January 2013

very good vízo, but for me :)

31. january 2013 at 15:29 | kar.
Moje vysvědčení dopadlo líp než jsem čekala! Nakonec mám šest trojek, což je podle mě ještě úspěch :). Mám průměr přesně 2, takže teď můžu jedině doufat, že mě na Kostku vezmou :).
A JAK DOPADLO VAŠE VÍZO?

PS: Dneska když jsme byli v kině na zeměpisným promítání o Austrálii, tak mi přišla SMS od BRAVA, že jsem vyhrála v soutěži, akorát že já si nepamatuju v jaký :DDDDD. Nicméně už jsem jim odepsala, tak jsem zvědavá :)


ABSOLVENT 2013

29. january 2013 at 16:36 | kar.
We are a ELITA. I know.

Páč máme to nejlepší tričko. Páč jsme ta nejlepší parta. Páč je to ten nejdokonalejší kolektiv. Páč se s nima never nenudím. Páč jsou to ti nejperfektnější lidi, jaký jsem kdy potkala. Páč díky nim jsem prožila ty nejkrásnější chvíle ve svým školním životě.
PÁČ JE NEJVÍC MILUJU.
ÁČKO FOREVER!
2009 - 2013

[little info from mine life] Oslavuju!!! Žádná čtyřka na vízu nebude! Jupíjóó. Včera jsem se ptala třídní, jestli ňákou mám a ona říkala, že si myslí že ne a dneska mi řekla že nemám! Ani si nedovete představit, jak jsem šťastná :). Počítala jsem si průměr a vyšlo mi 2.06 s 2 z HV a 3 z TV, 2.1 s 3 z HV a 3 z TV a (pokud by se stal zázrak), tak čistá 2 s 2 z HV a 2 z TV. Jediný předměty, který totiž nevím je HV a TV, takže to tak tipuju :D.

Christmas presents ❄

27. january 2013 at 10:00 | kar. |  diary
Vánoce slavím každej rok celkem třikrát. Pokaždý dělám článek na blog s dárkama poněkud stejně. A to tak, že je prostě 'poskládám' podle toho CO jsem od koho dostala a pak to vypisuju. Doufám, že s tím budete spokojeni a já jen můžu doufat, že jsem na nic nezapomněla!
A CO JSTE DOSTALI VY?

představivost je důležitější než vědomosti - Albert Einstein

25. january 2013 at 19:55 | kar. |  diary
Ve středu to bylo nejlepší. Měli jsme mít sedm hodin, ale měli jsme šest hodin! Učitel fyziky totiž došel a řekl, že musí jít na pohřeb, takže do třídnice napíše, že jsme měli fyziku, ale ať normálně jdeme po šestej hodině domů. My všichni začali radostí řvát přes celou třídu a on už se ke slovu nedostal :D. Dobře mu tak. Takže jsme s holkama zabily hoďku na alfáči.
V úterý jsem dojela domů až v půl osmej. Byly jsme s T u R a pak sme šly spolu. R šla do zámku a my s T pro psa a pak se mnou šla na nádro. No já myslela že zmrznu :D. A jako vždycky jsme se bavily o děsných kravinách.
Dočetla jsem první kapitolu Padesáti odstínů šedi a furt je to o ničem. Podle mě autorka prostě neumí psát. V textu se zaobírá naprostýma blbostama, který vlastně nikoho nezajímají. Já osobně vám to fakt nedoporučuju. Nicméně ji asi dočtu, abych ji pak mohla pěkně podrbat :D. Kdoví, třeba se do tý doby rozjede :).
Miluju čtvrtky! To maj totiž pokaždý béčkaři 6 hodin a my 5. A víte co to znamená? Že jim lezem do šatny, čucháme Dominikovu a Davidovu bundu :DD. Prostě R si dala Dom. bundu a běhala tam v ní :D No já prostě nemohla, páč ona přitom vypadala děsně vtipně. A já si dneska zkoušela papuče Dav. Má 45! :D Já si tam nohu narvala celou a ještě mi do konce zbývaly ňáký 4 cenťáky, kdoví jestli ne víc :D Zkrátka byla o 6 a půl čísel větší než moje noha :D. No moc prostě.
Asi se budete divit, ale mám pro vás na příští tejden konečně připravenej ten článek s tričkem ABSOLVENT 2013. Určitě z toho máte radost co ? :) Haha, já taky.
Hledám nějaké horké zboží, miláčku, tenhle večer
Potřebuju nějaké horké zboží, miláčku, dnes v noci
Miluju tu písničku
Mám dokoukaný Bez kalhot. Je to úplně božííííííí. Hraje tam Alex PettyferAlex je děsně k sežrání co?
Ve čtvrtek mě ten náš posranej Max řádně škrábl. Krve jak z vola a rudá čára přes ruku. Vtipný no :D.
Mám na mobilu celkem dost fotek, takže některý najdete i tady v celým článku :)
Viděli jste někdo Hunger Games? Chci se na to taky podívat :). Mám to v plánu zejtra večer :D Už se zejtra strašně těším na PLL!!
Včera jsem si dělala nový nehty :). Mám nude barvu a na tom barevný třpytky <3. V neděli přidám christmas presents článek.


