Change Your Life | pět

1. october 2013 at 6:45 | Caroline |  Change Your Life | ONLY in iwantfreedom
jelikoz se nidim na zastavce, tak jsem se rozhodla, ze pridam dsldi kapitoli :) psano pres mobil, takze me trd za tyhle divny preklepy omluvte :Dd
Tak fajn. Je tady pátá kapitola CYL a tentokrát s historicky první sex částí, jak já tomu říkám. Je to až ke konci, ale snažila jsem se to napsat nějak neúchylně, nepříliš sexuálně a prostě tak normálně, aby to mohl číst každej. A řeknu vám, je to fakticky fuška :D KONEČNĚ JSTE SE DOČKALI DALŠÍHO DÍLU :D. VÍM, ŽE MI TO STRAŠNĚ TRVALO, ALE BOHUŽEL JSEM NA TENHLE DÍL ÚPLNĚ ZAPOMNĚLA.

Stála jsem před zrcadlem a koukala na sebe. Pod očima jsem měla rozmazanou řasenku. Vytáhla jsem vatové tampónky a
odličovací vodu a odlíčila se. Vlasy jsem si rozpustila a rozčesala. Převlékla jsem se do svého nejoblíbenějšího pyžama. Barevných proužkovaných kraťásků a trička s opičí hlavou. Když jsem si čistila zuby, uslyšela jsem z vedlejší místnosti ránu. Ztuhla jsem. Položila jsem kartáček na umyvadlo, vymyla ústa a vzala do ruky štětku na záchod. Otevřela jsem dveře a opatrně vyšla na chodbu.
,,Ahoj lásko.'' ozval se známý hlas.
,,Ty blbče!'', zařvala jsem a hodila štětku po Vitovi. Tak tak se jí vyhnul ,,Málem jsem z tebe dostala infarkt. Nemůžeš aspoň zavolat, že přijdeš?'' zuřila jsem. Pohlédla jsem na něj a viděla, jak mu v očích září jiskřičky.
,,Neumíš se naštvat ani na mě řvát.'' usmál se.
,,Jak myslíš.'' dala jsem si ruce v bok a otočila se k němu zády. V duchu jsem se třepala smíchem. Měl pravdu, opravdu jsem se neuměla naštvat. Zvlášť na něj. Čekala jsem, stále otočená, co se bude dít dál. Během několika sekund jsem ucítila jeho mužné ruce kolem mého pasu a závan zápachu z cigaret.
,,Vím, že to jenom hraješ.'' pošeptal mi do ucha a zasmál se. To už jsem nemohla vydržet a začala se smát taky. Otočila jsem se k němu, stále chichotající a podívala se mu do očí. Stále mu tam hrály ty jiskřičky. Jeho hnědé oči najednou zářily. Políbil mě. Tentokrát ale jinak než obvykle. Byl to něžný polibek, který k němu vůbec nepasoval, ale byla to tak příjemná změna, až jsem se sama divila. Po chvíli, když jsme se oba potřebovali nadechnout, se odtáhl. Usmál se a odhrnul mi pramen vlasů z očí.
,,Musím ti něco říct.'' zašeptala jsem a uhnula pohledem.
,,Copak se děje?'' podíval se na mě ustaraným pohledem. Bylo mi ho líto.
,,Dostala jsem nabídku. Na práci.'' odmlčela jsem se. Na jeho tváři se rozlil úsměv.
,,To je přece skvělý.'' Nemohla jsem mu to říct, když byl takhle nadšený. Ale když to neudělám teď, akorát to zhorším.
,,Ta práce je ale až v Londýně.'' pomalu jsem zašeptala. Jeho úsměv ztuhl a koutky zůstaly v nepřirozené pozici. Bylo nepříjemné ticho.
,,Na jak dlouho to je?''
,,Tak na dva roky, ale já se ještě nerozhodla, jestli to vezmu.'' řekla jsem a chytla ho za ruce.
,,Ať se rozhodneš jakkoliv chceš, musíš vědět, že já tě budu pořád milovat.'' usmál se.
,,Ale ty to nechápeš. Když to vezmu, budeme se muset rozejít. Já odjedu do Londýna a ty tady budeš muset zůstat, chápeš?'' zamrkala jsem, protože jsem ucítila pálení v očích, které předcházelo slzám.
,,Já to chápu. Vím, co to obnáší. Je to ale tvůj život a pokud tu práci chceš, já ti v tom nemůžu bránit.'' řekl a pořád se usmíval.
,,Já tady málem brečím a ty se pořád usmíváš.''
,,Přeju ti to. Chci aby sis splnila svůj sen. Vím, že se chceš se svou prací dostat daleko.''
Podivila jsem se. Vit mluvil najednou tak chytře. Nedalo mi to a musela jsem se zeptat.
,,Nehulils něco?'' podívala jsem se na něj vážným pohledem.
,,Ne, proč si to myslíš?'' vykulil oči.
,,Mluvíš hrozně chytře.'' vyprskla jsem smíchy. Vit se taky začal smát. Smáli jsme se a byli jsme hrozně šťastní. Najednou.
