Pochybuju že by to mohlo pomoct.
Dneska jsem konečně přepsala tu svou slavnou povídku You and I, kterou jsem si do češtiny přejmenovala jako Ty a já. Víte jakože. Zkrátila jsem ji ze stránky a 3/4 na stránku a půl. Pokud budete mít zájem si tenhle REMAKE přečíst, tak vám ho sem potom dám :). Je to sice skoro stejný jako originál, až na pár detailů. Taky jsem z tama vymazala tu líbací scénku přes 5 řádků a udělala z ní líbací scénku ze dvou vět. No, když si to bude třídní číst, tak aby si o mně ještě kdovíco nemyslela, že jo.
Vlastně kromě toho rostoucího zmrda a stresu z povídky se mám celkem ok. Celej den sleduju TVD a PLL, čtu vysvlečenej deník, ohnivej pohár a další věci co najdu. Prostě pohoda.
Víte že v sobotu dávaj Slavíka? A budou tam Mandrage, johooho. A Kája se z toho zas udělá.
Vám řeknu, že bych nutně potřebovala, aby k nám do tý prdele přišly ty krémy na ruce Essence, co voní po čokoládě a tak. Mmmmm. Ale ono hovno. Co bych taky chtěla, žejo.
Bych toho chtěla taky.
Prostě já nevím, ale fakt jakože nevím, co budu dělat. Vidím to tak že po vánocích budu švorc. Si můžu jednou měsíčně vybrat pětistovku, z níž 250, de na třídní tričko. Takže z těch 1000 kč (listopad+prosince) - 250 = 750 kč, musím koupit dárky pro páju, marka, davida, terku, babi, babi číslo dva, mildu, mámu, renču, cayle. O můj bože. To mě teda něco čeká. A pak že mi ta matika nejde :P.
Na naší facebook stránce třídy jsem zjistila, že se na tričkách dohodli. Popravdě řečeno, tím že jsem tam nebyla, vlastně NEVÍM, jak se dohodli a vlastně mě to vůbec nezajímá. Dělám si prdel! Je jasný, že mě to zajímá. A jediný co vím, že budeme mít modrobílý stužky. Hm. A to v tý třídě jsem čtvrtej rok.
No já myslím, že jsem se dneska celkem rozepsala, ne?

je těžký milovat někoho, kdo o tom neví, ale těžší je milovat někoho, kdo o to nestojí...

20. november 2012 at 19:48 | FW'spotato |  diary
Jsem na mrtvým bodě.
Naštěstí laborky z chemie odpadly, ale mám novej problém. Ne nemyslím tím ten test z matiky a bla bla, a k tomu se dostanu až pozdějc. Ale mám na mysli můj problém se zubem. Strašně, ale fakt strašně, mně bolí dáseň a máma říkala, že se mi klube osmička. Potěš koště, ty vole. No bolí to jako svině, ale co už.
Včera jsem myslela, že všechny zabiju, protože mě všichni, ale jako doslova všichni, fakt srali.
Změnila jsem vzhled. Když já toho Harryho tak miluju. Zejtra teda píšem z matiky. Lomený výrazy. Hrůza. Násobení a dělení je OK. Ale sčítání a odčítání, v tom se zachvíli ztratím a složenej lomenej výraz je k a t a s t r o f a. Fakt že jo. Třídní mi včera říkala, že je v ČR ňáká soutěž v povídkách. A říkala, že když já tak ráda píšu, tak ať jí něco donesu a že to tam pošle. A to je ten mrtvej bod. Já totiž nemám vůbec ponětí co jí jako mám donýst!!!!! Přemýšlím o You and I páč je to asi to jediný co se dá ode mě jakž takž číst no. A víc toho jaksi nemám. Napadlo mě, že bych něco teď napsala, ale já jsem v takým stresu, že bych to fakt nedala. Takže jí asi pošlu tohle, páč mi nic jinýho nezbejvá.
Já fakt nechápu proč vám furt píšu, když napíšu malilinkato a je to. Klepněte mě někdo

Životu zdar!

the vampire diaries? yees!!!

