December 2012

30.12.2012

30. december 2012 at 16:52 | kar. |  diary
Fakt mám děsný problémy s vymýšlením názvů článků. To už rovnou můžu každej článek pojmenovat Novej článek nebo Bez názvu. Ale já budu prostě děsně originální a pojmenuju ho 30.12.2012. Karolíno, Karolíno, jde to s tebou z kopce.
Přežívám. Zatím. Sice jsem si už druhej den u taťky myslela, že mi z bratrů opravdu jebne, ale demence se díky bože zatím nedostavila. A doufám, že ani nedostaví.
Zejtra je Silvestr. Krutopřísný, páč vůbec nechápu jak to mohlo takhle utýct. Už se těším na ten Silvestrovskej program v telce. Fakt se nemůžu dočkat :). Miluju na NOVĚ takový ty přeřeky moderátorů a reportérů. Je to vždycky hrozná prdel.
Jinak včera jsem po celkem dlouhý době změnila vzhled. Musím uznat, že tady byl celkem hodně dlouho, to se musí nechat. Jinak přemejšlím o tom že na Novej rok ho zas změním. Někdy v lednu.
Dneska jsme byli s tátou v LIDLU nakoupit něco na zejtřek. V LIDLU maj často celkem dobrý věci. Třeba dneska tam měli Angličtina : intenzivní jazykový kurz 4 CD. Tak mi taťka řekl, že jestli to chci, ať si to vezmu. Tak jsem si to vzala :D.
Nakonec po dlouhým rozhodování jsem se rozhodla, že budu číst Roztomilý malý lhářky. Skvělá knížka, fakt že jo :). Miluju PLL!!!!
Pamatujete si jak jsem vám říkala, že mi babi půjde objednat ten první díl od Lauren Conrad. Tak tam byla a oni jí řekli, že bude tak v polovině ledna :). Už se těším, až to začnu číst!! Sice vůbec nevím KDY se k tomu dostanu, když jsem k vánocům dostala 18 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) knížek.
A taky jsem do menu přidala takovej wishlist 2013 odstavec, kam budu psát věci, který chci v příštím roce sehnat. Už tam je pár věcí napsanejch :).
Můj táta si byl včera koupit Apple iPhone5 a řeknu vám jednu věc. Je to ten nejnejnejnejnejdokonalejší mobil co jsem kdy viděla! Pracuje se na něm strašně dobře a dá se v něm skvěle vyznat :). A nejspíš ho dostanu příští rok k Vánocům. Johohohoo.
V celým článku máte čtyři fotky, první tři jsou upraveny PSD akcí, páč ty akce miluju. A na poslední fotce můžete vidět mě, R a T v našich dokonalých tričkách :).

NEW in from Pilsen

27. december 2012 at 22:54 | kar. |  shits
Jak jsem psala, dneska jsem byla v Plzni na nákupech. Nebudu to nijak okecávat, jen fotky :). První díl L.A. Candy od Lauren Conrad jsme nesehnali, takže mi ho jde babi zejtra objednat :). A dneska jsem si objednala Ro(c)k podvraťáků (knihu) za 9kč! :DD + 100 poštovný :).
První dvě knížky (Roztomilé malé lhářky a Žena v černém) jsou opožděný vánoční dárky, ale dávám je sem. Samozřejmě je najdete i v christmas presents. Druhej díl Bohů Olympu jsem si přála k Vánocům od mamky, ale nakonec nic. A biografii Amy má dcera jsem našla náhodou :).

Barevný gumový náramky 1D z claire's (miluju ten obchod) a balzámy na způsob lipsmackerů taky z claire's.

víš co Sašo? jdi do prdele.

