April 2013

sleep party with friends

30. april 2013 at 19:42 | Caroline |  diary
Ozývám se, protože u mě budou zejtra spát kámošky. Bude to úplně nejvíc legendární, to mi věřte. A zajímá vás co budem dělat? Zase mlít do hodiny a valit strašný sračky. Znám to, fakt. Vždycky to takhle dopadne.
Jinak já teď poslouchám Šrouby a matice (ale jenom teď, pouštím si celý album Moje krevní skupina) a hádám loga v LogoQuizu. Díky bože za google. Akorát mi jedno logo dělá problémy. Už se tady s ním štvu celkem dlouho.
Vím, že tohle je článek za všechny koule, ale nechce se mi nic víc psát a vlastně tenhle článek přidávám jenom kvůli tomu, abyste věděli, že žiju. Haha.

Co plánujete vy na dnešní/zítřejší den?

PS aneb rada na závěr: Moc se na čarodkách neužerte. Nebo klidně jo, mně je to vlastně jedno
PS2: Víte co je dneska za výročí? Dnes je to přesně 68 let od sebevraždy Hitlera. A to stojí zato, to zapít. Haha.

NEW IN books

27. april 2013 at 22:30 | Caroline |  shits
Měla jsem v plánu přidat tenhle new in už včera, když jsem si knížky koupila, ale dneska jsme s mamkou byly v Z na nákupech, takže jsem se rozhodla, že new in přidám až dnes. To jsem si totiž naivně myslela, že seženu, co chci. Hrozně jsem chtěla ty tenisky od Adidas NEO z Deichmannu, ale u nás je vůbec nemají, takže nic :(. A na webu H&M jsem si vyhlídla překrásný ombré šaty a tílkošaty a ty samozřejmě u nás v H&M taky neměli. V tom obchodě to byl řádnej chaos, vůbec jsem nevěděla, kde mám co hledat. Takže nic, opět. Aspoň jsem si koupila bubble tea <3. Celou cestu jsem přemýšlela, že když si v H&M nekoupím ty šaty, tak si buď koupím sportovní balerínky Adidas NEO (nejspíš tyhle) a nebo si zaplatím Osvětim. Jo, jedu do Osvětimi! Učitelka mě vybrala, lol, radost jako prase. A tak jsme se opět vrátily do Deichmannu, kterej je v jiným obchoďáku než H&M, přijdeme tam a prodavačka říká, že už mají zavřeno. Paráda prostě. Takže nemám NIC. Když teda nepočítám ty včerejší knížky, který jsem si objednala minulej pátek. Je to Roztomilé malé lhářky : Roztomilá malá tajemství a Ten, kdo stojí v koutě.


NEW IN from Vsetín

23. april 2013 at 18:40 | Caroline |  shits
Na Kostce to dopadlo dobře. Takovej ten pocit, když všichni píšou přijímačky a vy si sedíte na budoucí střední a podepisujete smlouvu :3. Ve škole jsme byly asi hodinu, takže to bylo v pohodě. Ale víte co se mi stalo? Já, blondýna, jsem si v buse vzpomněla, že jsem si zapomněla zápisovej lístek. Naštěstí to ale nevadilo a mamka ho dneska poslala, takže to je v cajku. Ve škole jsme zaplatily zápisný, dostaly smlouvu a ještě 8 bloků na zápisy. Potom jsme šly do Deichmanna, ale moje vysněný boty neměli, takže jedem v sobotu do Z a dáme si bubble tea!!! Hohohoho. Jinak jsem si v Takku koupila krásný tričko se zajíčkem, Disney.

PS: V neděli večer jsem se dívala na The Perks of Being Wallflower. Možná napíšu recenzi, ale pokud jste tenhle film ještě neviděli, tak se na něj koukněte! Je to totiž jeden z nejkrásnějších filmů, akorát ho musíte pochopit :). A rada na závěr? Dívejte se JEDINĚ s titulkama.


Ti, kteří nemilují život, si jej nezaslouží.

