víš co Sašo? jdi do prdele.

25. december 2012 at 23:53 | kar. |  diary
Pelíšky jsem viděla poprvý v životě, ale totálně jsem si je zamilovala <3. Potom si je stáhnu a o víkendu na ně mrknu v klidu. Maj tam fakt boží hlášky :D.
Nedivte se, kdyby tuten článek náhodou nedával smysl, jelikož je právě třičtvrtě na dvanáct, no.
Dneska jsme byli na dárky u babi, vcelku jsem byla překvapená :). Z knížek jsem dostala jenom dvě a to Lauren Conrad - Malý sladký lži a Hořkosladkej život. Je to ale chyba prodavačky v knihkupectví, která si prostě ostatní knihy nepřečetla a dala babi jenom tyhle dvě. Takže ve čtvrtek jedem do Plzně do knihkupectví :)). Co se týče dárků celkově jsem nadšená :). Od taťky jsem dostala HP 1-7, Andělé 1-4, tuny kosmetiky, čtyři věci z LUSH (sprcháč Stmívání voní fakt dokonale, takže si ho určitě kupte :)), krásnej svetřík s lebkama, oooooooooobrovský fialový tepláky, dva obaly na čtečku a CD Mandrage Moje krevní skupina <3. A u babi s dědou válenky EMU, podprsenku, bundu, rukavice, ponožkopapuče, ponožky, svetřík s lebkou (:DD), čepici, ty dvě knížky (ostatní pojede koupit ve čtvrtek, jak už jsem zmiňovala) ato bude nejspíš všechno :D. Jinak celkově seznam s fotkama dárků přidám tak první, druhej tejden školy.
Taky jsme se deska dívali na V Peřině. Podle mě to sice je totálně kravina, jelikož jsem na tom byla v kině, ale hraje tam Jirka Mádl, tak co bych pro něj neudělala žejo <3 :).
Užívejte si prázdniny :)
 


Comments

1 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 27. december 2012 at 13:21 | React

Jééé už se těším na fotky a tvůj seznam s dárky :**

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.