hořící keř, the lying game, koblížc! and random post

30. november 2013 at 11:53 | Caroline |  diary

Už jsem vám někdy řekla, že mě nějakej seriál fakt naštval? Jestli ne, tak to přijde teď. Řeknu vám to takhle. Ne, že by mě naštval The Lying Game, protože to je naprosto dokonalej seriál, ale spíš mě překvapil ten konec. To je jako všechno? Bez vysvětlení? Bez dopadnutí vraha? Jako fakt? Ale naštěstí mě uspokojilo to, že jsem konečně v polovině druhý série zjistila, kdo je fakt zabil!

Byli jsme se školou na Hořícím keři a bylo to úžasný. Fakt bezvadnej, dokonalej film. Ani nemůžu najít slova pro jeho popsání. Bylo to tak... Klaním se před autorkou, dámy a pánové. Sice ve chvíli, když tam byl trošku ukázanej ohořelej Palach a jak potom poslali jeho mámě ty fotky, kde byl nahej a ohořelej, tak jsem myslela, že se pobliju, fakt nekecám, ale jinak to bylo skvělý. Dokonce se mi chtělo i brečet, ale přišlo mi to blbý, když nás tam bylo tolik. Přece se neztrapním hned v prváku ne? Určitě se ale na ten film podívejte, i když se o historii nezajímáte, tak moc jak já, protože tohle je film, kterej by měl vidět každej Čech! (A to ještě nevíte, jak krásná tam je moje oblíbená Emma Smetana!)
V úterý, čtvrtek a pátek jsem nebyla ve škole. V úterý na mě asi něco lezlo, strašně mě bolela hlava. Jsem nemocná, no co vám budu povídat. Strašně mě bolí v krku a jsem bez hlasu. Normálně no voice prostě. A chci umřít. Strašně mě řeže v krku, furt se mi tam vytváří sliny, takže nemůžu ani spát, protože furt polykám. Bože, prosím, ať už jsem zdravá! Fakt si nedokážete představit, jak trpím.

KONEČNĚ PŘICHÁZÍM K TÝ NEJKRÁSNĚJŠÍ VĚCI ZA POSLEDNÍ TEJDNY A DÁVÁM SI TO NA SAMOSTATNEJ ODSTAVEC. Včera jsme byly na mých milovaných Koblížkách! A bylo to úplně něco dokonalýho. Kluci čím dál víc překvapujou, no co si budem povídat. Bylo to celý unplugged a bylo to úžasný. Takový jemnější, řekla bych. Ale kluci byli fakt skvělí. Milí a vtipní jako vždycky. Taky se vyjádřili ke Slavíku. Pokud nevíte o co jde, tak Matěj Ruppert se rozhodl, že na protest kvůli ňákýmu Řezníkovi vrátí svou sošku Slavíka a přidali se k nim i Koblížci a teď i Tomáš Klus. Je mi líto, že to jejich vyjádření nemám natočený, protože to bylo, sice sprostě, ale hezky řečený. Jediný, co si pamatuju je to, že Josie řekl, že jsou to píče a Filda, že jsou to čuráci. :DD Ale jako chválím kluky, za všechno. Maj můj respekt už díky tomu, že vrací sošku Slavíka a díky tomu, že se nebojí říct nahlas svůj názor. Řeknu vám, že pokud ještě máte možnost zajít na nějakej ten koncert z Unplugged Tour Wohnout a Koblížc!, tak jděte, rozhodně nebudete litovat. A Filipovo představení písničky Už mě nenajdou, kterou přejmenoval na Už MI HO nenajdou, mě fakt dostalo :D

