Ty a já [You and I] REMAKE

12. february 2013 at 18:07 | Car D'Ginger [Weasley] |  Jednodílné ffky a povídky | ONLY IN iwantfreedom
Tak vám konečně přidávám ten slibovanej REMAKE k povídce You and I. Musela jsem ji zkrátit, přejmenovat na Ty a já a vlastně za nic nestojí. Pokud jste ale četli originál [kterej najdete tady], tak tuto vůbec nemusíte číst.
EDIT [17:52]: DĚKUJU VENDY [ENGLISH-POWER] ZA UPOZORNĚNÍ, ŽE SI MUSELA KONEC FFKY DOMYSLET. BLOG.CZ TOTIŽ ODDĚLAL POLOVINU TEXTU A JÁ BYCH SI TOHO BEZ VENDY NEVŠIMLA. FFKA UŽ JE V CELÝM ČLÁNKU ALE CELÁ :). MUSELA JSEM ČLÁNEK SMAZAT A ZNOVU PŘIDAT.,,Elena Hamiltonová.'' řekla profesorka McGonagallová a já si sedla na starou trojnožku. Opatrně mi položila Moudrý klobouk na hlavu a síní se roznesl jeho hlas.
,,Hmm, oba rodiče kouzelníci. Mohla bys být další silnou čarodějkou pokud bys chtěla. Cítím ale, že si do oné koleje nepřeješ jít. Ať je to tedy Nebelvír!'' poslední slovo zvolal. Oddechla jsem si. Profesorka mi sundala klobouk a já se rozběhla k nebelvírskému stolu. Sedla jsem si vedle dívky s krepatými vlasy. Podala mi ruku.
,,Jak se jmenuješ?'' zeptala se mě ta holka.
,,Jmenuju se Elena Hamiltonová. A ty?'' usmála jsem se.
,,Hermiona Grangerová, ráda tě poznávám. Tohle je Ron Weasley a Harry Potter.'' mávla na kluky naproti nám.
,,Ráda vás poznávám.'' usmála jsem se.
,,Tady na našeho Roníka si dávejte obě pozor.'' řeklo jedno zrzavé dvojče, které sedělo právě vedle Rona.
,,Občas bývá trochu divočejší.'' doplnilo ho druhé dvojče. Oba dva se naráz zasmáli.
,,To je Fred a tohle je George.'' ukázal na kluka vedle něho. Podívala jsem se na Freda, který se mi už od začátku líbil víc. Měl krásné hnědé oči. Úplně nejkrásnější jaké jsem kdy viděla. Chvíli jsem se na něho dívala a nemohla jsem od něj odtrhnout pohled, ale naštěstí jsem se hned vrátila do reality. Nabrala jsem si na talíř jídlo, které jsem měla nejblíž. Jedli jsme asi hodinu a během toho jsem si povídala se všemi kolem mě. Občas jsem zabloudila do Fredovo tváře a párkrát jsem pocítila že i on se na mě díval.


O rok později
,,Kam jdeš?'' zeptal se mě jednoho večera Fred, když jsem šla z nebelvírské společenské místnosti. Šel zrovna z večeře a narazili jsme na sebe ve vstupu do místnosti.
,,Jdu do nejvyšší komnaty.'' řekla jsem a přehodila si přes pyžamo plášť.
,,Víš že se nesmí chodit po večeři po hradě.''
,,Ale že mi to říkáš zrovna ty.'' zavrčela jsem.
,,Je ale nebezpečné se teď toulat po hradě. Můžu jít aspoň s tebou?'' podíval se na mě a jeho zrzavé vlasy mu spadly do očí.
,,Tak fajn. Ale zkusíš...'' přitlačila jsem ho k zábradlí schodů ,,...o tom někomu říct a zabiju tě.''
Naprázdno polkl a nuceně se usmál. Stáli jsme v nejvyšší komnatě opření o zábradlí a dívali se v dáli v záři měsíce.
,,Je to stejně krásné co?'' řekl a podíval se na mě.
,,To jo.'' usmála jsem se.
,,Ty jsi to myslela s tím zabitím vážně?''
,,Ale ne. Promiň, to bylo jenom tak. Chvíle adrenalinu, víš co.''
Zasmál se. Vyklonila jsem se přes zábradlí a viděla jsem že dole někdo stojí. Byla to McGonagallová a profesor Snape. Fred chtěl něco říct, ale já jsem ho umlčela tím, že jsem mu položila ruku na pusu a druhou jsem naznačila že má být potichu. ,,Proč?''naznačil mi pohledem a já jsem mávla rukou. Sundal mi ruku kterou jsem měla na jeho puse a chytl mě kolem boků. Vykulila jsem oči, ale neodtáhla jsem se. On se na mě usmál tím svým srandovním a nevinným úsměvem. Pomalu se ke mně přiblížil a políbil mě.


