Ti, kteří nemilují život, si jej nezaslouží.

21. april 2013 at 12:55 | Caroline |  diary
Ve škole to naštěstí poslední dny ubíhá strašně rychle, ale víkendy ubíhají taky rychle. To je jediný negativum. V úterý máme sice jenom čtyři hodiny, ale máme aj, ma, z a čj a možná bude místo zemáku matiku. Bože, ne! Prosím ne, jenom to ne.
nikdy nejdu ven se psem v šortkách. Ve čtvrtek bylo totiž vedro jako prase, což jste určitě poznali na vlastní kůži, tak jsem si dala šortky, když jsme šly s mámou ven. A Max má takové to dálkové vodítko. Takže si tak jdeme a ten blbec se kolem mě zamotal a běžel furt dál, takže mám totálně spálený nohy od toho vodítka. Ráno jsem myslela, že se prostě nezvednu. Takže musím přestat i s cvičením od JM, jelikož když nemůžu ani chodit, tak jak budu poskakovat a dělat takový ty blbinky, co ona předvádí. A když už mluvím o Jill, konečně jsem se dostala na level 2. Juhů.
Každé ráno, když jedu do školy, tak poslouchám na mobilu písničky. A pořád dokola to stejný. Born To Die, Ride a Heart Attack. Divím se, že mi ještě nehrabe.
V pátek jsem šla s T a R po škole na kolonádu, protože jsem chtěla jít do knihkupectví. Chtěla jsem sehnat Roztomilá malá tajemství a Ten, kdo stojí v koutě. K mýmu štěstí ale knihy neměli, tak mi je paní objednala a půjdu si pro ně v pátek. Doufám, že Neuvěřitelné tenhle měsíc dočtu. A ještě bych mohla dočíst ty Anděle. Nějak to nestíhám. A už jsem vám říkala, jak hrozně moc se těším do Itálie? Konečně budu moct číst HP: Fenixův řád. Když jsem totiž dostala k Vánocům celou kolekci knih, tak jsem dočítala čtvrtej díl a řekla jsem si, že si ho nechám na dovolenou, protože je to paperback a nechci tahat knihy v pevným obalu, protože jsou těžší než paperbacky. A spolu s Harrym si vezmu i Malé sladké lži u kterých jsem si slibovala to samý. Přečetla jsem první díl a řekla si to samý co u Harryho. Haha. A když jsem u toho, kdo schválně nikdy nečetl Harryho Pottera? Ale víte co? Raději mi to neříkejte nebo vás uškrtím.
Taky máte tak hroznou radost z toho, že je konečně tak krásně? Já snad víc happy ani bejt nemůžu. Každý ráno v půl sedmý ráno už je 10°C a já už jsem z toho úplně mimo. Třeba ve čtvrtek jsem šla v takových jarních džínách, které mám po tetě a jsou neskutečně pohodlný a ušitý z takovýho děsně příjemnýho materiálu. A první hodinu jsme měli tělák. A po těláku jsme si s kámoškama řekly, že se do džín převlíkat nebudem , atak jsme zůstaly v těch tříčtvrťákách na tělák. A taky jsem dostala od tělocvikářky sprda. Já ji samozřejmě nesnáším, čehož jste si už možná z některých článků všimli, a tak jí furt do tý hodiny něco melu. Podle mě ani neví, jak se jmenuju, protože se mě jednou zeptala ,,Jak se jmenuješ?'' a to už nás má od šestý třídy! No já a furt cosi říkala, že beztak je jedno, jak se rozbíháme a tak, ale říkala jsem to R. A ta kráva na mě začala řvát, že mě tam vůbec nemusí mít a takový a já se jí začala smát. Takže si asi dokážete představit, jak to vypadalo. Ale nejlepší na tom je to, že u mě to je naprosto přirozený, protože já se směju furt :D.
Jak už jsem psala o Jill, tak jsem vám zapomněla něco říct. FAKT TO FUNGUJE! Za 10 dní cvičení a zdravýho životního stylu (to je tak hrozně vtipný) se mi zmenšily boky. Nebo spíš zpevnily? Na tom nezáleží, prostě jde o tom, že boky mám menší. Víc mě ale trápí to břicho. Já se potřebuju zbavit břicha, to mám fakt hrozný. Máma sice říkala, že stehna má větší, ale já chci pryč břicho, stehna mám někde! Držte mi palce, ať to nějak zvládnu.
Když si tak prohlížím moje fotky, zjistila jsem, že neumím fotit. Fakticky vůbec. Teda ty z Londýna, tak ty se mi povedly, ale ty z Bibione jsou katastrofální. Rozmazaný, nezaostřený a focený při chůzi. Snad to bude tenhle rok lepší. Háhá, už jenom 2 měsíce a necelej tejden a pojedu do Itálie. Kam se letos na dovolenou chystáte vy?
A nejvtipnější je to, že do Itálie jedu ještě v září, akorát do jiný části, do Rimini. Beztak bude ale Bibione lepší, protože Bibione už je tak normální jako slovo ahoj. Nic lepšího mě v tuhle chvíli nenapadlo no.
V sobotu jsem si stáhla do mobilu novej software Nokia Belle. Předtím jsem měla Symbian Anna, který vypadal takhle. (můj růžovej mobil <3) Ale Belle je mnohem lepší!! Můžu si nastavit až 6 tapet a je celkově přehlednější a stylovější, když to tak vezmu, takže pokud máte Nokii (koukněte se sem), tak si to určitě nainstalujte! V celým článku jsem vám to i vyfotila na mým mobilu.
Zejtra teda jedem na Kostku podepisovat tu smlouvu a jelikož budeme celkem dlouho čekat na autobus zpátky domů, tak jsme se s mamkou rozhodly, že si zajdem do obchoďáku, kterej je pár minut od školy (hahaha, už vím, kde budu trávit odpoledne po škole :DD, ne dělám si legraci). Já chci jít do Deichmannu, protože se mi hrozně líbí tyhle boty a mamka řekla, že mi je klidně koupí, tak doufám, že je budou mít :).
Ti, kteří píšou zejtra a v úterý přeju hodně štěstí!!