25. december 2012 at 23:53 | kar. |  diary
Pelíšky jsem viděla poprvý v životě, ale totálně jsem si je zamilovala <3. Potom si je stáhnu a o víkendu na ně mrknu v klidu. Maj tam fakt boží hlášky :D.
Nedivte se, kdyby tuten článek náhodou nedával smysl, jelikož je právě třičtvrtě na dvanáct, no.
Dneska jsme byli na dárky u babi, vcelku jsem byla překvapená :). Z knížek jsem dostala jenom dvě a to Lauren Conrad - Malý sladký lži a Hořkosladkej život. Je to ale chyba prodavačky v knihkupectví, která si prostě ostatní knihy nepřečetla a dala babi jenom tyhle dvě. Takže ve čtvrtek jedem do Plzně do knihkupectví :)). Co se týče dárků celkově jsem nadšená :). Od taťky jsem dostala HP 1-7, Andělé 1-4, tuny kosmetiky, čtyři věci z LUSH (sprcháč Stmívání voní fakt dokonale, takže si ho určitě kupte :)), krásnej svetřík s lebkama, oooooooooobrovský fialový tepláky, dva obaly na čtečku a CD Mandrage Moje krevní skupina <3. A u babi s dědou válenky EMU, podprsenku, bundu, rukavice, ponožkopapuče, ponožky, svetřík s lebkou (:DD), čepici, ty dvě knížky (ostatní pojede koupit ve čtvrtek, jak už jsem zmiňovala) ato bude nejspíš všechno :D. Jinak celkově seznam s fotkama dárků přidám tak první, druhej tejden školy.
Taky jsme se deska dívali na V Peřině. Podle mě to sice je totálně kravina, jelikož jsem na tom byla v kině, ale hraje tam Jirka Mádl, tak co bych pro něj neudělala žejo <3 :).
Užívejte si prázdniny :)

Merry Christmas [+ informations from my life]

24. december 2012 at 0:00 | kar. |  shits
Tímhle článkem bych vám chtěla popřát veselý Vánoce, ať jsou plný radosti, volnosti, jídla, dárků a chlastu.
A jelikož vás tak strašně miluju, tak tady máte vánoční koláž s mýma oblíbenýma celebritama :).

PS: Jo a vím, že umím perfektně dávat vánoční čepky na hlavu celebritám.
PS2: chtěla jsem tam dát i Mandrage, ale oni žádný PNG nemaj a ořezávat se mi nechtělo.

A něco málo z mýho života. Včera jsme s Pájou zdobily stromeček skoro do jedenácti večer a myslím, že se celkem povedl. Sice máme každej rok stejnej, ale i tak vám sem potom dám fotku :). Víte co :D. Taky se tak na dnešní večer těšíte??? Já hrozně, i když budu mít pod stromečkem asi dva dárky :DDD. No nic, mně to vlastně ani nevadí. Pro mě je nejdůležitější že je můžu trávit s tatínkem :).
Jinak já už vánoce slavila doma u mamky. Bylo to ve čtvrtek večer. A co jsem dostala? Od mamky šálu a čepici, mikinu I
PS: Udobřila jsem se s U :).

A NEZAPOMEŇTE že LOUIS má narozky :). TAKŽE PROUŽKOVANÝ TRIČKA NA SEBE A ŽERTE MRKVI"

alkohol je náš úhlavní nepřítel. nemáme však milovat svý nepřátele jako svý bližní?

23. december 2012 at 15:50 | kar. |  diary
Celkem dobrej citát, no ne? :)
Žeru si sladkej popcorn, čumím do blba a jsem spokojená. Miluju sladkej a sýrovej popcorn...
MLADŠÍ ROČNÍKY ZAS MŮŽOU PŘESKOČIT SKORO CELEJ ČLÁNEK, PÁČ NECHCI BÝT TA CO VÁS ZKAZÍ.
V pondělí ve škole to bylo totálně, ale fakt totálně zabitý. No moc prostě :D. Já totiž sedím v matice a ve fyzice s P, takže bezva no. Se divím že oba dva ještě žijem, ale matikářka mi dovolila mu v hodině vlepit, když bude prudit, ale já mu beztak vrážím tak či tak, hlava nehlava. Víte co, preventivně. Někdo ho totiž profláknout musí. No ale teď v matice to jakože fakticky přehnal. Bylo to na začátku hodiny a učitelka tam ještě nebyla. Ono to začínalo celkem nevinně, páč se P dohadoval s J, že J je buzík. No téma za všechny prachy. No ale to jsem ještě nečekala co přijde za chvíli. Takže se tak bavili a já je poslouchala a potom to přišlo. Já jsem se do tý jejich debaty omylem připletla tím, že si fakt lepší téma vybrat nemůžou, páč P furt valil cosi o tom, že si honí každej večer. Tak jsem mu normálně slušně řekla, že takový pikantnosti z jeho osobního života nás fakt nezajímaj. A on začal s tím svým ,,Jsi panna?'' a takhle furt. No ježiš, já myslela že mi klepne. A furt z toho měl hroznou prdel. No jo, jak některým z nás stačí tak málo k radosti. No jo, je to hňup :DDD.
Sakra teď zas furt používám spojení NO JO. Fakt se půjdu léčit.
Je fotka záměrně upravená ve photoshopu a nějaký chytrý děvče napíše : 'To je photoshop'.
A reakce ostatních je nahoře.
Ten je úplně ááááááááááááááááááááááááááááááááááááJežíšku, prosím prosím.No tak, že je k sežrání ??? O můj božeee.
Jestli máte někdo zájem máte možnost se podívat na můj tumblr :). TADY
A tady mám něco totálně dokonalýho. Kdo mě zná ví, že jsem naprosto totálně ujetá na pekáče buchet na břiše. A tady je jich plný video, no co víc si přát