fast info

21. january 2013 at 14:07 | kar. |  diary
Ahoj. Asi vám bude divný, že se ozývám teď, ale jsem u mámy (páč půjdu za chvíli k doktorovi) a děsně se nudím. Zatím nevím, jak to s tou fyzikou dopadne, ale možná mi dá trojku. Já se ho byla zeptat, jestli mi dá čtyřku na vízo a on se mě ptal kam chci jít. Tak jsem mu řekla, že na Kostku a on aha a že ještě uvidí. Takže můžu jedině doufat. A co se týče matiky, snad mi dá taky dvě trojky. Nechápu, proč se ti učitelé musí rozhodnout, že dají ty špatný známky teď, když potřebujem dobrej průměr. Proč si to nenechaj na konec roku?? To už třeba mně bude úplně jedno co dostanu. No jinak, mamka se včera vrátila z Prahy a přivezla mi boží tričko :). Už jsem vám ho vyfotila, ale přidám ho až jindy. Taky tuten tejden můžete očekávat christmas presents, který vám už tak dlouho slibuju. MÁM PRO VÁS OBROVSKOU NOVINU. Konečně se dočkám svojí milovaný Anglie <3! Pojedeme 27.3-31.3.. A proč zrovna tohle datum? Páč mám 30.3 patnáct a chci je oslavit v Anglii!!!! :) Je to ten nejlepší dárek :). Už se strašně těším. Včera jsme to s mamkou řešily. Jinak dneska jdu teda k tomu doktorovi s tím prstem. Snad už mi ten pitomej obvaz sundá, páč už mě to nebaví a hrozně toužím po tom, naložit se do horký vany :). Nejdřív ale půjdem do TETY páč potřebuju linky a ještě průhlednej lak a ještě do Albertu. V letáčku mají knihu Rychlý šípy Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří, tak snad ji tam budou mít :). Moc bych si ji přála mít doma. A JEŠTĚ PRO VÁS MÁM JEDNU NOVINKU, TÝKAJÍCÍ SE BLOGU! Rozhodla jsem se, že udělám malou rekonstrukci. Jo zkoušela jsem to už milionkrát, ale nikdy jsem to nevydržela. Moc ráda bych dělala recenze na kosmetiku a tak. A pokud by se mi chtělo, tak bych to možná dělala formou videa. No uvidíme :). Tak to je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct. Mějte se. Ozvu se v tejdnu :)