 


Comments

1 Kess Kess | Web | 21. april 2013 at 13:04 | React

s titulkem souhlasím :)

2 Machiina Machiina | Web | 21. april 2013 at 13:27 | React

Já naštěstí žádný příjmačky a podobně dělat nemusím..

3 michaeela michaeela | Web | 21. april 2013 at 15:26 | React

Děkuju moc! Studuju kosmetičku :-)

4 S-hejvi S-hejvi | Web | 21. april 2013 at 16:02 | React

musím souhlasit s nadpisem článku..:)

5 vendy vendy | Web | 21. april 2013 at 17:14 | React

ten nadpis sedí na mě:)))
no, každopádně - v Rimini jsem byla, takže . . . :D!!!
btw, taky máme první hodinu ve čtvrtek tělák. děsné, really:D

6 ★Ceℓℓeste © PRETTY-MUFFIN ★Ceℓℓeste © PRETTY-MUFFIN | Web | 21. april 2013 at 21:57 | React

Presne,s nadpisom súhlasím :) :*

7 Ell Ell | Web | 22. april 2013 at 15:08 | React

nadpis je pravdivý...

8 CROCODILER CROCODILER | 22. april 2013 at 16:33 | React

Ahoj,
dneska jsem se konečně dostala k vyhodnocení přihlášek AFFS. Ráda bych ti oznámila, že jsi přijata. Od zítřka (úterý) bych byla ráda, kdybys začala komentovat můj blog a měla bys mě pod přezdívkou "CROCODILER" uloženou někde v menu v AFFS. Nakonec jsem usoudila, že je mi jedno, jak často budeš/budu obíhat blogy. Chci, abys/abych zavítala na můj/tvůj blog zavítala min. jednou týdně a abys/abych měla okomentované všechny články.
Děkuju.:) http://crocodiler.blogspot.cz/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.