sleep party, school photo & more

16. june 2013 at 21:22 | Caroline |  diary

Naučila jsem se dělat takovej ten kruhovej efekt, zamilovala jsem si Imagine Dragons a je to strašně důležitý.
V úterý jsme se ve škole fotili. Opět příšerná fotka jako každej rok. Takže jsem došla k tomu názoru, že nejlepší třídní fotka je ze sedmičky a ještě ta deváťácká tablová. Když jsem u toho tabla, tak fotky vám ukážu až je budu mít, protože můj milovanej Ríša je ještě nikam nenahrál. No ale ať se vrátím k těm třídním fotkám. Měli jsme se jít fotit do lázní, ale pršelo, takže jsme se fotili v respírku. A jak pršelo, tak já šla ráno v tom dešti jenom v šatech, mikině a bundě. Ale silonky jsem si samozřejmě nevzala, takže si dokážete představit, že z nohou se měla prostě nanuky. No ale fotka je prostě hrozná. Všichni jsme tam takový vykulení, mně přes šaty prosvítá podprsenka a nejfotogeničtější kluk ze třídy tam vypadá jak totální debil. A naše společná holčičí fotka (každej rok se fotíme všechny holky pohromadě) vypadá jak sraz černých vdov, protože skoro všechny holky přišli v černých šatech, krom mě a R.
Taky jsme začali ve čtvrtek a v pátek trénovat všechny devítky pohromadě závěrečnou písničku. Já jsem se chtěla zrovna poškrábat na noze a sejmula jsem tam nějaký bubny. Dvakrát. A Alan se na mě otočil a zeptal se mě, jestli to tam chci zbořit. A já totálně v záchvatu smíchu mu odpověděla, že jo. Ale je to takový divný. Už jenom dva tejdny a je konec. Konec něčeho co trvalo roky. A já z toho mám husí kůži. A špatnej pocit. A smutek. A je mi líto, že to už končí. A nejhorší na tom je to, že jsme se najednou začali všichni hrozně bavit.
A taky jsme vystavili tablo. Jako první z devítek. Podle mýho názoru se fakt povedlo, přidávám i fotku. Ta branka je prostě boží! Ale béčkaři budou mít stejně nejlepší tablo. Jsou jako zombíci a maj to kurevsky luxusní. Kdybyste je viděli, jak se zhyzdili, tak byste se posrali, kdybyste je viděli. Já sice viděla zatím asi jenom 5 lidí a stačilo. Fakt se těším, až tablo vystaví oni.
A teď přicházím k tomu nejzajímavějšímu. Vůbec jsem vám to sem nepsala, takže jste nevěděli, že jsem šla ze soboty na neděli spát s T k R, protože měla VB (volnej barák, kdyby někdo nepochopil, jak my s T). A tak jsme asi po šestej dojely k R a ona nám už připravila zmrzlinu s kakaem a ještě něčím. A nějvětší překvapení bylo, když vytáhla chlast nevímjaksetojmenuje s příchutí hrušky, ale mně to chutnalo jak broskve nebo meruňky. Potom jsme dělaly nahoře v jejím pokoji strašnej bordel. Měly jsme hudbu volume ohluchnineboodejdi a dohadovaly se, jestli půjdem na večeři. Asi v půl devátej jsme se rozhodly, že teda půjdem. Kolem půl desátý jsme vyrazily do nočního města plnýho důchodců, dechovek a narvaných restaurací. Asi ve čtřičtvrtě jsme došly do jedný restaurace a tam nám řekli, že už nevaří, tak jsme musely jít na druhej konec města, kde nám teda uvařily. Daly jsme si těstoviny, každá jiný. A pak, když jsme dožraly, tak jsme se zas vydaly zpátky k R, ale ona bydlí hrozně daleko, takže jsme domů došly asi až v půl jedný ráno. Až po půl druhý jsme konečně zalehly, protože jsme se zase domlouvaly, jak budem spát. A stejně jsme usnuly až po třetí, because jsme mlely o 106 a já konečně holkám řekla o tom snu s Patrikem. A bylo to fakticky trapný. Myslela jsem si, že jim to řeknu až skončí škola, aby to bylo prostě takový, že P už nikdy neuvidím. On je totiž hroznej úchylák a já jsem ho přinutila poprosila, aby se se mnou vyfotil, takže se musíme vyfotit. A když mluvím o tom, že je fakt prase, tak věřte, že vím o čem mluvím, protože jsem vedle něj seděla celej rok ve fyzice a půlku roku v matice. A nechtějte vědět, co děláme pod lavicí, protože jsou to strašný kraviny. Někdy teda. No a samozřejmě, když jsem řekla, že jim musím něco o P říct, tak první co R napadlo bylo to, že jsme se vykousli. A já si v duchu řekla no to jako ještě né, ale kdo ví. Hehe. Je jasný, že nahlas jsem to neřekla, protože to by bylo ještě horší. Nedá se říct, že bych k sobě na veřejnosti s P neměli blízko, ale jsme prostě jenom kámoši, protože já narozdíl od ostatních věřím na přátelství mezi klukem a holkou. Jen aby to nedopadlo jak s Ušákem.
Zejtra se fotíme všechny devítky a začínáme i s oblečením trénovat na závěrečky, takže to bude celkem maso. A v úterý jedeme na vejlet s béčkařema, takže mi držte palce, ať se neutopím a ať to s těma dementama přežiju. Na úterý jsem už přednastavila článek.
Já už půjdu teď spát, protože jsem fakt unavená.
 


Comments

1 Jirka Jirka | Web | 17. june 2013 at 15:10 | React

v čem si se naučila ten efekt? vždycky jsem se to chtěl naučit, jen jsem to nikde nemohl najít :/ :D

jinak ten chlast? nebyl to Squash? :D nebo Jelzin? :D

a to tablo je pěkný :) povedlo se vám :)

2 vendy vendy | Web | 17. june 2013 at 20:23 | React

joooo, ten efekt jsem taky dřív uměla, ale teď už nemám PS, takže nic no:D milovala jsem ten pocit, když jsem se v photoshopu naučila něco novýho. měla jsem radost jak malej jarda!:D takže tě chápu :)))
to tablo je skvělý, my tabla ani závěrečný vystoupení nemíváme:) jen rozloučení s proslovama a společnou fotku devítek. letos jsme se měli fotit i po skupinkách jak jsme chtěli, jenže učitelka nám řekla, že máme dobrý foťáky ( asi tři lidi ze třídy máme zrcadlovku ) , tak že se můžem vyfotit sami:D great
jsem ráda, že jste si to užily. nejsi z KV ? :D:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.