KOBLÍŽC! - 14.9.2013

15. september 2013 at 17:57 | Caroline |  diary
V sobotu 14.9. jsem byla v Bystřici pod Hostýnem na koncertu pro postižené, kde hráli Koblížc!. Neskutečně jsem se na ně těšila, takže jsem tam nemohla chybět. Měli hrát od 14.00 na nádvoří zámku, ale jelikož pršelo, tak se všechno přesunulo do sálu a než všechno zase přenesli, zmontovali, vyzkoušeli, jak jim to hraje, začalo se v půl čtvrtý, Naštěstí tam bylo fakt málo lidi, kolem 20 tak zhruba, takže jsme s kámoškou stály úplně u pódia a přímo předemnou byl Josie, takže jsem na něj celou dobu čuměla :D. Hráli přes hodinu, možná i hodinu a půl, nevím, fakt nevím. A po koncertě, když všechno sbalili, tak se přišli vyfotit. První přišel Josie. Když jsem přišla na řadu, tak začal komentovat moje tričko, měla jsem takový šedý s kostrama a nápisem CREEPY. A on furt říkal ,,krípy, krípy, krípy.'' :DD. Podpis ale od Josieho nemám, protože nám utekl se fotit s jinýma než jsem to stihla. Ale mám podpis od Filípka a Brandyhotrapas jako prase. On je vysokej. Jakože fakt. A prostě všechny holky ty kluky objímají stejně, jednou rukou. Mně se to ale takhle vůbec nelíbí, takže lidi objímám obouma rukama a uvidíte to na těch fotkách s klukama. A tak jsem teda přišla na řadu u Filípka, stoupla si k němu a obejmula ho teda, tak jak to říkám. On se chudáček úplně lekl a já dostala záchvat smíchu, jako nikdy. Asi to fakt nečekal :D. A proto na tý fotce s ním vypadám jak debil, páč jsem měla záchvat smíchu, páč se kolem mě lidi taky smáli. Potom jsem si k němu šla ještě pro podpis a jelikož jsem brala podpis i pro kámošku, tak se vždycky podepisovali dvakrát. A já k němu došla a říkám:
,,A ještě podpis jo?''
,,Ok.''
,,A na jednu stránku a na druhou, takže dvakrát.''
,,A nenapíšem to na druhou stránku toho listu?''
,,Ne nenapíšem.''
,,Nebudeme šetřit lesy?''
,,Nebudeme.''
,,Nebudeme troškařit, že jo?''
,,Ano přesně.''
Po tomhle zajímavým rozhovoru jsme s kámoškou odešly ze sálu a šly dolů, abychom mohly odjet domů. A přímo před vstupem stál Brandy a bavil se s nějakýma holkama. A jelikož kámoška nechtěla zahajovat rozhovor s ním, tak to zas zbylo na mě, když jsem na ty konverzace (:DDDD). Tak jsem k němu došla a:
,,Ahoj, můžem se s tebou vyfotit?''
,,Jojo, klidně.''
Tak jsem ho chytla jako Filípka a on na mě:
,,Ty sis mě tak chytla.'' A taky mě chytl kolem a přitiskl k sobě (:33).
A potom, když jsme se vyfotili, tak jsem k němu šla ještě pro podpis, podávám mu propisku, kterou jsem mu ale neotevřela a on už chce psát a já mu ji otevřela a on se na mě tak hezky podíval a říká:
,,Děkuju.'' a usmál se.
A když se podepsal, tak jsem si to od něj vzala a říkám:
,,Tak díky a ahoj.''
,,Čau.''
Bylo to prostě úžasný a nemůžu se dočkat, až na ně zas půjdu :)!

Fotky najdete ZDE a videa pomalu, ale jistě nahrávám ZDE.

PS: Fotky všechny přehrávám na rajce.idnes.cz, takže je už nenajdete na blogu, ale právě tam. Odkaz je v menu.
 


Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 17. september 2013 at 16:13 | React

wow fotky jsou super, musela sis to užít:)

2 Ellie-xp Ellie-xp | Web | 20. september 2013 at 12:17 | React

jéé 20 lidí aspoň sis to užila! :) :P
a závidím ti,taky byc snima chtěla fotky! :D :) ten filip je tak pěknej :333
a fotky na rajčeti jsou boží,moc ti to snima sluší :PP

3 the lizz. the lizz. | Web | 21. september 2013 at 16:01 | React

aaaa závidím, musela sis to užít!:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.