představivost je důležitější než vědomosti - Albert Einstein

25. january 2013 at 19:55 | kar. |  diary
Ve středu to bylo nejlepší. Měli jsme mít sedm hodin, ale měli jsme šest hodin! Učitel fyziky totiž došel a řekl, že musí jít na pohřeb, takže do třídnice napíše, že jsme měli fyziku, ale ať normálně jdeme po šestej hodině domů. My všichni začali radostí řvát přes celou třídu a on už se ke slovu nedostal :D. Dobře mu tak. Takže jsme s holkama zabily hoďku na alfáči.
V úterý jsem dojela domů až v půl osmej. Byly jsme s T u R a pak sme šly spolu. R šla do zámku a my s T pro psa a pak se mnou šla na nádro. No já myslela že zmrznu :D. A jako vždycky jsme se bavily o děsných kravinách.
Dočetla jsem první kapitolu Padesáti odstínů šedi a furt je to o ničem. Podle mě autorka prostě neumí psát. V textu se zaobírá naprostýma blbostama, který vlastně nikoho nezajímají. Já osobně vám to fakt nedoporučuju. Nicméně ji asi dočtu, abych ji pak mohla pěkně podrbat :D. Kdoví, třeba se do tý doby rozjede :).
Miluju čtvrtky! To maj totiž pokaždý béčkaři 6 hodin a my 5. A víte co to znamená? Že jim lezem do šatny, čucháme Dominikovu a Davidovu bundu :DD. Prostě R si dala Dom. bundu a běhala tam v ní :D No já prostě nemohla, páč ona přitom vypadala děsně vtipně. A já si dneska zkoušela papuče Dav. Má 45! :D Já si tam nohu narvala celou a ještě mi do konce zbývaly ňáký 4 cenťáky, kdoví jestli ne víc :D Zkrátka byla o 6 a půl čísel větší než moje noha :D. No moc prostě.
Asi se budete divit, ale mám pro vás na příští tejden konečně připravenej ten článek s tričkem ABSOLVENT 2013. Určitě z toho máte radost co ? :) Haha, já taky.
Hledám nějaké horké zboží, miláčku, tenhle večer
Potřebuju nějaké horké zboží, miláčku, dnes v noci
Miluju tu písničku
Mám dokoukaný Bez kalhot. Je to úplně božííííííí. Hraje tam Alex PettyferAlex je děsně k sežrání co?
Ve čtvrtek mě ten náš posranej Max řádně škrábl. Krve jak z vola a rudá čára přes ruku. Vtipný no :D.
Mám na mobilu celkem dost fotek, takže některý najdete i tady v celým článku :)
Viděli jste někdo Hunger Games? Chci se na to taky podívat :). Mám to v plánu zejtra večer :D Už se zejtra strašně těším na PLL!!
Včera jsem si dělala nový nehty :). Mám nude barvu a na tom barevný třpytky <3. V neděli přidám christmas presents článek.


- pondělní oběd ve škole -
- tričko z Prahy -
- new in -
- in da skůl -
- kluci neustále předvádí svý malířský umění, zde Sebík -
- chci Karla za prezidenta! haha, mně taky říkají Karle :3 -
 


Comments

1 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 26. january 2013 at 11:36 | React

TY čítaš Fifty shades of grey? Veď je to také... neviem. Porno pre mamičky. :D Nečítala som to, ale nemám záujem. Vraj to bolo najprv napísané ako Twilight fanfiction, takže neviem. :/ Už len to ma odrádza, že to nebolo originálne (Twilight mám rada, ale s fanfiction na Twilight je to trochu inak).
Absolvent trička, yaay! :D Ja mám tiež také jedno, také modré s tým feťákom s kačičkou a nádpisom "som múdrejší ako vyzerám". Moja stará trieda zo základky mi trochu chýba... :)

2 Annie<3 Annie<3 | Web | 29. january 2013 at 17:28 | React

tu placku mám taky :D a mám i tu žlutou, kde má Kája pankáče :D ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.