18. november 2012 at 13:07 | FW'spotato |  diary
Nevím jak vy, ale já jsem si TVD děsně zamilovala :D. Včera jsem se na to podívala poprvý a mám za sebou zatím jednom 3 díly, ale jakmile se na to podíváte nemůžete přestat :D.
V pátek jsem byla na kožní a chtěla jsem pak jít ještě do školy, ale vyprdla jsem se nato. Udělalo se mi tam blbě z toho debilního vzduchu a příšernýho bílýho světla. Takže jsem šla potom k mamce do práce a počkala na strejdu, kterej pro mě přijel. Takže pohodičkaaa :).
Příští pátek asi zas nejdu do školy. Kostka má den otevřenejch dveří, takže tam asi s mamkou pojedeme :).
Nééééééé, zejtra je zas škola. A co je ještě horší než škola? Laborky!! Sice nevím jestli sou zejtra nebo ve čtvrtek, ale já je fakt nechci. A víte proč? Protože se bude čistit stříbro. Fuj, blé. Mám takovou zajímavou fobii. A to takovou že se tak trošku štítím stříbru a zlatu. Fuj. Jí asi hned řeknu ať mi dá kouli a nemusím tak chodit :D.
Včera jsem se rozhodla že budu pokračovat ve čtení Upířích deníků a Stmívání. U twilight ságy čtu teprv Novej měsíc, páč se to vůbec, ale vůbec nedá číst. To čtete a čtete jak blbci a furt stojíte na místě.

když se směju vypadám jako retardovaný lachtan

14. november 2012 at 16:55 | FW'spotato |  diary
Popravdě řečeno, dneska jsme se kvůli těm pitomým tričkám zas pohádali. A to jako masakrově. Nejdřív jsme celou půlhodinovku na sebe řvali jak hovada a potom v češtině jsme o tom zas začali valit, takže třídní neměla šanci a musela nás poslouchat. Takže byla další hádka. A to jsem si myslela že naše třída neumí ječet. A umí. Až moc dobře.
Už potřebuju víkend! Nebo klidně prázdniny. Prostě cokoliv díky čemu budu mít klid od školy! Už to nedávám. Asi mi mrdne. Brzo. Dost brzo.
Zejtra je tělák. Prosím prosím, zas smutně koukám, ať cvičíme s klukama. Tam se totiž nemusí nic dělat. LOL.
Včera večer (co večer, v půl desátý) si pouštím Geometrii od Mandrage a najednou mi začnou hrát Šrouby a matice. A já jako cože? No jo, moje vyzvánění aneb volal mi táta. A to hned bylo:
,,Co chceš k Vánocům?''
,,No ten obal na čtečku a ještě knihy Harryho Pottera.''
Takže taťka začal hledat na netu knihy Harryho Pottera a našel celou kolekci 1-7. Takže furt cosi valil o Harry Potterovi, fakt si už nepamatuju co, a potom se mě ptal co ybch chtěla ještě. A já jakože:
,,Nevím.''
A on: ,,Nechceš novej mobil, mp4 nebo iPad?''
A já: ,,A k čemu by mi byl jako iPad?''
A on: ,,No až budeš na velkej škole tak by se ti mohl hodit.''
A tou velkou školou myslí střední školu, jen tak náhodou. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak iPad by nemusel být špatnej :D. Dneska mi taťka ještě bude volat, protože chce slyšet co vlastně chci a já nevím !!!!!!!!! Prosím, poraďte mi někdo :(.
Ten christmas wishlist už mám vlastně hotovej, ale pochybuju že by vás zajímaly jenom tři věci.