21. april 2013 at 12:55 | Caroline |  diary
Ve škole to naštěstí poslední dny ubíhá strašně rychle, ale víkendy ubíhají taky rychle. To je jediný negativum. V úterý máme sice jenom čtyři hodiny, ale máme aj, ma, z a čj a možná bude místo zemáku matiku. Bože, ne! Prosím ne, jenom to ne.
nikdy nejdu ven se psem v šortkách. Ve čtvrtek bylo totiž vedro jako prase, což jste určitě poznali na vlastní kůži, tak jsem si dala šortky, když jsme šly s mámou ven. A Max má takové to dálkové vodítko. Takže si tak jdeme a ten blbec se kolem mě zamotal a běžel furt dál, takže mám totálně spálený nohy od toho vodítka. Ráno jsem myslela, že se prostě nezvednu. Takže musím přestat i s cvičením od JM, jelikož když nemůžu ani chodit, tak jak budu poskakovat a dělat takový ty blbinky, co ona předvádí. A když už mluvím o Jill, konečně jsem se dostala na level 2. Juhů.
Každé ráno, když jedu do školy, tak poslouchám na mobilu písničky. A pořád dokola to stejný. Born To Die, Ride a Heart Attack. Divím se, že mi ještě nehrabe.
V pátek jsem šla s T a R po škole na kolonádu, protože jsem chtěla jít do knihkupectví. Chtěla jsem sehnat Roztomilá malá tajemství a Ten, kdo stojí v koutě. K mýmu štěstí ale knihy neměli, tak mi je paní objednala a půjdu si pro ně v pátek. Doufám, že Neuvěřitelné tenhle měsíc dočtu. A ještě bych mohla dočíst ty Anděle. Nějak to nestíhám. A už jsem vám říkala, jak hrozně moc se těším do Itálie? Konečně budu moct číst HP: Fenixův řád. Když jsem totiž dostala k Vánocům celou kolekci knih, tak jsem dočítala čtvrtej díl a řekla jsem si, že si ho nechám na dovolenou, protože je to paperback a nechci tahat knihy v pevným obalu, protože jsou těžší než paperbacky. A spolu s Harrym si vezmu i Malé sladké lži u kterých jsem si slibovala to samý. Přečetla jsem první díl a řekla si to samý co u Harryho. Haha. A když jsem u toho, kdo schválně nikdy nečetl Harryho Pottera? Ale víte co? Raději mi to neříkejte nebo vás uškrtím.
Taky máte tak hroznou radost z toho, že je konečně tak krásně? Já snad víc happy ani bejt nemůžu. Každý ráno v půl sedmý ráno už je 10°C a já už jsem z toho úplně mimo. Třeba ve čtvrtek jsem šla v takových jarních džínách, které mám po tetě a jsou neskutečně pohodlný a ušitý z takovýho děsně příjemnýho materiálu. A první hodinu jsme měli tělák. A po těláku jsme si s kámoškama řekly, že se do džín převlíkat nebudem , atak jsme zůstaly v těch tříčtvrťákách na tělák. A taky jsem dostala od tělocvikářky sprda. Já ji samozřejmě nesnáším, čehož jste si už možná z některých článků všimli, a tak jí furt do tý hodiny něco melu. Podle mě ani neví, jak se jmenuju, protože se mě jednou zeptala ,,Jak se jmenuješ?'' a to už nás má od šestý třídy! No já a furt cosi říkala, že beztak je jedno, jak se rozbíháme a tak, ale říkala jsem to R. A ta kráva na mě začala řvát, že mě tam vůbec nemusí mít a takový a já se jí začala smát. Takže si asi dokážete představit, jak to vypadalo. Ale nejlepší na tom je to, že u mě to je naprosto přirozený, protože já se směju furt :D.
Jak už jsem psala o Jill, tak jsem vám zapomněla něco říct. FAKT TO FUNGUJE! Za 10 dní cvičení a zdravýho životního stylu (to je tak hrozně vtipný) se mi zmenšily boky. Nebo spíš zpevnily? Na tom nezáleží, prostě jde o tom, že boky mám menší. Víc mě ale trápí to břicho. Já se potřebuju zbavit břicha, to mám fakt hrozný. Máma sice říkala, že stehna má větší, ale já chci pryč břicho, stehna mám někde! Držte mi palce, ať to nějak zvládnu.
Když si tak prohlížím moje fotky, zjistila jsem, že neumím fotit. Fakticky vůbec. Teda ty z Londýna, tak ty se mi povedly, ale ty z Bibione jsou katastrofální. Rozmazaný, nezaostřený a focený při chůzi. Snad to bude tenhle rok lepší. Háhá, už jenom 2 měsíce a necelej tejden a pojedu do Itálie. Kam se letos na dovolenou chystáte vy?
A nejvtipnější je to, že do Itálie jedu ještě v září, akorát do jiný části, do Rimini. Beztak bude ale Bibione lepší, protože Bibione už je tak normální jako slovo ahoj. Nic lepšího mě v tuhle chvíli nenapadlo no.
V sobotu jsem si stáhla do mobilu novej software Nokia Belle. Předtím jsem měla Symbian Anna, který vypadal takhle. (můj růžovej mobil <3) Ale Belle je mnohem lepší!! Můžu si nastavit až 6 tapet a je celkově přehlednější a stylovější, když to tak vezmu, takže pokud máte Nokii (koukněte se sem), tak si to určitě nainstalujte! V celým článku jsem vám to i vyfotila na mým mobilu.
Zejtra teda jedem na Kostku podepisovat tu smlouvu a jelikož budeme celkem dlouho čekat na autobus zpátky domů, tak jsme se s mamkou rozhodly, že si zajdem do obchoďáku, kterej je pár minut od školy (hahaha, už vím, kde budu trávit odpoledne po škole :DD, ne dělám si legraci). Já chci jít do Deichmannu, protože se mi hrozně líbí tyhle boty a mamka řekla, že mi je klidně koupí, tak doufám, že je budou mít :).
Ti, kteří píšou zejtra a v úterý přeju hodně štěstí!!