i can't believe it

20. december 2012 at 19:12 | kar. |  diary
Bože, jsem taková kecka. Právě jsem se rozhodla, že už nikdy nebudu nic slibovat. Fotky třídního trička tady měly být předvčerejšky, potom včera a nejsou ani dneska. Nějak nestíhám, ale zítra ho určitě vyfotím. Máme totiž besídku a bude to totálně legendární. Nevím sice kdy fotky přidám, ale počítám že to bude tak o víkendu. A ten random post? Ten můžete čekat zejtra :). Nejspíš teda.

Nemůžu uvěřit tomu, že dneska jsem se bavila s U. Prostě psycho. A on na mě ,,Ahoj Kájo.'' ,,Ahoj.'' ,,Ty se se mnou nebavíš?'' ,,Ne.'' ,,Já jsem ti něco udělal.'' ,,Neřeš to.'' No jo, zachovala jsem se jako kráva. :)

avatars to competition THE BEST FAN

17. december 2012 at 17:46 | kar. |  shits
Účastním se soutěže The Best Fan na sweet-nothing.blog.cz s Mandrage. Jkao první úkol byly avatary, tak vám je sem dávám :).
Není to nejhorší ale ani nejlepší :). Co na to říkáte? Já s nimi jsem ale i tak celkem spokojená.

PS: Zejtra vám ukážu naše trička ABSOLVENT 2013 a random post bude v pátek přednastavenej, neboť pojedu k taťkovi :). ZA TEJDEN VÁNOCE!

EDIT 18.12.2012 (19.28) : Z mýho 'zejtra vám ukážu trička' se nic neděje, jelikž jsem se ještě nedokopala k tomu je vyfotit :). Takže zítra na 100% !!!! :)

new in

15. december 2012 at 18:08 | kar. |  shits
Dneska jsme byli s mamkou a strýcem v UB nakupovat. Ke Kauflandu postavili čtyři nový obchody: DM, Takko, Deichmann a KiK. Tak jsme s mamkou všude byly, zatímco strýc nakupoval v Kaufu.
Z déemka mám dvě věci od Balea. Fakt mě překvapilo, jak neskutečně božsky voní <3. Mám čokoládovej sprcháč, kterej voní kurva sakra božsky a tělovej krém z tropickýho ovoce. Asi jsem se zamilovala. A potom z Deichmannu mám černý návleky :). Jsem na ně ujetá. A ještě z Takka mám ten nejdokonalejší šedooranžovorůžovej svetřík, kterej jsem vám ale nevyfotila. Nevadí :). Určitě ho uvidíte v random postu, kterej můžete očekávat v pondělí/úterý.

Ještě jsem si přitom vybírala dárky k vánocům :). Vybrala jsem si v KiKu takový papuče ve stylu válenek, s norským vzorem. V Deichmannu červený pohorky. A to je myslím, že všechno :).

