To nejdůležitější není to, že já chci jeho, ale to, že chci, aby on chtěl mě.

23. may 2013 at 15:54 | Caroline |  opinions
Každý z nás jednou cítí takový ten pocit, který zažil snad každý. Taková ta bezmoc při které jste zamilovaní do osoby, kterou zřejmě nikdy nezískáte. Ať zkoušíte cokoliv, daný objev si vás prostě nevšimne. Snažíte se na sebe upozornit tím, že vyvádíte věci, které byste za normálních okolností neudělali a potom se tak neskutečně stydíte a divíte se, jak jste něco takového mohli vůbec dělat.
Myslím si, že z praxe budete znát tento případ. Ať z vaší či cizí, určitě vám bude povědomý. Máte dvě kamarádky. Obě buď nejlepší nebo jednu nejlepší. Muž o kterého usilujete dává ale najevo svoje sympatie k jedné vaší kamarádce. A ta druhá vám řekne, jakmile jí oznámíte kdo se vám líbí, že ONA ho chce taky, že si ho vybrala první a že ONA ho získá. A říká to s pěkným úšklebkem na rtech. Po nějaké době, během kterého se snažíte muže získat, ONA se s ním skamarádí. Samozřejmě, že při společných rozhovorech nezapomene zmínit o čem se s NÍM bavila. Potom začne ještě povídat o tom, že na NĚM jde úplně vidět, jak chce vaší druhou kamarádku a že to neumí skrýt. Tímhle se totiž snaží vás vyprovokovat a snaží se o to, abyste žárlila. Bingo, povedlo se jí to! Když si s vámi povídá právě na tomhle téma, vaří se ve vás krev a když domluví vy se jen jako usmějete a nebo řeknete ,,hm.''. A když vám to třeba napíše, tak pošlete pár rozesmátých smajlíků, protože co asi čeká, že jí odepíšete, když dobře ví, že vy toho muže chcete?
A co máte dělat potom, co se vám tohle stane? To máte jít prostě dál, zapomenout na onoho muže a všimnout si někoho jiného? NE. Musíte bojovat, ono se to vyplatí. Uvidíte, že jednou se vám to nějak odvděčí. Ať tím, že muže získáte nebo si vás aspoň všimne. A když si vás všimne až potom, co vy už budete mít jiný objev nebo přítele? Řekněte mu, že promarnil šanci. A potom se už jenom usmívejte, ať vidí o co přišel.

 


Comments

1 Barbora Dr. Barbora Dr. | Web | 24. may 2013 at 19:53 | React

Přesně tenhle případ se odehrával na mojí minulé škole :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.