halloween, siluety, ravenswood

8. november 2013 at 18:43 | Caroline |  diary
Po dlouhý době se ozývám. Teda, zas tak dlouhý ne, ale přece jenom, trvalo mi to. Jsem děsně líná něco napsat a to mi ani nebudete věřit, jakou námahu mi dalo sesmolit dvě kapitoly Change Your Life (pod tímto článkem)! Psala jsem je v neděli a myslela jsem si, že mi hrábne a jsou i docela krátký a takový smutný, ale nechtělo se mi to nějak extrémně protahovat, aby to nebylo zas tak smutný. Chápete ne?
Před chvílí jsem se dodívala na třetí díl Ravenswoodu. A je to maso. Řeknu vám, nic pro lidi, co se neradi bojí. Já se teda nerada bojím, ale nemůžu se na to přestat dívat. Je to maso. Říkám to poněkolikátý, já vím, ale jestli se na to díváte, tak mi dáte za pravdu. První díl byl zatím nejstrašidelnější, dvojka byla v klídku a u trojky jsem se u jedný scény málem posrala. Zvlášť když se na to díváte potmě, že jo. Ale jinak je to fakt skvělý. Mně se to děsně líbí a nemůžu se dočkat dalšího dílu!!
Asi se divíte, že jsem nepřidala žádnej new in. Já mám totiž tak nějak v plánu nákupy za měsíc říjen natočit a snad se k tomu dostanu zejtra, protože mi už je celkem trapně -_- :D. Taky mě napadlo, že bych mohla natáčet reakce na díly PLL a Ravenswoodu. To si myslím, že je celkem dobrej nápad no ne? Fakt doufám ale že ty nákupy zejtra natočím, protože je konečně víkend, takže bude pohodička a navíc světlo!! Doufám teda.
Další věcí je škola. Vím, píšu o ní v skoro každým článku, ale co jste čekali? To je asi jeden z důvodů proč teď přidávám tak málo. Ne že bych měla málo času, to ne, ale domů jezdím ve tři odpoledne a věřte tomu, že se mi nic moc nechce. Ještě štěstí, že je o hodinu míň, jinak bych vůbec nic nedávala a asi bych se psychicky sesypala. Hahahahaaha. Karel opět pobavil. Ve čtvrtek jsme psali z dějáku a já to napsala na trojku a to jsem měla véééééélikánskej taháček napsanej tužkou na stole (mělo to dva odstavce a v každým asi deset řádků). My máme ale toho hodnýho učitele, kterej úplně nejlepší a já o něm psala v hodně článcích, tak on si nás vždycky zavolal ať mu ukážeme sešit a ten můj otevřel na první stránku a řekl ,,No ty ho máš krásný.'', dal mi z něj jedničku, takže jsem nakonec dostala dvojku. Joooo :D. Taky jsme si ve středu jako třída uspořádali vlastní Halloween. Letos totiž na škole bohužel nebyl, tak jsme si ho udělali sami. A dopadlo to skvěle! Já nejdřív měla v plánu jít jako kostra, ale řekla jsem si, že bílí budou všichni, tak jsem nakonec byla zelená. A všichni mi říkali, že jsem úplně brutální. Tak jsme se šli ukázat třídnímu, ale on tam ještě nebyl, tak jsme tak strašili po škole a šli za ředitelem, že se s ním chcem vyfotit, tak on z toho měl děsnou radost a bylo to prostě strašně hezký. Až ty fotky s ním i třídním budu mít, tak vám je sem šupnu do samostatnýho článku. Vedoucí sítě mi dokonce řekl, že se mu to hodně líbí, učitelka mi pochválila boty a učitel dějáku ze mě byl úplně nadšenej a říkal, že kdyby mě v noci potkal, tak by se počůral a dal mi všechno a ještě by mi dal zlatou cenu za masku :D Měla jsem zkrátka úspěšnej den, no.
Dneska vyšlo CD Mandrage!! A taky videoklip k Siluetám!! A Zuzka si dneska jela to CD koupit a volala mi, jestli ho chci koupit, tak jsem nakonec řekla, že jo a kdyby tam náhodou měli i Sami sebou od Koblih, tak ať mi ho taky vezme a pošle mi to v pondělí :3 A videoklip? Jsem z něj unešená. Vůbec nemám slov a jsem úplně nadšená, že tam je konečně Franta!

Jo a taky jsem zapomněla na jednu věc. KONEČNĚ mám NORMÁLNÍ písničku, která se jmenuje jako já! Děsně se u ní bavím a zjišťuju o sobě samý zajímavý věcí. Najděte si na youtube Rybičky 48 - Karolína a popřemýšlejte o tom, jestli tenhle blog vede normální člověk.
Se Sárynkou a Sylvinkou :*

S Kikou a Market :*

Moje malá maličkost aneb závislák na fb.
 


Comments

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 9. november 2013 at 7:19 | React

Wow perfektní masky!:D Moc se vám povedly:))

2 Ellie-xp Ellie-xp | Web | 17. november 2013 at 20:03 | React

Kája se neučíí!! :D:d ale já si taky píšu furt taháky a jendou mě učitel viděl jak mam otevřenej sešit a ukázal na spolužáka ať je potichu,jakoby jsme nic neviděla :D:D mám nějakou protekci asi :OO
u nás byl halloween ve škole tedkon ve středu :D:D trochu spoždění,ale nevva!! :DD
slušelo ti to!zelená kája :D:D

vyšlo nový CD a já ti budu posílat to starý :D:D aha no..nevadí :D ale už to budee,do konce týdne to áš doma :P♥_♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.