choroba je nakažlivá - kežby byla i láska

11. november 2012 at 11:27 | FW'spotato |  diary
V pátek na tý olympiádě to teda stálo za to :D. Čekala jsem, že to bude těžší, ale bylo to totálně primitivní. Fakt, tohle jsem nečekala. Až na tu slohovku. To bylo naprosto debilní téma! Jsem se s tím srala asi hodinu a čtvrt :D. Za tohle ti patří dík.vůbec mi to nedávalo smysl, tak jsem to tak nechala. Už jsem na to neměla nervy :D.
V pracovkách máme tenhle rok volbu povolání. A učitelka nám nosí prostě různý letáky ze škol a tak. Tak se ptala kdo chce jít na Kostku, tak jsem řekla že já a dostala jsem leták :D. Beztak budu mít ještě jeden, protože 27. listopadu je rodičák a burza škol. Hoho, zas je oberem o všechny letáky a tak :D.
V sobotu dávali na primě Návrh. Úplně nejlepší film co existuje!!
,,Proč si nahatej?''
,,Proč si mokrá?''
No jo, miluju ho :D. Nejvíc zabíjející film, prostě.
JO! Ještě jsem vám neřekla jednu věc! V pátek jsem se byla ostřihat. Ale z chci se zbavit konečků se stalo 3-4 cm půjdou dolů. Šak co. Před rokem jsem si vyholila půlku hlavy, takže mě nějaký 3-4 cenťáky nezabijou :D. Mám ty vlasy ale ňáký sakra krátký. Ale líbí se mi to :). Už mám skoro jen svou přirozenou barvu :). Počítám že ještě 1 nebo 2x půjdu na konečky a ombre bude pryč, juchů!
Jsem normálně zjistila, že nesnesu světlý vzhledy na blogu. Jsem včera změnila tak, že byl světle modrej okraj a šedá stránka. A dneska? Zas jsem to změnila na tmavě šedou :D. Když, mně se ta tmavá tak líbí :).
Dneska jedeme s mámou do ZOO. Vlastně už ve dvanáct. Takže si nabíjím foťák a doufám že bude do třičtvrtě nabitej. Prosím, prosím smutně koukám.
Před chvílí jsem si na Kostku poslala předběžnou přihlášku, takže jsem zvědavá co mi napíšou :). Není to oficiální přihláška, ale prostě jen taková že ti řeknou jak na tom seš a tak. Doufám, že to bude pozitivní :D. Protože můj průměr z minulýho roku je 1.94, ale já jím tam napsala 1.9 aby to měli zaokrouhleně :D.

No asi se s váma rozloučím a půjdu se umýt a najíst a takový ty běžný denní věci :D.

PS: BLOG UŽ MÁ PŘES PŮL ROKU !


worst week. už nikdy víc.

8. november 2012 at 18:48 | FW'spotato |  diary
Tak jsem se uráčila napsat.
Tenhle tejden byl ve škole fakt hroznej. Nejhorší. Myslela jsem že se zblázním. V pondělí SCIO z češtiny, v úterý angličtina, středa matika a dneska všeobecnej přehled. Ten dopadl :D. No a moje výsledky jsou takovýhle:
ČJAJMVSP
skóre2823.671029.5
správně31291536
chyby9161524
%77.564.445060
počet otázek40453060

No jo:DD. Čeština byla nejlehčí. Úplně to nejprimitivnejší co existuje :D. A matika to byla sportka. Asi prvních 7 příkladů jsem počítala, ale pak jsem už nevěděla jak na to, tak jsem to tipovala :D. A hle, přesně půlka. Ale dopadla jsem celkem ještě dobře, takže jsem ráda :).
Zejtra jdu na olympiádu z češtiny. Učitelka vybrala 3 lidi ze třídy a řekla že já tam URČITĚ půjdu. Jo, to určitě. Bohužel. Ale vyhnu se testu z příroďáku a zkoušení ze slovíček v aj!! Hej yes. Tý olympiády se celkem bojím, protože už vím že budu poslední, haha. Ať se zasmějem no. Protože moje logika? IQ tykve, vole.
Zejtra si jdu nechat zastřihnout konečky, protože je mám fakt fuj a domů pojedu v pět, zas. Nečekaně.
Prostě neuvěříte co udělala Markéta! Snaží se mě před Davidem furt zviditelňovat a vymyslela něco novýho. Jo, před TÍM Davidem. Prostě byla na obědě a bavila se s ním a ještě s R a M. A ona furt cosi valila a vypadalo to asi nějak takhle.
Markéta: ,,No já jsem jim řekla: My s Kájou taky chodíme k Plzni si zapálit.''
Já: ,,Cože chodíme?''
Markéta: ,,No co, musím tě nějak povýšit ne?''
Takže, řekněme to jednoduše. Asi od středy jsme s Markétou imaginární kuřačky, lol. A Ondra na to asi skočil, protože se mě na konci fyziky zeptal.
Ondra: ,,Deš pálit?''
Já: ,,Cože jestli du?''
Ondra: ,,Pálit. K Plzni.''
Já: ,,Eh?''
Ondra: ,,No deš si dát čouda?''
Já: ,,A proč jako?''
No jo, drby se šíří rychlostí Blesku. Blesku McQueena.
Tenhle tejden je fakt nejhorší.