Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl. - Auguste Rodin

20. may 2013 at 19:46 | Caroline |  diary
Dočetla jsem Ten, kdo stojí v koutě. A bylo to hrozně smutný. Ne ta knížka, ta byla nádherná. Tak hrozně nádherná. Nikdy jsem nic lepšího nečetla. Až konec byl smutný. Když jsem dočetla poslední řádek a knížku zavřela, chtělo se mi brečet. Nevím proč, ale myslím si, že ta knížka se do mě prostě dostala. Najednou jsem si uvědomila, co všechno jsem se o Charliem a jeho životě dozvěděla. A začaly mě pálit oči, teda až po přečtení. Určitě čekejte recenzi.
A taky jsem začala číst Poslední píseň. Mám ji doma už dlouho, víc jak rok a půl a už jsem jí jednou četla, asi do půlky. Jelikož ale nevím, co dřív číst, tak jsem si řekla, že si vezmu právě tuhle knížku. Nevím, kde jsem dřív skončila, tak ji čtu od začátku. A vím, že u týhle knížky budu brečet na 100%. Brečela jsem i u filmu, takže tohle bude ještě zajímavý. Je to jako u Harry Pottera & Relikvie smrti. Já sice knížku ještě nečetla, ale chtěla jsem si přečíst tu část, kde zemřel láska Fred. Ještě nemám ani přečtenej Fenixův řád, ale tuhle část jsem si prostě MUSELA přečíst. A brečela jsem u ní. Připadala jsem si jak želva. A když už jsme u toho nechápu, proč se říká ronit slzy jako želva. Vy to snad víte?
Jinak včera jsem dělala novej vzhled. Konečně jsem oprášila photoshop pro něco užitečnýho. Abych pravdu řekla, netrvalo mi to ani nijak extra dlouho. Byla to 15 minutová práce. Takže pohodička. Já nevím proč, ale mně to přijde hrozně kýčový, ale zárověň se mi to hrozně líbí :D. To je snad poprvý, co se mi líbí něco, co jsem vyrobila.
Asi se divíte, proč píšu už dneska, to je divný, vždyť já tak často nepíšu, ale jelikož mám zejtra ty testy, tak končím ve škole o hodinu dřív, haha nebudu mít matiku, a potom až přijedu z těch testů, tak jedu k T, páč u ní spím, jelikož se ve středu jede do Osvětimi. Ve středu se určitě neozvu, jenom se přijdu mrknout a kdyžtak budu na Aldovi, ale tady mě fakt nehledejte. Ve čtvrtek vám zveřejním takovou moji úvahu nebo názor nebo zamyšlení nebo si tomu říkejte jak chcete.
A ještě jsem se včera dívala na Disney Channel. Nevím proč, ale prostě mě chytl. Dávali tam Austin&Ally a já už vím na co se budu každou sobotu ráno dívat haha, a taky vím u čeho budu každý sobotní a nedělní ráno trávit :D.
Taky jsem dneska byla s T na jahodovým milkshaku, takže jsme si pochutnaly, hehe. A ještě jsem si koupila tužidlo na vlasy v odstínu švestka a víte co? Ono mně to na vlasech ani TROŠKU nechytlo!!
 


Comments

1 Jirka Jirka | Web | 20. may 2013 at 22:11 | React

:D :D tužidlo 4ever :D design je fajnovej, líbí se mi :D taky mám novej, tak se kdyžtak mrkni :) a Poslední píseň jsem nečetl (já nějak vůbec moc nečtu :D), ale film byl dobrej :))

2 michaeela michaeela | Web | 21. may 2013 at 7:04 | React

Je těžký někomu něco říct do očí, když to prostě nejde. A moc ti děkuju za pochvalu :)

Ten nový vzhled je hrozně zajímavý, ale moc pěkný, povedl se ti, jsi šikovná :)
Oooooo, dala bych si milkshake.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.