Change Your Life | čtyři

14. june 2013 at 19:47 | Caroline |  Change Your Life | ONLY in iwantfreedom


Ráno jsem se probudila po desáté a hned jsem se lekla. Vyskočila jsem z postele a rozběhla se do koupelny. Schůzka začíná v jednu a taky nějakou dobu bude trvat než se na Manhattan, kde jsme se měli sejít, dostanu. Když jsem se na sebe podívala do zrcadla, lekla jsem se znovu. Takové hnízdo jsem na hlavě ještě nikdy neměla. Jakmile jsem si rozčesala vlasy a vyčesala je do drdolu, korektorem jsem zakryla příšerné kruhy pod očima. Takhle se tam přece nemůžu ukázat. Díky bože, že se umím rychle líčit, jinak by mi smokey eyes trvaly dlouho. Poté co jsem se dolíčila, tak jsem šla zpátky do ložnice, abych se převlékla. Když jsem se podívala z okna, slunce krásně svítilo. Ty dva škaredé dny co byly, už jsou zřejmě pryč a nás čeká opět slunečné počasí. Oblékla jsem si nejoblíbenější dlouhou sukni, stud top, křivák a vzala si ty nejúžasnější lita boty od Jeffrey Campbell (vypadá to takhle). Vzala jsem klíčky od auta a seběhla schody. Jakmile jsem nasedla do auta, pustila jsem si rádio a první co jsem slyšela byl nový hit od skupiny One Direction. Zase. Poslední dobou mi lezli krkem čím dál víc, protože byli všude. Doslova všude. V televizi neustále řešili vztahy Harryho Stylese, v novinách tetování Louise Tomlinsona a v rádiu pořád pouštěli jejich písně. Přeladila jsem rádio na jinou stanici, kde byl zrovna rozhovor s Demi Lovato. Zaposlouchala jsem se do jejího neskutečně příjemného hlasu. Za chvíli zpívala svou novou píseň Heart Attack. Než jsem dojela na Manhattan, rozhovor skončil. Zaparkovala jsem auto u Champignon Cafe, kde jsme se měli sejít a vstoupila jsem do útulné kavárny. Tohle místo jsem vybrala já. Rádi jsme sem s Vitou chodili, když jsme se rozhodli, že se půjdem projít do Central Parku. Rozhlížela jsem se po kavárně, ale byli tam jenom dva důchodci. Usedla jsem ke stolu ve vzdáleném rohu a objednala si kávu a lívance. Jelikož jsem se nestihla nasnídat, tak mi nic jiného nezbylo. O pět minut později se rozezněl zvonek na dveřmi a vstoupili dva lidé. Čekala jsem nějaké neskutečně vážné lidi ve společenském obleku. Představovala jsem si to jako sako, košili, kravatu, sukni po kolena a hlavně v šedé barvě. Dopadlo to ale úplně jinak. Přišla slečna, opravdu slečna, ne nějaká stará usedlá žena, která na sobě měla upnuté džíny lososové barvy doplněné bílou košilí. Vlasy měla vyčesané do vysokého ohonu. Jakmile mě uviděla, usmála se a vydala se k mému stolu. Za jejími zády se ihned objevil mladý muž, mohlo mu být do třiceti, ve volných džínech a modré mikině s kapucí. Když přišli k mému stolu, zvedla jsem se a potřásla si s nimi.
,,Dobrý den, Spencer Loday, ráda vás poznávám.'' usmála jsem se a posadila se. Slečna si sedla naproti mně a muž do čela stolu.
