,,takovou skupinu debilů jsem ještě nikdy neviděl.''

12. may 2013 at 15:10 | Caroline |  diary
Pokud nechcete číst moje kilometrový žvásty o ničem, tak se raději mrkněte na minulej článek.
Jsem ráda, že vím, co si o nás myslí učitelé. Název článku je vlastně to, co řekl tělocvikář (budem mu říkat M) tělocvikářce (budem jí říkat S). My máme tělák rozdělenej na kluky a holky z áčka a béčka. Když jsme ale venku, tak sice máme rozdělenej tělák, ale furt jsme spolu na jednom hřišti. Trapásek. No a M došel k S a řekl: ,,Takovou skupinu debilů jsem ještě neviděl.'' Já prostě v tý chvíli nemohla, protože to bylo hrozně vtipný. Já se tomu ani nedivím, že to M řekl, protože my jsme dementní sami o sobě, ale když jsme áčko a béčko dohromady, tak to teprv stojí zato. Jsem hrdá nato, že jsme debilové.
Jak jste mohli vidět v posledním random postu, byla jsem si pro občanku. A vypadám na ní jak totální blbec. Fakt. To je tak hrozná fotka, že to ani není možný. Na studentský průkazce konečně vypadám normálně, ale na pasu a občance, vypadám poněkud ehm vyhuleně. Pas jsem si byla dělat minulej rok v květnu a tam vypadám jak Christiane F. z My děti ze stanice ZOO, ale děda řekl, že tam vypadám jak Daniel Hůlka. Doprdele, co? Ale já si myslím, že tam vypadám zhuleně. A na občance jsem měla červenýho jebáka přímo uprostřed čela, takže si P neušetřil poznámku o tom, že jsem Indka. Chápete ne? Jak maj ty červený tečky uprostřed čela. No a na občance vypadám, jako bych měla jít pod kytky. A to ji budu mít do 25 let!! No to mě poser, tyvole. Uznávám, že dneska jsem v článku poněkud sprostá, ale když ono to jinak nejde.
Jinak nějak na začátku května jsem dočetla Roztomilá malá tajemství a myslím si, že je to ten nejlepší díl z Roztomilých malých lhářek. Fakt se mi líbí nejvíc. Jak tím způsobem, jakým je napsanej, tak prostě vším! A hrozně se mi líbí zápletky, který tam jsou. Nejvíc asi Hanna a Spencer. Nejmíň ale Aria, ta mi přijde trošku jetá :D.
Už jsem vám řekla, jak strašně moc toužím po tabletu? Rozmýšlím se mezi tímhle, tímhle a tímhle. Jde o to, že já chci tablet bílej a ten větší. Nechci 7-mi palcovej nebo tak, to je na mě hrozně malý. Ten poslední je sice černej, ale má ho brácha a je celkem levnej a je dobrej. Není to žádná šunka. Myslela jsem si, že si na tablet našetřím. A když jsem si to počítala, jak dlouho bych šetřila, tak mi to vyšlo na 5 měsíců a něco. No kdybych začala šetřit teď, tak bych ho měla někdy v listopadu/prosinci. Ale já si teď šetřit začít nemůžu, protože jelikož jsem slavila 15, tak už mám mít studentský konto na kreditce. Ale já jsem slavila patnáctiny v březnu a u taťky jsem byla naposled v lednu/únoru, takže studentský konto založený nemám a myslím si, že bych si peníze z kreditky vybrat nemohla, protože ty kreditky nejsou funkční. Takže když pojedu k taťkovi na konci června a v noci odjíždím do Itálie a vracím se za dva tejdny, tak bych mohla začít šetřit tak v červenci. No ale to by mi to vyšlo tak, že bych si ho mohla koupit až v lednu, takže na to kašlu, to ho i dřív dostanu k svátku/vánocům :D. Takže pokud se mě taťka zeptá, co chci k svátku, tak mu řeknu asi tohle. Nedivte se prosím, že tady mluvím jenom o svátku a hned o tabletu za 6 tisíc, ale já jsem z bohatý rodiny a 6 tisíc pro taťku vůbec nic není. A to sem píšu jen proto, abych vás ušetřila nějakých trapných keců, že to je trošku moc k svátku, když k svátku se dává kytka, čokoláda nebo víno. Ale ještě je tady jedna možnost. Strejda mi ještě nedal nic k narozkám, protože mi řekl, že mi si mám vybrat něco cennýho. Akorát, že já prostě nevím jestli to není blbý, říct mu to takhle. Abyste to pochopili, babi a děda z taťkovy strany maj 3 vnoučata (se mnou 4). No a já jsem nejmíň ze všech rozmazlená. A tak mi prostě přijde blbý říct mu to, když on je z mamčiny strany, z tý chudší strany, když to tak řeknu. Bavila jsem se o tom s babi, že nevím co mu mám říct, protože přece jen cenný znamená pro každýho něco jinýho a ona mi řekla, že mu je to jedno, že na peníze nehledí a že má hodně peněz. Takže jsem se rozhodla, že to asi zkusím. Večer za ním půjdu a řeknu mu, že se nemůžu rozmyslet co chci a uvidím co mi řekne. Ale půjdu na to pomalu, abych věděla do kolika korun se musím vlízt :D. Když se na to ale kouknete, tak se vlezu do 7 000,-, když samozřejmě nepočítám poštovný, ale poštovný to je detail, to je pár stovek, takže vcelku cajk. Jediný co je u každýho jiný je pouzdro. U Samsungu bych si pouzdro musela dokoupit zhruba za 1000,-, u Prestigia je zdarma k němu a u toho posledního nevímjaksejmenuje pouzdro ani není, protože je u toho ta klávesnice a když to dáte dohromady, tak to pouzdro asi nepotřebuje, nebo já prostě nevím. A kdyby jen řekl, že mi ho koupí a že mu nezáleží, kterej bych si vybrala, tak zavolám tátovi, ať mi poradí kterej si vybrat. No jo, táta vždycky pomůže :D! A pokud byste měli nějakej typ nebo radu, určitě se ozvěte :)!
Asi se tomu budete divit nebo si budete říkat, že jsem se zbláznila, ale mám připravených hrozně moc článků :D. Měla bych se zklidnit, protože já většinou dávám měsíčně maximálně 16 článků a na tenhle měsíc to vypadá na 15 článků, zatím. Taky můžete tenhle měsíc čekat další kapitolu CYL a začala jsem dělat 30 denní challenge akorát, že to nebudu přidávat po dni, ale po 5 dnech do jednoho článku. Kdybych to přidávala každej den, jak to dělaj ostatní, tak bych měla za měsíc kolem 20 článků. Fuj, to bych asi psychicky nedala :D.
Chápete, že už se blíží jeden rok blogu? Vím, že jsem to tady už psala, ale já tomu prostě nemůžu uvěřit. Tak hrozně se na to těším. A fakt si myslím, že tenhle blog bude navěky. Nevím proč, ale cítím to :). To co jsem tady zažila bych nikdy nezahodila. Samozřejmě, že můžete na ten den čekat článek, ale bude to fakt jenom rychlovka, protože já moc nejsem na takový ty narozeninový/uvítací/a další okecávací články, což jste určitě mohli vidět i co se týče mýho narozeninovýho článku.
Vím určitě, že na výlet pojedeme s béčkařema, což je fakticky super, protože to bude totálně nejvíc zabitý. To bude masakr jako prase. Fakt se máme na co těšit. To budou učitelky ještě litovat, protože to bude bordel. To mi věřte. Jakmile se totiž spojíme s béčkařema, tak to rozhodně stojí za to. Měli bychom jet na rafty a do lanovýho centra (kde to bude hrozná nuda, protože já se bojím výšek, takže nelezu) a mělo by to bejt 18. června. Na 18. června už jsem přednastavila článek. Asi to nebude pro vás nic záživnýho, ale bude to něco z historie. Kdo totiž poslouchá v dějáku, určitě mu docvakne co se v Praze stalo 18. června. A o tom bude i ten článek.
Zapomněla jsem vám říct, že jsem si byla koupit řasenku. Mám I ♥ EXTREME od Essence, protože je to ta z nový kolekce a já byla hodně zvědavá na novou kolekci. Taky milujete tu specifickou vůni řasenek? Já už odmalička. Vždycky když se mamka malovala, tak jsem jí vzala řasenku a furt jí čuchala (promiňte, ale nemůžu si vzpomenout na spisovný sloveso).
Vím, že jsem už říkala, jak moc se těším do Osvětimi, ale říkám to znova. Mám už domluvený spaní u T, protože se bude odjíždět v 6.30 z nádra. Pojede se sice přes DL, takže bych mohla dojet busem tam, ale už jsem domluvená s T, takže to tak nechám. Osvětim bude prostě totálně legendární. Asi si o mně musíte myslet, že jsem strašně sado maso, ale já se do Osvětimi těším už od šestky a děsně mě fascinuje všechno spojený s 2. světovou.
Dneska jsem se jakože fest rozepsala. To bude asi každej měsíc jednou :D.
 