,,Jo, něco se se mnou asi děje.'', zasmál se svým smíchem hodným dlouholetého kuřáka ,,Já mám nápad. Zapomeň na všechno i na tu nabídku a uděláme si spolu pěknej večer. Já zajdu koupit nějakej popcorn a tak a ty zatím najdi nějaký filmy. Platí?'' usmál se.
,,Platí.'' vydechla jsem.
Když Vit odešel, začala jsem prohledávat šuplíky pod televizí. Vytáhla jsem několik DVD o kterých jsem věděla, že by nás mohly bavit a odešla do ložnice pro peřiny a polštáře. Ustlala jsem nám na gauči. Ráno jsem do ledničky dávala coca colu, a tak jsem ji vytáhla a nalila do skleniček. Do každé jsem ještě hodila několik kostek ledu a odnesla je do obýváku. O chvíli později se Vit vrátil. Podal mi popcorn a několik balíčků chipsů.
,,Jestli se chceš převléct, tak tričko a slipy máš u mě v ložnici v prvním šuplíku vedle postele.'' usmála jsem se. Usmál se a odešel do ložnice. Měl u mě nějaké oblečení, protože mi občas něco půjčil a já už si to nechala u sebe, kdyby u mě chtěl nečekaně přespat, jako třeba teď, tak aby se měl do čeho převléct. Vit se vrátil přesně v tu chvíli, když jsem hotový popcorn a chipsy nasypala do misky a odnesla je do obýváku.
,,Tak pojď.'' řekla jsem. Když si sedl na pohovku, zvedla jsem se a zhasla. V celém pokoji svítila jenom televize, protože okna byla taky zatažena.
,,Tak na co se budeme dívat?'' usmál se.
,,Mejdan v Las Vegas.'' zasmála jsem.
,,Fajn. Děláš mi to naschvál, co?'' zasmál se.
,,Ne. Jak si můžeš něco takovýho myslet. To bych si nedovolila.'' dusila jsem v sobě smích.
,,Jo, jo. Jasně. To ti tak žeru.'' řekl a začal mě lechtat.
,,Hej, nech toho.'' smála jsem se, až jsem spadla z pohovky. Ležela jsem na zemi a smála se jako nikdy. Vit se taky smál a k mému neštěstí na mě spadl. Naštěstí tak, že mě nezalehl. Smáli jsme se. Opět. Když jsme se dosmáli, díval se mi do očí. Toužila jsme po něm tak moc, jako nikdy předtím. Byla jsem do něj zamilovaná roky, ale ta touha, která se ve mně najednou probudila, to bylo za ty roky poprvé. Asi to vycítil, protože se mi přisál na rty. Pod jeho polibkem jsem se usmála. Chytila jsem jeho tvář do rukou. Cítila jsem jeho silné a velké ruce, které mě pevně držely kolem boků. Odlepila jsem své rty od jeho a začala ho líbat na krku. Jeho ruce začaly pomalu putovat po mém těle. Když se mi otřel o kůži, naskočila mi husí kůže. Udělala jsem mu malé znaménko lásky. Zvedl mě do náruče a položil na pohovku. Znovu mě políbil. Nechápala jsem to, ale jeho polibků jsem se nedokázala nabažit. Jeho ruce začaly opět putovat po mém těle. Sundala jsem mu tričko. Nepatřil mezi kluky s nejlepším tělem, ale on byl prostě dokonalý takový, jaký byl. Všechno vyrovnávala jeho povaha, která jen tak u každého kluka nebyla. Cítila jsem, jak se prstem zahákl za lem kraťasů. Prsty jsem mu projížděla ve vlasech. Odpojil se od mých rtů a polibky mi začal zahrnovat krk a pokračoval níž a níž. Během chvíle jsem byla bez trička i já. U nás obou zbýval poslední kousek oblečení. Ten co skrýval to nejdůležitejší, dalo by se říct. Ten za chvíli taky zmizel. Líbali jsme se a užívali si to, jako nikdy předtím.
 


Comments

1 DOMI Novák DOMI Novák | Web | 2. october 2013 at 21:07 | React

Děkuji moc a moc za hlas, jsem ti vděčná Kájo! :-)

Jinak, to HKUNA MATATA je z Disney pohádky, nevím jestli je sleduješ, já jsem dětský fanda. :D
Je ze Lvího Krále! :) Chtěla jsem to video dát ke článku, bylo tam asi minutu a pak jse usoudila, že se mi tam nelíbí, tak jsem o zase smazala. :DKaždopdáně si ho můžeš pustit, všichni hlavne znaj tu písničku a proste to motto. :D
http://www.youtube.com/watch?v=vgxqUp2GiXI

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.