something like title

23. march 2013 at 10:20 | Caroline |  diary
Stojí to tady. Hrozně moc. Vůbec nikdo sem nechodí. Pokud teda nepočítám Vendy, english-power.blog.cz. Ale vlastně zato můžu já. Nevím, co psát, kdy psát a už vůbec nevím, jak psát, aby vás to bavilo. A ještě ke všemu se snažím být víc na troianbellisario.blog.cz.
V poslední době se vůbec nic extra nestalo. Když teda nepočítám to, jak jsem si včera dala mikinu D a R bundu D. Bylo to strašně vtipný. Fakt hrozně moc. T nás i vyfotila, tak se mám aspoň nad něčím smát. Děkuju všem, co mi přáli k přijetí na Kostku :). Ani si nedovete představit, jak jsem šťastná! Fakt, že jo.
Zítra doufám, že přidám new in. Jedeme s mamkou do Jabka, tak určitě něco seženu. Nebo v to aspoŇ doufám. Nebudete mi věřit, ale už třetí den cvičím JM: 30 day shred. A zatím to dávám. Dokonce mi přijde, že mám stehna nějak menší. Já vím, že to je hrozně vtipné, ale je to tak.
Víte jak miluju Ikeu? A právě utírám sliny z klávesnice, když se dívám na post Barbary, thecashmerechic.blogspot.com. A právě díky ní jsem dostala nápad, že si udělám wishlist Ikea. V článku uvidíte proč :).
Aby to tady nebylo tak suché, tak v celém článku najdete random fotky :).

 


Comments

1 vendy vendy | Web | 23. march 2013 at 16:37 | React

jooo, Ikea! nikdy jsem tam nebyla, ale zrovna v tom článku má ta holka povlečení, co chci já:(:D na ten wishlist se těšim!!!
Jillian:D hah, kámoška to taky cvičila, protože jsem jí to doporučila, byla zničená, ale říkala jen, že se jí zdá, že je ještě tlustší...-.-!

2 Barbara - The Cashmere Chic Barbara - The Cashmere Chic | 24. march 2013 at 11:55 | React

Tak doufám, že nám pak ukážeš wishlist ! :-) Já teď vážně moc nemám čas obíhat blogy, takže když si o víkendech vždy najdu čas, na tvůj blog přijdu :-) Já jsem v PLL už u 19 dílu třetí série <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.