July 2013

NEW IN [Iron Fist, for school, MANDRAGE <3]

30. july 2013 at 21:37 | Caroline |  shits
A je tady další new in!! Mně osobně je to hrozně trapný, že toho mám tak moc, ale mám takovou rodinu, tak otázky okolo peněz slyšet, prosím, nechci.

Jako první tady mám normální kalhotky a 4 úplně nádherný PUMA. Tričko a tílko s kostmi IRON FIST ze kterých mám hroznou radost, protože jsou nádherný, hlavně to tílko.

Závěrečky, Italy & Švihov

28. july 2013 at 21:28 | Caroline |  diary
Konečně jsem se dokopala k tomu, napsat o závěrečkách, Itálii a Švihově. A to přesně v tomto pořadí.

Závěrečky neboli akademie byly fakt podařený! Minulý deváťáci sice nasadili vysokou laťku a my jsme je nepřekonali, ale já si myslím, že máme být na co hrdí. Brzo na youtube nahraju nějaká HD videa, která natočil taťka a potom nahraju celou akademii, kterou mám na DVD od školy. Já osobně jsem vystupovala 4x. Poprvý jako držadlo rekvizity OKNO v Polednici, podruhý jsem tančila ve skupině, potřetí jenom seděla jako žákyně ve scénce Matika v 9.A a nakonec v závěrečný písničce. Co se týče předání vysvědčení, jsem spokojená. Měla jsem 5 trojek, o jednu míň než obvykle. Všechny holky a pár kluků bulelo jako želvy a já samozřejmě mezi nima. A právě ta fotka s Paťou (přidávala jsem ji tady) byla focená těsně před předáním vysvědčení. Třídní od nás dostala hrozně věcí, kluci jí koupili meloun na kterej napsali Pro Denisku a ještě Coca Colu s nápisem Gang kam připsali +Denča. Chudák třídní to psychicky nezvládala. Rozbrečela se tak strašně moc, bylo to hrozně smutný. Fakt bych to už nechtěla zažít znova.
Další poznámkou na listině slibů je napsat o Itálii. Letos jsem dovezla asi jenom jednu fotku. K čemu by bylo fotit furt to stejný, když tam jezdím roky? Byl tam zas M, kterej s náma byl i před dvouma nebo třema rokama. Můj bratránek ho zná z hokeje. Bylo to celkem zajímavý. Vím, že když to napíšu, tak jak to doopravdy bylo, vyzní to hrozně divně, ale zas tak divný to nebylo, jenom to tak vypadá, když je to napsaný. Jednou jsme jeli na takovým šlapacím vozu pro pět lidi z nichž šlapou čtyři. Jeli jsme na Pinedu. Cestou tam řídil M a cestou zpátky bratránek. No a jelikož se potom M posunul na místo spolujezdce. A celou tu cestu zpátky se otáčel na mě, plácal mě do stehen a než jsme dojeli domů, tak jsem měla na stehni jeho ruku. Zbytek tejdne mě po stehnách a prdeli mlátil kdykoliv jsem kolem něj prošla. Pěkný modřiny jsem měla. Ale dokázal bejt i hodnej. Třeba jednou hrál moje PSP, měl svou hlavu v mým klíně a nebo se mi opíral o rameno. Pořád mě ale s bratránkem házeli do vody a jednou mě topili tak, že když jsem se vynořila, tak jsem jim řekla vy jste takový píče a vylezla jsem. Samozřejmě, že M se po mně hned vrhl a přetahovali jsme se a on mě sejmul na takovej železnej kanál a rozbila jsem si koleno. Budu tam mít krásný dvě jizvy. Bylo to v pátek, den před jejich odjezdem. Celou dobu mi utíral kapesníkem tu krev z kolena, furt mi na něj chtěl foukat. A potom na mě byl celej večer strašně hodnej. Všichni jsme leželi v posteli, hráli PSPéčka, byli na tabletu, žrali Skittles a tak. A taky mi neustále rozepínal podprsenku od plavek a potom i normální. Hrozný dobrodružství, ty vole :D.
A teď co se týká Švihova. Bylo to naprosto bombový! Já jsem tam měla bejt už minulej rok, ale jelikož chcalo, tak jsem tam nešla. Já osobně tam šla hlavně na Mandrage a Koblížky a nic jinýho mě nezajímalo :D. Mandrage byli jako vždycky totálně dokonalí, takže ti komentář nepotřebují. Na Koblížkách jsem byla poprvý a rozhodně ne naposled! Byla s nima strašná prdel a Josie řekne, co mu na jazyk slina přinese. Kluci říkali, že zůstanou na Švihově a budou chlastat do noci, takže když jsme se šly se Zuzkou projít po stáncích, zhruba hodinu po jejich vystoupení, nepochybovala jsem o tom, že je nepotkám. Samozřejmě, že jsme je potkaly u takovýho tetovacího a piercingovýho stánku. Já osobně mám z Koblížků nejradši Wilípka a Brandyho. A když jsme šly kolem, tak Filip zrovna někomu volal a já šla kolem něj a koukla se mu do očí a on mně taky a já jsem z toho doteď vedle :D. A konečně jsem si koupila MANDRAGE tričko a vy ho uvidíte v připravovaným new inu! :)