my name is HATER. school's hater

19. january 2013 at 14:21 | kar. |  diary
Nechápu co všichni vidí na Padesáti odstínech šedi. Fakt to nepobírám. Já si ji zdarma stáhla na čtečku na ulož.to a po přečtení malýho kousku, mě to zatím nevzalo. No uvidím, až ji dočtu celou a pak vám teda řeknu co na ní vidím já. Samozřejmě ji ale na plnej úvazek začnu číst až skončím s RML: Nevinný nebo Pádem. Je to stejný jako Twilight sága. O ničem.
Dívala jsem se na Cestu na tajuplnej ostrov, jelikož první díl Cesta do středu Země miluju a Josh je prostě k sežrání :).
víte jak jste na tom se známkama? Já mám ze zemáku 3, ájiny 2 (což vůbec nechápu, páč jsem čekala trojku, haha), češtiny 2, dějáku 3, z matiky to zatím nevím určitě, jelikož jsem dneska psali druhej pol. test, ale doufám že bude trojka a z fyziky mi vychází 4 ,což je totálně, totálně v piči. Nemůžu zato, že nás učí největší idiot on the world. Ještě, že jsem si aspoň na tu poslední písemku dala tahák, jinak nevím co bych dělala :D. Ale doufám, že mi dá 3, páč mi jinak totálně pojebe vízo a já na kostku fakt CHCI!!!! Ještě se ho v pondělí zeptám, jestli by to nešlo nějak udělat. Třeba napsat test nebo tak něco, víte co. Fakt bych to potřebovala vylepšit. Nikdy, ale fakt nikdy, bych do sebe neřekla, že mi najednou na těch známkách bude tak záležet. Nejsem prostě člověk, kterej by tohle tak nějak extra žral, no :). Držte mi palce, ať ho ukecám!!!!
Víte, jaký má kostka výhody? Zaprvý, budu dělat konečně něco, co mě baví. Zadruhý, je to tam děsně uvolněný, prostě žádnej depkáč. A zatřetí, kdybych se tam dostala, dostala bych od taťky tablet :D. Takže tam jakože fakt potřebuju!
Strejda se mě ptal CO si přeju k narozkám. Patnáctiny mám 30. března, přičemž budu už vědět, jestli mě na Kostku vzali. A on řekl ať si vyberu něco no.. hodnotnýho. Ale já na šperky a takový ty ostatní kraviny nejsem a tak bych chtěla batoh. Teď chodím do školy s taškou přes rameno, ale na střední bych raděj měla batoh. Hledala jsem ňáký na heuréce a zatím byl nejpřijatelnější TUTEN. Ten se mi líbí nejvíc, akorát nevím, jakej je vlastně velikostně. Nicméně, ještě se porozhlédnu a přinejhorším bychom jeli někam do obchodu no :).
No ale když už jsem mluvila o tom tabletu, tak taťka mi ho chce koupit do školy. Na zápisy a tak, ale já mám v plánu dělat zápisy do karisbloku, takže když mu to řeknu, tak mi ho asi nekoupí :D. No uvidíme, je to až zadlouho.
Víte co je fakt hrozný? Když si představím, že za 5 dní, už budu vědět co mám na vízo. Já vím, že to hrozně prožívám, ale prostě tady de o všechno. I o koule, který nemám.
Taky jsme si počítali zameškaný hodiny. Já jich 112 a to jenom z několika důvodů. Zaprvý jsem byla nějak tejden nemocná, potom jsem měla prodloužený prázky u táty a zbytek jsou návštěvy doktora s palcem.
Mám v mobilu děsně moc random fotek, dokonce ještě z prosince. Někdy vám je sem přidám :).
Minulej tejden jsme byly s mamkou v Z na nákupech. Já si koupila v Terranově tričko s medvídkem za 200,- a boží trochuvětší mikču s takovýma kovovýma doplňkama na ramenech za 250,-. To je zatím to nejlevnější co jsem v Terranově sehnala :). A z knihkupectví mám Kouzelný svět Harryho Pottera, no jo, když já na něj jsem tak ujetá. Taky jsme byly s mamkou v Halo Bubble Tea. Je tam nově danej a já si to nemohla nechat ujít, páč bubble tea miluju. Poprvý jsem ho měla minulej rok, když jsme jeli z Itálie, tak jsem si ho dala v mekáči. Teď jsem zkoušela mlíčnej koktejl. Měla jsem mangovej a bylo to boží :). Ale stejně si pořád myslím, že ten normální ovocnej koktejl, je lepší, než mlíčnej.
Včera, když jsem čekala na bus a myslela si, že mi upadnou nohy, mi volala babi a říkala, že ta knížka L. A. Candy od Lauren Conrad už přišla, tak mi ji v úterý pošle.
Objednávali jste si někdy na mixit.cz ? Já zatím ne, ale mám to v plánu :). Nechci ty musli, ale jen oříšky a sušený ovoce. Potom si tam namíchám tohle: banán (medový), fíky, mango, papaya, jahody a kešu. Ale objednám si to, až budou mít jahody, který momentálně nemaj :(.
(fotky: bubble tea, Cesta na tajuplný ostrov 2 [Josh], Maxík, výsledky SCIO testů)

toby: ,,vršek či spodek? žertuju.''

14. january 2013 at 20:39 | kar. |  diary
Víte JAK se pozná idiot? To je jednoduchý. Prostě telefonuje, natáhne se pro rozsvícení lampičky a nohou sejme sklínku s pitím. Úplně normální věc prostě. A kdyby vám to doteď nedošlo, mluvila jsem o SOBĚ. Tohle se mi totiž stalo a já si myslela, že mi jebne. No hrůza. Takže jsem musela dát všechny knihy politý brusinkovým sirupem s vodou na radiátor, jelikož byly řádně promočeny a ještě teď mají růžovou vzpomínku na tuto událost.
Nadpis? Protože miluju PLL a Spoby!!! Troian a Keegan jsou úplně nejlepší :). Jsem na Prolhaných kráskách (říkejme tomu podle Primy) úplně závislá!! Už se těším na příští sobotu :). Konečně jsem ve druhý sezóně, z čehož jsem nadšená :).