SUMMER MEMORIES 2012

20. april 2013 at 11:45 | Caroline |  shits
Jelikož si musíme na léto ještě nějakou tu dobu počkat, i když to tak venku nevypadá, tak jsem se rozhodla, že vám přidám nezveřejněný (a taky nejpovedenější) fotky z Rhodosu a Bibione, abyste měli nad čím slintat. Hahahahaha.
Fotky jsou velký, takže si musíte chvilku počkat, než se načtou :).

BIBIONE

PRETTY LITTLE LIARS TAG

19. april 2013 at 19:54 | Caroline |  diary
1.Kdo je tvá oblíbená postava, proč?
Spencer. Ona je prostě jiná než ostatní. Když jsem ale PLL začala sledovat, tak se mi líbila nejmíň a nejoblíbenější byla Aria, ale ke konci první série se to změnilo. Myslím, že za to mohlo i to, že Spence strávila noc s Tobym :D. Spence se mi líbí v tom, jak je pořád klidná a vždycky dává celkem slušné stěry.

2. Kdyby si mohla být jaká koliv postava, kdo by to byl a proč?
Alison, protože by mě zajímalo co se s ní opravdu stalo. A ještě Spencer, abych mohla být s Tobym :D.
3. Kdo je tvůj oblíbený pár, proč?
Spoby!!!! Nevím, jsou prostě dokonalí. Je to zajímavá dvojice v tom, že Spenc Tobyho dřív nenáviděla a jejich vztah začal úplně jinak než u ostatních holek. A hned potom Haleb.
4. Jak dlouho seriál sleduješ? Jaká byla první reakce?
Myslím, že půl roku. Popravdě řečeno jsem se nejdřív hodně lekla, protože jsem netušila co mě čeká a viděla jsem asi prvních 15 minut 1. dílu a řekla jsem si, že mě to asi bavit nebude. Potom, když jsem byla nemocná, tak jsem se k tomu vrátila a od té doby je to moje závislost.
5. Zpíváš si úvodní znělku?
Jednu dobu jsem jí zpívala pořád. Třeba někdy is na něco vzpomenu a už si zpívám :D. Musím totiž neustále přemýšlet nad tím, jak je ten text pravdivý.
6. Čí styl se ti líbí nejvíce?
Asi Hannin. Miluju její kombinace šatů a kožených bund.
7. Co je podle tvého názoru nejvíce šokující věcí, která se v seriálu odehrála?
Největší? Asi to, co se stalo s Jasonem, když po pádu s výtahem najednou zmizel z nemocnice. Doteď mi to vrtá hlavou. A ještě halloweenský díl, který byl celý šokující.
8. Máš nějaký zvyk, který dodržuješ při každém sledování?
Ráda se dívám potmě, ale potom je tam něco děsivého a já si hned musím rozsvítit.
9. Co si myslíš o Jenně?
Jednu chvíli mě inspiruje svou rolí a jednu chvíli děsně štve. Je to hrozně tajemná, ale zajímavá mrcha.
10. Kdo je podle tebe A a proč?
Myslím si, že je to Ali. Nevím proč, ale prostě mě to k ní v tomhle směru nějak táhne.
11. Jaké odhalení by sis nejvíce přála v nadcházející sérii?
Zjistit, co se stalo Jasonovi a kdo podpálil dům v 3x24.

RANDOM

17. april 2013 at 19:50 | Caroline |  diary
Nic jiného, co bych mohla přidat mě opravdu nenapadlo. Co už se mnou no. Takže opět jenom fotky, které jsou neskutečně záživné a ještě víc profesionální. Ironie, kdyby někdo nepochopil. V pondělí jedu na Kostku, v úterý máme jenom 4 hodiny a rostou mi zuby moudrosti. Zase. Život je fakt parádní.

Sbírka nepřečtených ELLE. Mám co dělat, teda.

Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež.

