po trávě se nechodí, po trávě se směje

4. february 2013 at 19:30 | kar. |  diary
V neděli byl hodně divnej díl co se týče PLL. Fest divnej. Jsem z toho měla v noci noční můru :D. Prostě, NIKDY bych nešla ani za nic do márnice. Fakt ne. Nechápu, jak někdo může vymyslet něco tak... hmmmmm božího. A nejvíc masakr byl, když se Spencer s Arií dozvěděly, že Alison pohřbili zaživa. Nad tím jsem musela celou dobu přemýšlet. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu! Jsem na tom fakt závislá :D.
Nemůžu se dočkat jara! Už mě to počasí fakt štve. Dneska ráno jsem se probudila (nebyla jsem ve škole), kouknu z okna a sněhu jako prase. Jako tohle je únor?? Ne to není možný. Není možný aby bylo tak bílo. Dokážete si představit, že já přidala za leden (31 dní) jenom 12 článků? :DD Sakra, Karle, co to děláš?
V noci se mi zdál úplně dokonalej sen, díky kterýmu jsem dostala nápad na ffku :). Tímhle chci i říct, že IWYTSMH KONČÍ. Je mi to líto, ale nemá to smysl :). No takže, zdálo se mi o tom, že jsem byla v Londýně. A mám na mysli, ten zájezd, jak pojedem na konci března :). No a prostě šli jsme se skupinou po městě (myslím, že po Trafalgar Square) a najednou jsem uviděla fialový vlasy a tmavý brejle. A v duchu jsem si řekla Sakra, to přece nemůže být Perrie. Pak si ale ty brejle sundala a zastavila se ve Starbucksu. Tak jsem zjistila, že to ona byla. Počkala jsem, až vyjde a jakmile vyšla, vydala jsem se k ní. Skupina měla totiž právě volnou zábavu. Pozdravila jsem jí, vyfotila jsem se s ní a Pezz se mi podepsala. Taky jsem jí řekla, jak je pro mě obrovskej vzor a že jsem ráda, že jsem ji potkala a takový věci. A víte co na tom bylo úplně nejvíc krutopřísný? Že já uměla PLYNULE anglicky :DD. No nechápala jsem. A když jsme si tak povídaly, tak se mě Pezz zeptala kde jsem ubytovaná. Když jsem jí řekla, že v hotelu Formule 1, tak řekla, že se v sedm staví. Taky se mě ptala, kolik mi je. A já jí řekla, že mi bude zejtra patnáct. A ona fakt přišla! Vzala mě do ňákýho Little Mix Store a řekla, ať si vyberu co chci, že to je zadarmo a mám to od ní k narozkám. A když jsem si to vybrala, tak zavolala Jesy (z Little Mix) a Zaynovi (1D), aby vzali skupinu a přišli k Pezz domů, že oslavíme moje narozky. A tak jsme slavili (já byla samozřejmě z holek a kluků úplně na větvi) a pak mě Nialler odvezl domů :3. A víc vám neřeknu, páč to byste potom z tý ffky nic neměli :P.
To je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct, páč jsem naposledy napsala článek v sobotu a já mám pravidlo psát po dvou dnech :D. V cč máte random fotky :).

Dneska přišla <3. Nemohla jsem se dočkat! :)
Co mi mamka přivezla z Prahy. To gumový miluju!! Žerem to v Itálii furt :D
Sledování PLL s Maxíkem :D.
 


Comments

1 vendy vendy | Web | 4. february 2013 at 20:29 | React

hele, jakej díl PLL jsi viděla? trochu mě to mate. nesleduješ ty starý díly?:D:)
ale ten poslední díl byl taky zajímavej, ikdyž se tam nic moc nedělo, ale prostě mě to všechno tak nějak zase napnulo:D jsem zvědavá, jak se to nakonec vyřeší a tak.
jinak ten sen je skvělej!
někdy mě vážně docela baví, že v noci je mozek snad aktivnější, než přes den, protože já asi v noci nevědomě přemejšlim, protože se ráno vždycky probudim s nějakym úplně dobrým nápadem nebo si někdy přijdu chytřejší, protože mě napadne něco se školou:D nejlepší ale stejně byly časy, kdy jsem fyziku pochopila po měsíci při tom, když jsem právě šla po chodbě a najednou, jak kdyby mi někdo v mozku rozsvítil a úplně to do mě vjelo a celou látku jsem pochopila!:D ale to už tak neni-.-
no, zas kecám o hovnech
taky ti chci říct, že mi musíš povědět, jaká ta knížka od L.A.Candy je :) taky jsem totiž o ní přemejšlela a bojim se, že mě nebude bavit:D

2 Aria. Aria. | Web | 6. february 2013 at 16:36 | React

Na povídku jsem docela zvědavá, zní to fakt dobře! :)

Hej, PLL jsem v neděli chytla jenom konec :D Fakt divnej konec! :D

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 6. february 2013 at 19:14 | React

máš dokonalého pejska!<3

4 Annie<3 Annie<3 | Web | 6. february 2013 at 23:03 | React

:D skvělý sny :D to mě se zdálo, že školník zmlátil spolužáka :D
u nás sníh vůbec není...

5 LambertGirl LambertGirl | Web | 12. february 2013 at 14:22 | React

Nejlepší díl PLL je třináctý díl třetí série, protože tam hraje Adam ♥ :D :D :D :D Prostě, to mi nikdo nevymluví, je to tak a hotovo :D :D :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.