A víte co je úplně krutopřísný? Že do 15. března se posílaj přihlášky na SŠ a 16. března už budu VĚDĚT jestli mě vzali nebo ne. Maso.
Dneska jsme místo těláku byly v béčku a zapisovaly známky. No co myslíte, že mám? Už to tak vidím, že mi zas vyjde 3 na vízu. Doprdele. Ta bachyně mi akorát posere průměr na SŠ. No a to by nebylo nic novýho, kdybychom nic neprovedly. Jelikož jsme došly až po zvonění, tak jsme si musely sednout úplně dozadu do Davidovo lavice. JO, do lavice TOHO Davida. Tak jsme se sedly a teď za náma celá zeď poškrábaná a vedle pod oknem ňáká hnědá. Bachyni totiž trvalo dlouho než došla, takže jsme si to náležitě podle sebe okomentovaly a udělaly si z toho prdel. No a jelikož jsme chtěly udělat něco neskutečně vtipnýho, tak jsme vzaly papír a napsaly na něj Co to kurva je? šipky kolem toho a s pozdravem :* Renatinka, Kájuška, Terold, Markétka. Jo jsme totálně normální. Ale my z toho měly fakt fest velkou prdel :D!
Taky jsme dneska dostali výsledky SCIO testů. Já úplně čuměla. Jsem nadprůměrná v češtině a angličtině a průměrná v matice a obecných vědomostech. Ale chápete to jako??? Já jsem NADPRŮMĚRNÁ !!!!!!!!!! Síla jako svině.
Ještě jsem dneska byla na kontrole na chirurgii z níž se stal převaz. Doktor tam nebyl, tak se mě sestřička ptala jestli mě to bolí a já řekla že jo, tak mi to ještě převázala a jdu na kontrolu v pondělí. Fuj ještě tejden. Myslela jsem si, že když mi to oddělá, tak to bude vypadat nějak no.... dobře. A ono hovno, samozřejmě. Mám tam furt tu krvavou díru a bolí to jako prase, fakt že jo.
Takže já myslím, že asi budu končit. Snad vám to stačí :)

NEW IN from Brno, high school Kostka & bux.cz

11. january 2013 at 19:11 | kar. |  shits
Nakonec se z toho v pátek jedem na Kostku a v sobotu do Brna stalo v pátek jedem na Kostku a ještě do Brna. Bylo to supr. Kostka je fakt dokonalá a pak ředitel Kostka je totálně nejlepší. Je s ním strašná legrace, je sympatickej a v pohodě :). Po škole nás provedla slečna Slovenka a potom jsme byly u něj. Všechno nám řekl a dal mi knížkosešit Črty z psychologie a komunikace. A potom jsme už jeli do Zlína. V IKEE jsem si koupila to boží povlečení, který už dlouho chci, dva polštáře, podložku pod notebook a ještě takovou krabičku na svačinu. Máme jich tři balení!! V dm čokoládovej balzám na rty od Balei. Potom jsme šli do knihkupectví bux, kde jsem si koupila druhej díl Roztomilých malých lhářek. A přišla mi konečně ta objednaná knížka z bux.cz za těch 9,-!! :))


what the hell with everybody ?

7. january 2013 at 18:41 | kar. |  diary
Fakt ty dárky už brzo přidám. Mám je skoro udělaný, ale chybí mi jenom dofotit dárky od mamky, 2 od taťky a 2 od babi. Pak to zveřejním. Taky jsem přemýšlela nadtím, jestli to neudělat ve formě videa, ale to jindy. Na to totiž nemám vůbec nervy, haha.
Zase jsem změnila popisky v menu a to jenom z jednoho důvodu. Ty první byly dobrý, akorát po nějaký době nudný. Ty minulý byly příšerný! A tyhle jsou dokonalý <3. Vám se snad nelíbí?
Fuj, dneska jít do školy po tej době, to byl humus. Fest humus. Naštěstí jsme měli jen 5 hodin, protože volitelky nebyly. Díky bože, asi by mě kleplo, sedět ve škole první den hned sedm hodin.
V pátek nejspíš s mámou pojedem na kostku, chci se tam jít podívat. A v sobotu do Brna do IKEA!!! Už se těším! Konečně budu mít to povlečení co chci, nebo aspoň doufám. Pája mi ho totiž koupí i domů k taťkovi.
A VÍTE CO? Za měsíc a něco jsou jarňáky! Jo jo jo. Nám začínaj 25. února (pondělí), ale já k taťkovi pojedu už v pátek 22. února a jsou až do 3. března. A potom za 27 dní patnáctiny! :)

PS: David má zánět spojivek, tak doufám, že ho nebudu mít taky :(.


NEW in from Prague

5. january 2013 at 20:07 | kar. |  shits
V pátek jsme byly s babi a Zuzkou v Praze nakupovat. Nejdřív jsme jely na Chodov a potom na Zličín. Na Chodově jsme byly dýl, páč na Zličíně jsme byly asi ve třech obchodech, páč chtěl taťka obal na iPhone. A ještě jsme byly v restauraci. Já měla lasagne! <3 V Zaře jsem si koupila šedivý skinny s takovýma těma kovovýma 'pyramidama' po bocích. A z Bershky baseballovou mikinu v růžovej barvě :).
Taky jsem si dala Starbucks kafe <3. Měla jsem Toffee Nut Latte a bylo fakt dokonalý!! A ještě mi ho připravoval takovej hezkej kluk.