first july random post

24. july 2013 at 22:28 | Caroline |  shits
Notebook sice mám, ale za dva tejdny jde do opravny znovu, protože mi objednali ten větrák a budou mi ho měnit. Dost jste mě ale naštvali, že za skoro tejden se tady neobjevil ani jeden komentář. Zejtra ale navštívím svoje oblíbený blogy a konečně taky něco okomentuju. Celou dobu jsem byla totiž na internetu na mobilu a z něj se celkem blbě píše, což jste mohli vidět v mým informačním článku :D. Taky mám v plánu další new in, kterej už mám i nafocenej a napíšu vám o Švihově, Itálii a závěrečkách. Pro dnešek ale jenom random post.

Nevím, kdy se ozvu znova, počítám až tak v neděli.
Nejlepší mentolová čokoláda, kterou jsem kupovala na konci Itálie cestou domů.

informacni clanek

18. july 2013 at 20:49 | Caroline |  diary
ahoj vsem :) pisu z mobilu, takze bude tenhle clanek hodne pomatenej, pac neumom psat na mobilu :D dneska jsme byli V ikee a jeste ke vsemu mi prislo tricko a tilko iron fisr, omlouvam se iron fist, takze muzete cekat dalsi new in :D jseem fakt hrozna :D zejtra jedu se zuzkou do prahy , ale asi nic extra kupovat nebudem, jenom jden na podprsenky , pac je prrh prej potrebuju :D jonak v sobotu jdem na Svihov na mandrage, koblzizky a tak <3 8hrozne se tesim :))) tak to bzde ode me asi vsechno :D mejte se a uzoivejte prazdnin :) ps: jestli se divite, ptoc pisu tak debilne a nesmazu chyby a neopravim je , tak ptonlen problem jr v tom ze mi proste v blogu na mobilu mazat nejde :(

BIGGEST NEW IN [Italy, school things and more]

15. july 2013 at 13:13 | Caroline |  shits
Tenhle článek je celkem masakr, to se přiznám. Je to největší new in na blogu ve kterým najdete všechno, co jsem si za poslední dobu koupila/dostala. Jsou tady věci jak z Itálie, tak co mi nakoupila babi atd. Je v tom trošku zmatek, ale snad se v tom vyznáte :D.
První je pyžamo Snoopi, který je totálně úžasný a já z něj mám hroznou radost. To druhý, červený s modrým a hvězdičkama se mi tak moc nelíbí, přijde mi takový divný, ale co už :D. Ponožky jsou z Lidlu.


with Patričeeek

13. july 2013 at 22:17 | Caroline |  diary
Jsem zpátky doma z Itálie. Bylo to super, ale o ní napíšu až jindy. Rozhodla jsem se, že konečně přidám fotku s Paťou, kterou vám už tak dlouho slibuju. A taky mě konečně uvidíte, hehe.

PsS: ZEjtra ((nedele) mam svatel,k, hehe. a ne neumim psat, pac pisu z mobilu