September 2013

first month in the high school + september random post

26. september 2013 at 12:15 | Caroline |  diary
So, konečně jsem se odhodlala k tomu, abych napsala ňákej delší článek. Když se nad tím zamyslím, tak jsem vám vlastně ještě vůbec nedala vědět, jaký to je ve škole. Je to tam naprosto suprový. Teda když vynechám tu kosu ve třídě. A taky to každodenní 20-minutový čekání na bus. To je fakt luxus. Zvlášť v tomhle počasí. Co já sakra budu dělat v zimě??
No ale abych nepřeskakovala, tak první tejden jsem myslela, že se poseru. Bylo to strašný. Němina, ájina a čeják v jeden den. Němina x-krát týdně. Dvě hodiny těláku za sebou. Myslela jsem si, že to bude můj konec. Naštěstí nebyl, páč kdyby jo, tak vám to tady nepíšu, že jo. Němina je teda strašná, to se přiznám a vůbec mi nejde do huby. Jakože vůbec. Jediný, co jsem se naučila je Wie alt bist du?, Wie heißt du? a Wo wohnst du?. Nevím jestli jsem to vůbec napsala dobře, protože ty koncovky u sloves fakt neumím. Nevadí. Mně teda ne, heh. V češtině je strašná nuda, učitelce ZPV říkám BIOžena, v dějáku je strašná prdel, v matice se cítím jakože všechno chápu a v ájině si připadám jak negramotná, páč jsem v tý horší skupině. A právě teď opakujem časování slovesa to be, měsíce, dny, řadový číslovky, členy rodiny a takový ostatní kraviny. WHAT THE FUCK?
Jo a to jsem se vám ještě nepochválila, jak moc mi to jde v PEKu. Už jsem na 190. cvičení!! LOL. Takže pokud to teď neposeru a nespadnu pod 120. cvičení, tak mám jedničku za měsíc září jasnou. A víte jaká nuda je právo a účetnictví? TO JE ÚPLNEJ KONEC! Zvlášť zajímavý to je v tom, že učitelka v právu strašně nahlas mluví (čtěte jakože strašně řve) a učitelka účetnictví pro změnu strašně kuňká (to znamená, že sedím ve třetí řadě a NESLYŠÍM ji).
Když se nad tím tak zamyslím, tak nechápu, proč jsem si stěžovala na rozvrh, když je vlastně úplně skvělej! Sice každý ráno vstávám v 5.45, 6.34 odjíždím ze S do D, 6.55 odjíždím z D do Vsetína. Ve škole končím 13.10, 13.55 jedu ze Vsetína do Z a z tama v 14.40 do S. Vzrůšo prostě. A nejvtipnější na tom je to, že doma jsem zhruba v 15.05 a to už se můžu zas chystat a jet do školy :D!


PS: Na konci článku je malý překvápko :)

Víte, že většinou články nedávám do celých článků, ale teď by to byl i s fotkama článek jako kráva, takže to tam protentokrát strčím.
židovská třešeň (já jí ale radši říkám židovská květina a miluju ji!) | MANDRAGE nehty!!! | vanilková kola a vanilková svíčka ♥

new in :33

22. september 2013 at 19:19 | Caroline |  shits
Ahooooj. Mám tady další new in. Tentokrát v něm najdete oblečení, který jsem si koupila dneska v Z a taky něco, co jsem si objednala přes internet! Až budu mít někdy v tejdnu čas, tak napíšu o škole, protože si myslím, že už je čas o ní napsat :D!

Jako první jsem našla tuhle úžasnou šedou mikinu s vlkem v New Yorkeru ve slevě za 250,-. Řekněte, no není nádherná????

Začaly se mi strašně líbit košile v kombinaci se svetrem a řeknu vám, sehnat normální košili a normální svetr, dá zabrat. GATE

Černej svetr je z GATE a je chlapskej, protože já se prostě do GATEovských velikostí nevlezu.

A jako poslední tady mám dva štětce, který jsem si objednala z internetu. První je kabuki na pudr od Essence (99,-) a druhej na makeup od Zoeva (cenu si nepamatuju, tak se dyžtak mrkněte na jejich web).

A CO JSTE SI V ZÁŘÍ KOUPILI VY?