13. april 2013 at 12:16 | Caroline |  diary
Taky jste už někdy přemýšleli nad citáty? Pochopte, že většina lidí citát myslím, tedy jsem opravdu nepochopí, ale přece jenom, je zajímavé se nad tím zamyslet. Například, proč jsou tak moc pravdivé? Proč se v nich vidíme? Proč některé pocity, které říkají cítíme? Proč se v nich pokaždé najdeme? I když nějaký citát hned nepochopíte, stačí nad ním popřemýšlet, a pak vám to docvakne. I já jsem se musela zamyslet nad výše zmiňovaným citátem myslím, tedy jsem, protože není na pochopení, tak jednoduchý jako třeba oko za oko a svět bude slepý. Nebo ne, raději něco jednoduššího, nikdo nezůstane pod maskou skryt přiliš dlouho.
Všimli jste si někdy toho, že píšu o ničem? Já teď. Fakt nechápu význam toho prvního sloupečku, ale měla jsem hmmmm filozofické zamyšlení, abych tady rozebírala obsah citátů? Jo, to je dobrá výmluva. A všimli jste si i toho, že se skoro na každou druhou větu ptám? A sakra. Je to se mnou fakt špatné.
Jen abych nezapomněla, tak to napíšu hned na začátek. Vendy se mě v minulém článku ptala na několik věcí a já ji zapomněla napsat na blog, tak to píšu sem a doufám, že si to přečte. Takže pokud to Vendy čteš, tak Arizona Tea se dá sehnat v Tescu. Vím, že v Praze a Plzni ho seženeš na 100%, ale ve Zlínském kraji vůbec :D. Jen tak náhodou. A postel mám sama pro sebe. Jenom jsem zvyklá spát s více peřinama, cítím se tak líp.
Asi jste si všimli, že jsem trochu změnila menu. Dala jsem tam nový obrázek a písmo jsem posunula doprava, přijde mi to hrozně zajímavé. Ve čtvrtek mi přišel dopis z Kostky, kde je pozvánka na podepisování smluv o studiu, takže jsem ráda a jedeme tam v pondělí 22. 4. Fúú, připadám si jak Bohumil Hrabal. Takové nekonečné věty. Ve středu měla třídní narozeniny a donesla nám medovník, takže jsme pěkně začali den (máme češtinu první hodinu) a vůbec jsme se první hodinu neučili. Taky nám přeložila test z ájiny na pátek, který jsem totálně dodělala. Kdo má vědět, jaký směr je jaký a poznat z obrázků pro debili, jestli je kulička na, pod nebo před krabicí? Myslela jsem, že se zblázním, když jsem viděla, že tam to cvičení dala. Jinak byl vlastně celý týden v klidu. V matice jsme začali brát nějaké goniometrické funkce (teď vůbec nevím jestli jsem to napsala dobře) a já jsem ráda, že si vůbec pamatuju, co je to tg, coty, sin a cos. Určitě jste si v minulém článku všimli, že mám dvě nové knížky. Nechtěla jsem dělat samostatný new in, protože mi to přišlo uhozený, dělat článek jen kvůli dvoum knížkám. Psala jsem babi, jestli by mi je koupila a poslala, protože mi říkala, že když budu nějakou knihu chtít, tak ať jí napíšu. Konečně mám pátý díl PLL, protože ve čtvrtém to táhnu už na 200 stránku. A Bohové Olympu jsou prostě nejlepší!! Jsem asi závislá.
