toby: ,,vršek či spodek? žertuju.''

14. january 2013 at 20:39 | kar. |  diary
Víte JAK se pozná idiot? To je jednoduchý. Prostě telefonuje, natáhne se pro rozsvícení lampičky a nohou sejme sklínku s pitím. Úplně normální věc prostě. A kdyby vám to doteď nedošlo, mluvila jsem o SOBĚ. Tohle se mi totiž stalo a já si myslela, že mi jebne. No hrůza. Takže jsem musela dát všechny knihy politý brusinkovým sirupem s vodou na radiátor, jelikož byly řádně promočeny a ještě teď mají růžovou vzpomínku na tuto událost.
Nadpis? Protože miluju PLL a Spoby!!! Troian a Keegan jsou úplně nejlepší :). Jsem na Prolhaných kráskách (říkejme tomu podle Primy) úplně závislá!! Už se těším na příští sobotu :). Konečně jsem ve druhý sezóně, z čehož jsem nadšená :).

A víte co je úplně krutopřísný? Že do 15. března se posílaj přihlášky na SŠ a 16. března už budu VĚDĚT jestli mě vzali nebo ne. Maso.
Dneska jsme místo těláku byly v béčku a zapisovaly známky. No co myslíte, že mám? Už to tak vidím, že mi zas vyjde 3 na vízu. Doprdele. Ta bachyně mi akorát posere průměr na SŠ. No a to by nebylo nic novýho, kdybychom nic neprovedly. Jelikož jsme došly až po zvonění, tak jsme si musely sednout úplně dozadu do Davidovo lavice. JO, do lavice TOHO Davida. Tak jsme se sedly a teď za náma celá zeď poškrábaná a vedle pod oknem ňáká hnědá. Bachyni totiž trvalo dlouho než došla, takže jsme si to náležitě podle sebe okomentovaly a udělaly si z toho prdel. No a jelikož jsme chtěly udělat něco neskutečně vtipnýho, tak jsme vzaly papír a napsaly na něj Co to kurva je? šipky kolem toho a s pozdravem :* Renatinka, Kájuška, Terold, Markétka. Jo jsme totálně normální. Ale my z toho měly fakt fest velkou prdel :D!
Taky jsme dneska dostali výsledky SCIO testů. Já úplně čuměla. Jsem nadprůměrná v češtině a angličtině a průměrná v matice a obecných vědomostech. Ale chápete to jako??? Já jsem NADPRŮMĚRNÁ !!!!!!!!!! Síla jako svině.
Ještě jsem dneska byla na kontrole na chirurgii z níž se stal převaz. Doktor tam nebyl, tak se mě sestřička ptala jestli mě to bolí a já řekla že jo, tak mi to ještě převázala a jdu na kontrolu v pondělí. Fuj ještě tejden. Myslela jsem si, že když mi to oddělá, tak to bude vypadat nějak no.... dobře. A ono hovno, samozřejmě. Mám tam furt tu krvavou díru a bolí to jako prase, fakt že jo.
Takže já myslím, že asi budu končit. Snad vám to stačí :)
 


Comments

1 Barbara Barbara | Web | 17. january 2013 at 16:14 | React

Televize vůbec překládají jména seriálů hrozně ! Například místo GOSSIP GIRL, Super drbna - já raději v rámci zachování zdravého rozumu, používám ten anglický název :-D Já už v druhé sérii jsem, ale dál jsem se nedostala už tak 5 měsíců, protože se mi nechce ty díly stahovat :/

2 jukniseonline jukniseonline | Web | 18. january 2013 at 19:24 | React

ještě změníš názor na spoby:( ale nebudu nic prozrazovat:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.