fotky pomalu nahrávám sem

videa pomalu nahrávám sem


Teď ve středu pojedu do L hned po škole. Řeknu mámě, ať napíše našemu dějepisářovi, aby mě pustil 12.50, abych mohla jet tím busem, dálkařem, co s ním jezdím každým ráno, abych tam dojela. Zajdu si do knihkupectví, protože si musím koupit Občanský zákoník do práva a asi si i zajdu do papírnictví pro tužky. Pak půjdu asi do pěti odpoledne oxidovat k Teroldovi a od šesti je v knihovně dokument a beseda s lovcem nacistů Stanislavem Motlem. V pátek jedem s mamkou do Prahy na essence výprodej a děsně se těším!! V sobotu pak nejspíš půjdem do mojí nejoblíbenější krypty v Resslově ulici, protože to je moje srdcový místo, ale pokud bude takováhle vánice, tak nedojdu ani do tý knihovny, natož do krypty :D A taky se těším, protože si konečně dám toffee nut latte, který jsem ještě nikdy neměla! Přemýšlela jsem se nad ním a gingerbread latte, ale karamel mám o něco radši než perník, tak jsem se nakonec rozhodla pro toffee. Kdo ví, jestli vůbec budu zdravá.

A teď se jako asi poserete. Ve středu večer jsem volala s taťkou a on říkal, že tam byla babi. A že můj bratránek si přeje k Vánocům Macbook neboli notebook od Apple. A že se o tom bavili s babi a dědou a oni se domluvili, že se zeptaj i mě, jestli bych ho chtěla. Tak mi táta říkal, že ať nejsem blbá a až se mě babi zeptá, tak nemám přemýšlet a hned říct, že ho chci. Tak teda čekám na chvíli, kdy mi zavolá. A pořád nezavolala a já přestávám mít naději... :(( Co se i týká Vánoc, tak vám sem snad brzo hodím můj vánoční wishlist :)

ANI SI NEDOVETE PŘEDSTAVIT, JAK MOC FOTEK JE V CELÝM ČLÁNKU! TO TU SNAD JEŠTĚ NEBYLO.
Tak jo přiznávám, taky jsem se nechala tímhle strhnout. No ale kdo by to nevzal, když Rocketka stojí hodně a takhle vám to vyjde mnohem levněji? Navíc, tu všechnu chválu si BABYLIPS fakt zaslouží. NÁDHERNĚ, ale fakt nádherně voní a 8 hodinou hydrataci dají s přehledem :)


The Lying Game a něco pro vegany, co obsahovalo datle a bylo to sladký jak cecek a strašně se to drobilo.

Viděli jste někdy něco roztomilejšího?????? Tohle jsou takový miniatury z Penny, který dostanete, když utratíte určitou částku peněz. Já už mám i toaleťák, pomazánkový máslo, jogurt, chleba, konzervu ananasu a žrádlo pro psy :D.

Brambory s pečeným česnekem, miluju!!

Nejlepší sprcháš forever. Jak já miluju vůni levandule!

Čekání na kulichy.

Rampouchy na autobusu.

Relax...

SNÍH!!! :3 Líbající

Banán s čokoládovým pomazánkovým máslem.

Adámek viděl můj tweet :3

A jako poslední tady mám takovou nabídku. Prodávám Školáka Káju Maříka I. - VII. díl, vydání z roky 1990-1991, původní cena: 750,-, prodám za 500,-! Budu ráda, když to budete šířit dál. Děkuju.
 


Comments

1 Sophié-mrs-sophie.blog.cz Sophié-mrs-sophie.blog.cz | Web | 30. november 2013 at 19:19 | React

ta sada to je z DM že? :3 taky jsem nad tím uvažovala :) ty miniatury jsou boží jako opravdové :) dej sem prosím ten toaleťák :D taky u nás byl sníh :) ach ten banán hned bych si dala :3

2 the lizz. the lizz. | Web | 1. december 2013 at 14:05 | React

taky mě nasral TLG. nechápu to! a chci vědět co je s Trayerem a prostě. wtf.
achjo.
Aaa hořící keř, neskutečně luxusní film!!!!!:D

3 handemade handemade | 2. december 2013 at 18:57 | React

Taky mám tu sadu :DDDD jo a i love porno absolutně miluju :D n o už je to vlastně v tom názvu :D

4 Natka :D Natka :D | Web | 2. december 2013 at 19:22 | React

Tu sadu z DM má dneska snad každej-jenom já ne! Ten film je naprosto božííííí :-- Dokonce jsem ho viděla nedávno a vím oč běží,ale TLG neznám :( Krásný blog!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.