Ve škole děláme s holkama strašné kraviny. Třeba ve čtvrtek T utopila jablko v záchodě, protože zapomněla, že ho má v ruce a já myslela, že se podělám smíchy, protože to bylo prostě nejvíc vtipné. Taky jsem si konečně po třech letech koupila kružítko. Nechápu, jak jsem se k tomu dokázala dokopat. Asi budu slavit. Taky milujete, když vytáhnete svůj mobil a zjistíte, že jste jediný člověk co nemá androida? Já to poznám moc dobře. Taky chci mít v mobilu androida a hrát ty perfektní hry jako je fruit ninja, takové to autíčko, happy jump a tak dál. Ale ne, my inteligenti totiž máme symbiana! A taky chci instagram, což říkám už hrozně dlouho, ale to je detail.
Ve čtvrtek jsem byla na patnáctileté prohlídce u doktorky. No potěš. Myslela jsem, že se zblázním. Já totiž nesnáším, když se mám před někým svlékat. Ale jednu výhodu to mělo! Zjistila jsem, že vážím 66,7 kg, takže JM a její 30 Day Shred asi fakt funguje :'). Miluju víkendy. Konečně jsme se ho dočkali. Já už myslela, že se zblázním. Každý víkend se probudím hrozně brzo a úplně se leknu, jestli jsem náhodou nezaspala, ale pak si uvědomím, že je vlastně sobota. Takový šok po ránu, no fuj! Včera jsem se viděla 3x17 PLL, takže jsem se během dvou dnů posunula asi o 8 dílů :D. Myslím, že když se dneska kouknu tak na čtyři díly, zítra taky, tak budu mít PLL příští týden dokoukáno a budu čekat na čtvrtou sérii jako všichni ostatní. Vůbec se divím, že jsem se tak rozepsala, ale když jsem tak dlouho nepsala, tak to ani není udivující.

RANDOM POST

10. april 2013 at 20:20 | Caroline |  shits
Protože nevím, co jinýho přidat. A tak si prohlídněte tyhle umělecké fotky, pusťte si k tomu Born To Die od Lany Del Rey a pak dělejte, že jste je nikdy neviděli. Nebo se na ně raději nedívejte.

Nejlepší Arizona Tea!!

APRIL NEW IN

7. april 2013 at 10:09 | Caroline |  shits
Včera jsme s mamkou byly opět nakupovat. Šly jsme hlavně do New Yorkeru, kde momentálně mají hrozně moc krásných věcí :). Já jsem si koupila tílko s britskou vlajkou, šedé tričko s nápisem a opět šaty. Zjistila jsem totiž, že nikde jinde už šaty kupovat nebudu, protože ty jejich jsou prostě nejlepší!! :)