KOBLÍŽC! - 14.9.2013

15. september 2013 at 17:57 | Caroline |  diary
V sobotu 14.9. jsem byla v Bystřici pod Hostýnem na koncertu pro postižené, kde hráli Koblížc!. Neskutečně jsem se na ně těšila, takže jsem tam nemohla chybět. Měli hrát od 14.00 na nádvoří zámku, ale jelikož pršelo, tak se všechno přesunulo do sálu a než všechno zase přenesli, zmontovali, vyzkoušeli, jak jim to hraje, začalo se v půl čtvrtý, Naštěstí tam bylo fakt málo lidi, kolem 20 tak zhruba, takže jsme s kámoškou stály úplně u pódia a přímo předemnou byl Josie, takže jsem na něj celou dobu čuměla :D. Hráli přes hodinu, možná i hodinu a půl, nevím, fakt nevím. A po koncertě, když všechno sbalili, tak se přišli vyfotit. První přišel Josie. Když jsem přišla na řadu, tak začal komentovat moje tričko, měla jsem takový šedý s kostrama a nápisem CREEPY. A on furt říkal ,,krípy, krípy, krípy.'' :DD. Podpis ale od Josieho nemám, protože nám utekl se fotit s jinýma než jsem to stihla. Ale mám podpis od Filípka a Brandyhotrapas jako prase. On je vysokej. Jakože fakt. A prostě všechny holky ty kluky objímají stejně, jednou rukou. Mně se to ale takhle vůbec nelíbí, takže lidi objímám obouma rukama a uvidíte to na těch fotkách s klukama. A tak jsem teda přišla na řadu u Filípka, stoupla si k němu a obejmula ho teda, tak jak to říkám. On se chudáček úplně lekl a já dostala záchvat smíchu, jako nikdy. Asi to fakt nečekal :D. A proto na tý fotce s ním vypadám jak debil, páč jsem měla záchvat smíchu, páč se kolem mě lidi taky smáli. Potom jsem si k němu šla ještě pro podpis a jelikož jsem brala podpis i pro kámošku, tak se vždycky podepisovali dvakrát. A já k němu došla a říkám:
,,A ještě podpis jo?''
,,Ok.''
,,A na jednu stránku a na druhou, takže dvakrát.''
,,A nenapíšem to na druhou stránku toho listu?''
,,Ne nenapíšem.''
,,Nebudeme šetřit lesy?''
,,Nebudeme.''
,,Nebudeme troškařit, že jo?''
,,Ano přesně.''
Po tomhle zajímavým rozhovoru jsme s kámoškou odešly ze sálu a šly dolů, abychom mohly odjet domů. A přímo před vstupem stál Brandy a bavil se s nějakýma holkama. A jelikož kámoška nechtěla zahajovat rozhovor s ním, tak to zas zbylo na mě, když jsem na ty konverzace (:DDDD). Tak jsem k němu došla a:
,,Ahoj, můžem se s tebou vyfotit?''
,,Jojo, klidně.''
Tak jsem ho chytla jako Filípka a on na mě:
,,Ty sis mě tak chytla.'' A taky mě chytl kolem a přitiskl k sobě (:33).
A potom, když jsme se vyfotili, tak jsem k němu šla ještě pro podpis, podávám mu propisku, kterou jsem mu ale neotevřela a on už chce psát a já mu ji otevřela a on se na mě tak hezky podíval a říká:
,,Děkuju.'' a usmál se.
A když se podepsal, tak jsem si to od něj vzala a říkám:
,,Tak díky a ahoj.''
,,Čau.''
Bylo to prostě úžasný a nemůžu se dočkat, až na ně zas půjdu :)!

Fotky najdete ZDE a videa pomalu, ale jistě nahrávám ZDE.

PS: Fotky všechny přehrávám na rajce.idnes.cz, takže je už nenajdete na blogu, ale právě tam. Odkaz je v menu.

B A C K + little new in

9. september 2013 at 20:10 | Caroline |  diary
Tak jsem zpátky a všechno o adapťáku vám napíšu jindy. Až nahraju i tu malou hrstku fotek co mám, fakt jich není moc :). Jenom vám řeknu, že to bylo super. Fakt.
A taky tady mám malý new in aneb co mám ještě z léta a taky ten overal, kterej je vyfocenej totálně debilně, páč to jinak vyfotit nejde, ale snad se s tím spokojíte :D

Čelenka s pírky na Hracholusky, něco s lebkama na drdol a náramky.

Poštovní známky ze San Marina :3.

Overal vyfocenej naprosto pitomě, takže na člověkovi ho najdete TADY.

Můj totálně debilní rozvrh.


first day in school, hiatus: italy and koblížc!

2. september 2013 at 13:54 | Caroline |  diary
První den ve škole byl dobrej. Já jsem z toho měla strašnou hrůzu, asi jako všichni prváci, ale zvládla jsem. Džolana, která je ve druháku mi ráno pomáhala najít třídu a když jsme ji konečně našly a já tam vlezla, bylo to docela divný prostě :D. Sedla jsem si do třetí lavice u dveří, předemnou čtyři kluci a za mnou dvě holky, který jsou jediný se kterýma jsem se bavila, takže už mám kámošky :D. Máme ve trojici skříňku a ještě mám s někým ve dvojici, ale zatím nevím s kým, protože na mě nezbyl nikdo do dvojice a ještě jsme nebyli všichni. Bylo to ale fakt dobrý. Náš třídní má dobrej smysl pro humor, takže jsme se fakt hodně zasmáli a tak.
Velkým oznámením je to, že tady od 3.9. do 9.9. nebudu, protože odjíždím na seznamovací stáž do Itálie - Rimini. Foťák s sebou beru, takže fotky můžete čekat :). Možná teda, NIC NESLIBUJU!

od 3.9. (úterý) do 9.9. (pondělí) HIATUS

Pak tady mám obrovskou a ještě ke všemu megabrutálně radostnou zprávu. V sobotu 14. září jedu do Bystřice pod Hostýnem na Koblížky :3. Fakt se těším, protože to je asi poslední koncert na kterej v tomhle roce ještě půjdu. Uherskobrodská pouť totiž padla, protože tam nehraje nikdo normální a kdo bude na Megakoncertu rádia Čas to ještě nevím. Na Koblihy si budu taky brát foťák, abych mohla natáčet :))
A všimli jste si toho, že je načase začít myslet na Vánoce? Chápejte, je září a ono se to sice nezdá, ale říjen, listopad a bum prosinec, je tady, co nevidět a já si myslím, že je celkem vhodná doba nato, začít si rozmýšlet, co si budete přát pod stromeček. Já už tak nějak mám něco vymyšlenýho, ale kdo ví, jestli z toho ještě nepadne, znám se :D

Víc vám toho fakt nenapíšu, protože se mi vůbec nechce :D. JAK JSTE ZVLÁDLI SVŮJ PRVNÍ DEN VY?