Včera dávali Slečnu drsňák. Viděli jste to? Já to viděla poněkolikátý a úplně to miluju :DD! Dneska dávaj Cesta do středozemí či jak se to jmenuje, takže se budu dívat, páč jsem to ještě neviděla :).
Užívejte zbytek víkendu :).

i'm still here, bitches. and i know everything. -A, i'm sick.

13. december 2012 at 10:33 | kar. |  diary
Jo s těma nadpisema to se mnou jde z kopce, já vím, ale víte jak je těžký ňákej nadpis vymyslet? Ale když já tu větu tak miluju <3.
Jsem nemocná. Byla jsem u doktorky a ta řekla, že jsem jenom nachlazená, takže do konce tejdne budu doma.
Mám už dokonce i nakoupený ty vánoční dárky, takže o víkendu je zabalím a začnu se balit k taťkovi, jelikož pro mě přijede příští pátek. Jo, hrozně to utíká. Taky by nám tenhle tejden měli přijít třídní trička, ale já ho dostanu až příští tejden. No co se dá dělat, že jo :).

Dneska se budu dívat na PLL a TVD, chci stihnout co nejvíc dílů, páč jsem se už ňáký dva tejdny nedívala :). Akorát mě sere PLL s titulkama, páč čumím na titulky a ze seriálu vím hovno, že jo. No nicméně se už těším jelikož, no prostě se těším :). Nebudu, tady dělat ňáký okecávačky, že jo.
Sakra, všimli jste si toho, že až podezřele moc často používám spojení ŽE JO?

Mamka mi dneska bude dělat hranolky s tatarkou <3. Mmm, mám na ně děsnou chuť. To víte, Karolínka si četla Percyho Jacksona a byla tam zmínka o hranolkách a Kája hned běžela za mamkou, že chce hranolky, no. A taky mi slíbila, že mi koupí ty pálivý Lay's. Takový ty chilli + limetka, či jak se to jmenuje :).
Čekejte v průběhu příštího tejdne random post, páč mám posraně moc fotek, s kterýma jsem se ještě nepochválila :).

A teď vám řeknu OBROVSKÝ tajemství. Tenhle článek jsem psala včera (momentálně dneska, středa) v 22.00 :DD.

vymyslet název článku je někdy těžší než samotnej článek

11. december 2012 at 17:44 | kar. |  diary
Zase jsem změnila vzhled. Já totiž na tu vánoční výzdobu zvysoka seru. Leze mi to krkem. A tak jsem si sem hodila svoje milovaný Mandrage <3.
Máte už nějaký dárky?ani jeden. Ale už vím co budu kupovat. Jako každej rok takový ty 'balíčky', páč vyjdou levnějš než samostatně, a tady je ten seznam
Mamka Dove, bílá kosm. taštička s kokosovým sprcháčem a deodorantem 200,-
Taťulda Axe, Sports Blast, sprcháč a deodorant, chlast, čokoláda (má to dohromady s narozeninama) +-250,-
Milda FA men, Sport Double Power, sprcháč a deodorant 130,-
Babi Majka chlupatý ponožky, jelenní lůj, kniha křížovek +-100,-
Babi Milča bílá ''konvička''
Děda chlast
Maršoun Čtyřlístek, šampon a sprcháč 140,-
David plyšovej banán +-100,-
Terka Dove, sprcháč kokosovej, Essence, lak na nehty 40,-
Renča Dove, sprcháč švestka a květ sakury, Essence, lak na nehty 40,-
Pája červená ''konvička''
Cayle nějaký pamlsky +-50,-
CELKOVÝ SOUČET 1050 , -
Buď to koupím zejtra, v pátek nebo příští tejden. Jsem totiž doma, jelikož jsem nachlazená a mám zánět v palci. A jediný věci, který z toho seznamu mám je ta kniha křížovek, páč tu jsem koupila na Knižních trzích za 60 Kč a Dove sprcháče, který jednou byly ve slevě 2 za cenu jednoho. A Maxíkovi nic nekupuju, jelikož je to štěňátko a nic jaksi ještě nemůže :).

No nevím co bych vám ještě mohla asi tak říct, když o tom přemýšlím. Dívali jste se včera na Gympl? To bylo úplně psycho, jak ten kretén zmlátil Šinkorovou. A v příštím díle Julča porodí, tak jsem zvědavá :).