change, change your life, take it all. we're gonna stick together, know we get through it all.

9. february 2013 at 17:47 | kar. |  diary

EDIT: 10.2. - Taky vás sere blog? Půlka rozepsaných článků mi zmizela, pak se záhadně objevila, nejdou dávat komentáře na nejnovější články. Co to je???? Ti lidi co v blog.cz pracujete ZAMYSLETE SE!

Miluju tu písničku. O můj bože. Jsem si všimla, že moc často říkám, že všechno miluju. Hrůza prostě.
Včera byl úplně nejlepší den. Jsme se s dvouma kámoškama perfektně ulily z těláku :D. Ve škole byl totiž zápis do prvních tříd a ředitel přišel a řekl, že potřebuje 3 šikovný děvčata. Tak jsme se mu nabídly a šly jsme skoro na druhej konec L do cukrárny, kde jsme vyzvedly indiánky. Byla to prostě skvěle zabitá hodina :).
Tuten tejden mi přišel úplně nejpohodovější. V pondělí jsem ve škole nebyla, úterý si nepamatuju, ve středu jsme se učili jenom pět hodin ze sedmi, páč jsme psali ňáký ty testy, ve čtvrtek tři hodiny z pěti, páč jsme psali 3.a4. hodinu ty testy a pátek byl taky OK. No jasně, proč ne, když je konečně vejkend žejo.
Dneska jsme byly s mámou na tom nultým ročníku a bylo to zajímavý. Celkem jsme se i zasmály, když ředitel vyprávěl jak na jednom jednání vypil kávu s hořčicí a že prej mu to vůbec nevadilo, páč mu káva nechutná, ale vypil to :D. No já z toho úplně nemohla. A nakonci jsme dostali osvědčení o tom, že jsme tam byli a ještě pamětní list.
Když jsme přijely domů, tak jsme za hoďku vezly strejdu na kuželky a cestou se stavily v UB. Šly jsme do kaufu, nakoupit něco na pečení, potom do lékárny a ještě do dm. V déémku jsem si koupila dvě masky, páč mi už ty od Montagne Jeunesse došly, tak jsem si vybrala jiný. Šla jsem tam spíš kvůli novejm věcem od essence, který maj vyjít právě teď únor/březen. Já se toho totálně nemůžu dočkat, páč už mám i vymyšleno co si koupím :). Zatím, co jsem se dívala do novýho seznamu, tak mám zálusk na tyhle věci: gelová barva na rty [pink exposed], nalepovací oční linky[ty jednoduchý, první], oční linky ve fixu, bb krém[odstín zatím nevím, uvidím v obchodě] a ještě přemýšlím o tý houbičce. No pokud by to k nám ale nedošlo, tak to buď nakoupím na babybaby.cz nebo až budu u taťky v rossmannovi.
Dneska jsem měla TOTÁLNĚ vyhulenej sen. Jsem prostě došla do Alberta, a jak jsou takový ty uzeniny, tak tak byly sladkosti. Jak v cukrárně. A měli tam hrozně indiánků s černou, hnědou a růžovou polevou. A já k tej ženskej došla a řekla jí, že chci indiánka. A ona řekla, že mi ho nemůže dát, že jich má málo (kecka jedna). A tak jsem jí řekla, at mi dá toho růžovýho, že těch má nejmíň. A ona mi nabrala jedem DONUT s černou polevou a asi 5 s růžovou polevou. A já platila jen 10,- :DD. No prostě největší vyhulenost co víc.
Asi na mě něco leze. Od rána mě škrábe v krku, bolí mě hlava, nohy, ruce. Vždyť oni už všichni tu chřipajznu měli a já ještě ne, takže bych se vůbec nedivila, kdybych ji dostala.
Jediný co mě na dnešku fakt mrzí, je to, že jsem neviděla PLL. Já vím, jsem děsnej závislák, takže to už doháním tak, že si stahuju dnešní díl a potom se na něj mrknu :D. Ježišmarja jestli to budou dávat v létě, až budu v Itálii, co já budu doprdele dělat???!!?
Jinak včera už mi přišla baterka na notebook. Konečně, fakt jsem se nemohla dočkat :D. A ještě jsem se rozhodla k jedný věci. Přestávám číst Padesát odstínů šedi. Už jsem se na to nepodívala aspoň 2/3 tejdny a nechci zabíjet čas takovou píčovinou. Ádios.
PS: Už jste začali přemýšlet nad tím, CO si KOUPÍTE (jo, myslím VY) k valentýnovi? Já zatím nejsem rozhodnutá na 100%, ale buď si koupím Geishu nebo Orion. Teď už ale fakt Á D I O S.

Nechápu.
A R. exkluzivní, originální, unikátní atakdále způsob míchání tmavýho a světlýho makeupu.
 


Comments

1 M&M M&M | Web | 10. february 2013 at 13:08 | React

Jo ta písnička se nám taky moc líbí :3 Jo tak to si to měla fajn :D a ten sen :DDD jo a o Valnetýnu ani nemluv... spíš tak Forecer Alone Day :D

2 S-hejvi S-hejvi | Web | 10. february 2013 at 13:11 | React

Valentýna neslavím takže o starost míň:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.