Comments

1 Kess Kess | Web | 12. may 2013 at 16:02 | React

Do osvětěmi bych se taky chtěla podívat.. Sice to byly všechno hruzy ale 2.světová a vše spojené sní mě velmi zajímá :)

2 Tewr Tewr | Web | 12. may 2013 at 16:07 | React

Ty tablety jsou pěkný, mě se nejvíce líbí ten druhý:3

Ty jsi čuchala k řasenkám? To jsem nikdy nedělala:D

Do Osvětimi bych taky chtěla, byla jsem jen v Terezíně:)

3 vendy vendy | Web | 12. may 2013 at 18:50 | React

všechny tři tablety vypadaj dobře, takže je to na tobě ;) možná bych brala ten druhej, jen kvůli tý klávesnici, ale první taky neni špatnej:D:)

4 Jirka Jirka | Web | 12. may 2013 at 19:35 | React

:D :D tak jsem se zase jednou pobavil a vzpomněl jsem si na těláky na základce :D jinak z těch tablétů se mi líbí hlavně ten první a i ten druhej vypadá dobře ;)

5 http://ellie-xp.blogspot.cz/ http://ellie-xp.blogspot.cz/ | Web | 14. may 2013 at 19:07 | React

jebák uprostřed čela :DDDD ještě že mám ofinu,mám jich tam taky dost :DD ale občas se udělá prostě tam kam ta ofina nestačí,ale taky vypadám jak debilka.A mít to 10 let?Se posrali ne? Vypadám tam jak zmoklá slepice,asi to ztrATÍM:DD

do Itálie jsme měli taky jet :D ale nakonec to nedopadlo,s mamčinou dovolenou -_- a tablet chci taky! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.