Během války. O šest let později.
Celým hradem se ozývaly děsivé rány. Všichni bojovali proti Smrtijedům a Voldemortovým přívržencům. Naštěstí se ale dali po několika hodinách na ústup. Vydala jsem se do Velké síně, abych našla rodinu Weasleyových. Viděla jsem je už z dálky, ale něco bylo špatně. Na zemi někdo ležel. Ron, George a Molly se nad ním skláněli. Artur objímal Ginny. Rozběhla jsem se jejich směrem. Doběhla jsem k nim a klekla si k mrtvé osobě. Slzy se mi nahrnuly do očí. Byl to Fred. MŮJ Fred. George mě obejmul a já jsem se neutišitelně rozbrečela. Nemohla jsem tomu uvěřit.
,,Miluju tě Frede. Miluju, miluju, miluju.'' šeptala jsem a hladila ho po tváři.


Rok po válce.
,,Eleno! Počkej!'' volal na mě Harry. Zastavila jsem se a otočila se. ,,Mám nápad. Pojď se mnou.'' řekl a zavedl mě do kumbálu. ,,Dostal jsem jako dárek od Brumbála zlatonku a v ní byl skrytý kámen vzkříšení. Přivede mrtvé k životu a napadlo mě, že bychom ho mohli využít k několika věcem.'' mrkl.
,,My?'' zeptala jsem se udiveně.
,,Chtěl bych vrátit do života Siriuse, Lupina, mámu a tátu.''
,,A k čemu potřebuješ mě?''
,,Kvůli Fredovi. Máš možnost ho vrátit. Tak jdeš do toho?'' zeptal se. ,,Musíš si vzpomenout na jakékoliv hezké vzpomínky s ním.''
,,Dobře.'' zašeptala jsem.
,,Tak jdeme na to.'' rozevřel ruku v níž měl kámen, položil na něj mou ruku a zavřel oči. Zavřela jsem je taky. Vzpomněla jsem si na moment, když jsem byla s Fredem v nejvyšší komnatě. Poprvé jsme se políbili. Bylo to druhý rok na téhle škole. Ucítila jsem kolem sebe jemný vánek, ale přinutila jsem se nechat oči zavřené. Při vzpomínce, jak jsme se schovávali před Filchem jsem se musela usmát. Fredův pyšný úsměv, když mě přivedl poprvé do Doupěte a řekl moje jméno.
,,Frede prosím vrať se mi. Všem svým přátelům a rodině chybíš. Prosím.'' šeptala jsem. Trhla jsem sebou a otevřela jsem oči. Přede mnou stál Fred a nevěřícně se kolem sebe díval. Harry už se objímal se svými rodiči, Lupinem a Siriusem. Když si mě Fred všimnul usmál se a objal mě.
,,Miluju tě Frede a už tě nechci nikdy ztratit.''
,,Miluju tě Eleno.'' řekl a dal mi polibek do vlasů.
 


Comments

1 K. Lee K. Lee | Web | 13. february 2013 at 11:12 | React

Hezké))

2 Adele. ▲ Adele. ▲ | Web | 13. february 2013 at 14:38 | React

Pěkné, i když povídkám na blogách moc "nefandím". ;)

3 Adele & Madeline Adele & Madeline | Web | 13. february 2013 at 19:05 | React

Hezké! :) Pěkně píšeš. :) Určitě tvůj blog ještě navštívím.!

4 Mugglespace Mugglespace | Web | 14. february 2013 at 13:54 | React

Moc děkuji za pochavlu ^_^

5 Barbara Barbara | Web | 14. february 2013 at 14:40 | React

Milostný románek s Fredem ? :O To by mě nenapadlo ! Vymyslelas to fakt dobře, tohle mě baví číst :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.