,,Dobrý den, já jsem Lauren Lewis a tohle je Daniel Jackson. Doufám, že nebude vadit, když si budeme tykat. Jsme velmi rádi, že jsi přišla. Viděli jsme tě na přehlídce slečny Lisi a hned jsme věděli, že jsi pro nás ta pravá. Máme pro tebe zajímavý a určitě i lákavý návrh. Hledáme šikovnou vizážistku a stylistku pro hudební skupiny, zpěváky a zpěvačky na koncerty. Nechceme tě nijak zdržovat, a tak jsme ti dovezli smlouvu, kde najdeš všechno potřebné. Pokud budeš souhlasit, určitě mi zavolej. Tady máš moje číslo.'' řekla a podala mi smlouvu a kartičku s jejím číslem. ,,Rádi jsme tě viděli, měj se.'' usmála se, mávla prsty a spolu s Danielem se zvedli k odchodu.
,,Ahoj.'' zamávala jsem. Překvapilo mě, že to bylo tak rychlé. Jenom přišli, Lauren začala mluvit, nepustila mě ke slovu a odešli. Natáhla jsem se pro smlouvu, zrovna když servírka donesla kopec lívanců s borůvkami. Usmála jsem se na ni a uřízla si kousek lívance. Strčila jsem si ho do pusy a začetla se do smlouvy.
Když jsem o hodinu později vyšla z kavárny a dorazila domů, před dveřmi byl položen pugét rudých růží. Na něm ležel dopis s nápisem Spencer. Usmála jsem se a ohnula se pro kytici. Odemkla jsem byt, položila tašku na kuchyňskou linku, otevřela skříň a vyndala vázu. Napustila jsem ji vodou a vložila do ní kytici. Přečetla jsem si dopis. Doufám, že ti to udělá radost. S láskou V. Zamyslela jsem se nad tím, kdy ji sem Vit mohl donést. Vytáhla jsem mobil a napsala zprávu: Udělals mi radost. Tvou přítomnost ale nic nepřekoná :* S. Chvíli jsem počkala jestli mi odepíše, a pak jsem se vydala do obýváku. Sedla jsem se na gauč a zapnula televizi. Přepínala jsem kanály, protože jsem nemohla najít nic na co bych se mohla dívat. Po chvíli hledání jsem konečně narazila na normální pořad. E! News. Zrovna povídali o Lauren Conrad, módní návrhářce a spisovatelce, která vydává novou knihu. Dál se tam objevila převratná novinka o tom, že Lindsay Lohan se opět dostala do léčebny. A nakonec úplně nečekaně One Direction. Zabručela jsem a vypnula televizi. Nemůžu říct, že by mi vadili, ale najednou byli všude. A to už mě začínalo pěkně štvát. Raději jsem se převlékla co legín a tílka a vyrazila do fitness centra.
Když jsem se k večeru vrátila domů, byla jsem naprosto vyřízená. Vyndala jsem si z ledničky vodu a pořádně se napila. Konečně vychlazené pití, protože ve fitnessu ho vůbec neměli studené. Položila jsem pet láhev na kuchyňskou linku a vydala se do koupelny. Napustila jsem si vanu, nalila do ní svou oblíbenou pěnu do koupele s vůní skořice a odešla do kuchyně. Začala jsem prohledávat skříňky, až jsem našla svíčky. Vzala jsem si tři spolu se zapalovačem, položila si je na umyvadlo a na vanu a zapálila je. Vysvlékla jsem si zpocené oblečení, pustila si na iPhonu Lanu Del Rey, zhasla a lehla si do vany. Cítila jsem se neskutečně. Konečně jsem si za celý den oddychla. Zhruba po půl hodině jsem se zvedla, rozsvítila světla u zrcadla a zabalila se do nahřáté osušky.
 


Comments

1 http://ellie-xp.blogspot.cz/ http://ellie-xp.blogspot.cz/ | Web | 14. june 2013 at 21:07 | React

jseš nejlepší!!! nikdy mě víc nebavilo čtení jako u tebe a to nekecám! :D
když si psala,že "ti přinesl Vit puget růži,tak jsem se tak usmála a v hlavě si řekla,jaký by to bylo mít asi život jako  hlavní hrdinka :')) :DD
vážně se těším na další díl! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.