Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež.

13. april 2013 at 12:16 | Caroline |  diary
Taky jste už někdy přemýšleli nad citáty? Pochopte, že většina lidí citát myslím, tedy jsem opravdu nepochopí, ale přece jenom, je zajímavé se nad tím zamyslet. Například, proč jsou tak moc pravdivé? Proč se v nich vidíme? Proč některé pocity, které říkají cítíme? Proč se v nich pokaždé najdeme? I když nějaký citát hned nepochopíte, stačí nad ním popřemýšlet, a pak vám to docvakne. I já jsem se musela zamyslet nad výše zmiňovaným citátem myslím, tedy jsem, protože není na pochopení, tak jednoduchý jako třeba oko za oko a svět bude slepý. Nebo ne, raději něco jednoduššího, nikdo nezůstane pod maskou skryt přiliš dlouho.
Všimli jste si někdy toho, že píšu o ničem? Já teď. Fakt nechápu význam toho prvního sloupečku, ale měla jsem hmmmm filozofické zamyšlení, abych tady rozebírala obsah citátů? Jo, to je dobrá výmluva. A všimli jste si i toho, že se skoro na každou druhou větu ptám? A sakra. Je to se mnou fakt špatné.
Jen abych nezapomněla, tak to napíšu hned na začátek. Vendy se mě v minulém článku ptala na několik věcí a já ji zapomněla napsat na blog, tak to píšu sem a doufám, že si to přečte. Takže pokud to Vendy čteš, tak Arizona Tea se dá sehnat v Tescu. Vím, že v Praze a Plzni ho seženeš na 100%, ale ve Zlínském kraji vůbec :D. Jen tak náhodou. A postel mám sama pro sebe. Jenom jsem zvyklá spát s více peřinama, cítím se tak líp.
Asi jste si všimli, že jsem trochu změnila menu. Dala jsem tam nový obrázek a písmo jsem posunula doprava, přijde mi to hrozně zajímavé. Ve čtvrtek mi přišel dopis z Kostky, kde je pozvánka na podepisování smluv o studiu, takže jsem ráda a jedeme tam v pondělí 22. 4. Fúú, připadám si jak Bohumil Hrabal. Takové nekonečné věty. Ve středu měla třídní narozeniny a donesla nám medovník, takže jsme pěkně začali den (máme češtinu první hodinu) a vůbec jsme se první hodinu neučili. Taky nám přeložila test z ájiny na pátek, který jsem totálně dodělala. Kdo má vědět, jaký směr je jaký a poznat z obrázků pro debili, jestli je kulička na, pod nebo před krabicí? Myslela jsem, že se zblázním, když jsem viděla, že tam to cvičení dala. Jinak byl vlastně celý týden v klidu. V matice jsme začali brát nějaké goniometrické funkce (teď vůbec nevím jestli jsem to napsala dobře) a já jsem ráda, že si vůbec pamatuju, co je to tg, coty, sin a cos. Určitě jste si v minulém článku všimli, že mám dvě nové knížky. Nechtěla jsem dělat samostatný new in, protože mi to přišlo uhozený, dělat článek jen kvůli dvoum knížkám. Psala jsem babi, jestli by mi je koupila a poslala, protože mi říkala, že když budu nějakou knihu chtít, tak ať jí napíšu. Konečně mám pátý díl PLL, protože ve čtvrtém to táhnu už na 200 stránku. A Bohové Olympu jsou prostě nejlepší!! Jsem asi závislá.
Ve škole děláme s holkama strašné kraviny. Třeba ve čtvrtek T utopila jablko v záchodě, protože zapomněla, že ho má v ruce a já myslela, že se podělám smíchy, protože to bylo prostě nejvíc vtipné. Taky jsem si konečně po třech letech koupila kružítko. Nechápu, jak jsem se k tomu dokázala dokopat. Asi budu slavit. Taky milujete, když vytáhnete svůj mobil a zjistíte, že jste jediný člověk co nemá androida? Já to poznám moc dobře. Taky chci mít v mobilu androida a hrát ty perfektní hry jako je fruit ninja, takové to autíčko, happy jump a tak dál. Ale ne, my inteligenti totiž máme symbiana! A taky chci instagram, což říkám už hrozně dlouho, ale to je detail.
Ve čtvrtek jsem byla na patnáctileté prohlídce u doktorky. No potěš. Myslela jsem, že se zblázním. Já totiž nesnáším, když se mám před někým svlékat. Ale jednu výhodu to mělo! Zjistila jsem, že vážím 66,7 kg, takže JM a její 30 Day Shred asi fakt funguje :'). Miluju víkendy. Konečně jsme se ho dočkali. Já už myslela, že se zblázním. Každý víkend se probudím hrozně brzo a úplně se leknu, jestli jsem náhodou nezaspala, ale pak si uvědomím, že je vlastně sobota. Takový šok po ránu, no fuj! Včera jsem se viděla 3x17 PLL, takže jsem se během dvou dnů posunula asi o 8 dílů :D. Myslím, že když se dneska kouknu tak na čtyři díly, zítra taky, tak budu mít PLL příští týden dokoukáno a budu čekat na čtvrtou sérii jako všichni ostatní. Vůbec se divím, že jsem se tak rozepsala, ale když jsem tak dlouho nepsala, tak to ani není udivující.
 


Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 13. april 2013 at 17:06 | React

na citáty jsme ve škole psali úvahu a byl tam i ten co máš v nadpisu..často nad tím taky musím přemýšlet..

2 IfynKa^^ IfynKa^^ | Web | 13. april 2013 at 18:16 | React

..a proto citáty nečtu a když už tak jen přejíždím očima:D (y) taky bereme nějaký funkce ale jelikož jsem tam skoro 2 týdny nebyly tak vůbec nevím oč kráčí :D ale já na to přijdu :3 věřím si! na všechno jsem (občas s pomocí) přišla:33 a ten pocit že nemáš android znám:DD ale že by mě to nějak extrémně štvalo to se říct nedá:D

3 Frankie Frankie | Web | 14. april 2013 at 13:49 | React

My jsme na citáty psali úvahu.. docela zajímavý se nad tím zamyslet.
A naštěstí android mám :D Nechci ti dělat "chutě", ale ty hry jsou fakt boží ^^:D

4 B. B. | Web | 14. april 2013 at 16:53 | React

Adresa mého blogu byla změněna z thecashmerechic.blogspot.com na
-------
http://highsincerity.blogspot.cz/ :-) Tak abys nezabloudila :-)

5 vendy vendy | Web | 14. april 2013 at 21:25 | React

ach, budu muset někdy do Tesca a budu se muset víc rozhlížet!:(:D nebo počkám na Anglii a tam se rozšoupu:D Hrabala teď berem! ( nebo brali? o.O ) a i ty goniometrický funkce. ale už je berem trochu dýl a je to jedna z mála věcí, kterou chápu!!!:) ( ťuk,ťuk )
TAKY NEMÁM ANDROIDA!!!:D a už mě to ani moc neštve, ale ono zase začne:D:) mě to vždycky štve a pak mě to přejde:D
navíc, to s tim jabkem muselo bejt vtipný:D!!!

6 B. B. | Web | 15. april 2013 at 16:42 | React

Přestěhovala jsem svůj blog na novou adresu :)

Myfabstyle.blogspot.com
Ano opět, ale naposledy! :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.