December 2013

2013 OVER = 2014 START

31. december 2013 at 19:18 | Caroline
Stalo se toho strašně moc.
Dokončila jsem základku, dostala jsem se na střední (o čemž jsem celý život pochybovala), byla na několika koncertech mých nejmilovanějších kapel, přečetla skoro celou Harry Potter sérii, koupila si mnoho věcí, přečetla mnoho knih, napsala mnoho článků, nafotila mnoho fotek, natočila mnoho videí, dosáhla 15 000 shlédnutí na mém youtube, začala natáčet videa na youtube (takže jsem se stala takovou vloggerkou, haha), byla v Londýně, několikrát byla v Praze, byla jsem v kryptě, měla jsem nejlepšejší pumpkin spice latte od Starbucks, přečetla hodně článků...
Mohla bych pokračovat dál, ale zrovna mě nic nenapadá.
Každý z nás zažil v tomto roce mnoho věcí. Poznal nové kamarády, setkal se s těmi, které dlouho neviděl, navštívil místa, která chtěl, dodělal nějaké vzdělání, popřípadě postoupil do vyššího ročníku a tak.

Jsem na sebe hrdá. A nejvíc asi na tu střední. Nikdy jsem netušila, že bych mohla dodělat základku, natož se dostat na střední, ale možná o sobě jen příliš pochybujem. Měli bychom si věřit. Zdravý sebevědomí potřebuje každej. Poznala jsem mnoho nových lidí. Myslím tím samozřejmě mou novou třídu a dalších 100 prváků, který jsem viděla jen parkrát a nepotřebuju je poznávat, protože mi jsou úplně u prdele. Poznala jsem taky mnoho nových učitelů a toho nejlepšího ředitele a věřte, nevychvaluju ho jen tak. Kdybyste ho znali a pokud ho znáte a možná o tom ani nevíte, protože neříkám, jak se jmenuje, tak se mnou budete souhlasit, že je to opravdu skvělý muž, kterej má mozek na správným místě.

Tak to bylo teda takový moje shrnutí roku 2013. Snad bude 2014 ještě lepší a mně se splní všechno, co chci.

Nejdřív jsem si předsevzetí dávat nechtěla, protože mám vždycky strašný problémy je splnit, ale řekla jsem si, že letos to zvládnu!! JAKÁ JSOU TEDY MOJE PŘEDSEVZETÍ SPÍŠ BYCH TO PŘEJMENOVALA NA SEZNAM, CO CHCI UDĚLAT? A připravte se, protože je jich kurevsky hodně.

1. Konečně se začít učit právo a snažit se ho pochopit.
2. Koupit si nějaký štětce na makeup, pudr a tak.
4. Koupit si svíčky a tělové spreje od Bath&Body Works.
5. Jet do Londýna (agaiiiiinn!!!!).
6. Prolízt do druháku.
7. Konečně zhubnout! Tentokrát s Body Revolution od Jillian Michaels (jen při pomyšlení na ni umírám).
8. Jít na všechny koncerty, co mám v plánu (jsou čtyři!! :D a možná jich bude ještě víc).
9. Omezit sprostá slova.
10. Koupit si nějakou paletku očních stínů od Sleek.
11. Překecat někoho k tomu, aby mi koupil zrcadlovku.
12. Začít se malovat (až zhubnu a nakoupím si všechny ty štětce a ostatní kraviny, mám to zkrátka pěkně naplánovaný).
13. Roztáhnout si na uši (maybe, ale max. na 8mm).
14. Pořádně vypilovat angličtinu a aspoň trochu pochopit něminu.
15. Naučit se hrát na kytaru (takže první věc, která se mi nepovede, lolíček).
16. Být nadále vloggerkou (a samozřejmě blogerkou, ale to je jasný přece :) ).

TAK TEDA ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK 2014!!


Štědrý den, wattpad, instagram, christmas TAG

26. december 2013 at 16:11 | Caroline |  diary
Po dlouhý době jsem se opět konečně dokopala k tomu, abych napsala. A řeknu vám jednu věc. Nemám v plánu vám tady vyzrazovat dárky, který jsem dostala pod stromeček, protože je všechny uvidíte až v lednu. Prvním důvodem, proč je uvidíte tak pozdě je ten, že já kráva opět slibovala, že to bude tak do 28. prosince, maximálně do konce prosince. Nebude to tak! Ještě mě čekají dárky doma u mámy, takže by ve videu nebyly všechny dárky a to určitě nechcete :P. Protojsem se rozhodla, že natočím christmas tag, abych nějak zaplnila místo :D. A proč ne, když jsou ty Vánoce?! A ani mi neuvěříte, jak moc se na nový video těším!! Konečně bude totiž upravený nějak normálně. Asi vás některý napadlo, že jsem k Vánocům dostala nějakej program na úpravu, ale to ne. Dostala jsem Macbook Air!!! Fakt, že jo!!!! Nechtěla jsem to prozrazovat, ale když už jsem tady načala ty videa, tak to řeknu. A taky jsem dostala novej mobil, ale víc už neprozradím, uvidíte to ve videu někdy v lednu :P.
U nás byl Štědrej den hezkej. Najedli jsme se, vypili dětský šampáňo a rozbalovali dárky. A já pak byla z toho celej večer na větvi :D. Ale řeknu vám, že jsem si vůbec nebyla jistá, jestli ten Macbook dostanu. Jak už jsem psala dřív, tak mi táta říkal, že když se mě babi zeptá, jestli ho chci, tak ať řeknu, že jo. Samozřejmě, že se mě babi nezeptala, takže jsem ztratila naději. Nicméně včera, když jsme si u babi rozbalovali dárky, tak já už byla smířená s tím, že ten notebook nedostanu, protože jsem už všechno měla zabalený. Potom, když už všichni měli rozbaleno, tak mi Zuzka (taťkova ségra) řekla, že ta nezabalená krabice je ještě pro mě. Tak jsem si ji opatrně vzala a už to, jak byla těžká mi napovědělo, že v ní bude ten notebook. Pomalu jsem to otevřela a jo, byl tam. Tak jsem začala říkat, že to je prdel a jestli to myslí vážně a tak :D A je úplně krásňoučkej. Nejkrásnější. Kdybyste ho viděli, je tak nádhernej. Mnohem hezčí než na fotkách! A stejně tak mi to udělali taťka s jeho přítelkyní s tím mobilem. Byl danej ještě v takovej krabici s britskou vlajkou :D Holt letos je to ve stylu co se skrývá pod povrchem, jak říkala Sára, když jsme byli v restauraci.
Pokud chcete číst nový díly Lindos Princess, kde jsou asi tři nový kapitoly, tak je čtěte na wattpadu. Odkaz na můj profil najdete v horním menu a taky v normálním menu :) Mám rozepsanou i další kapitolu Change Your Life, tak snad ji ještě tenhle tejden dopíšu :D

A konečně jsem taky na INSTAGRAMU! Konečně se mi splnil sen, juchů :D Určitě si mě followněte :P

můj instagram

NA NOVÉ VIDEO CHRISTMAS TAG SE DOSTANETE, KDYŽ KLIKNETE NA FOTKU VÝŠE

MY SECOND FAMILY

20. december 2013 at 20:53 | Caroline |  diary
S mým magorem ve Vídni, kde se furt něčemu smála a mrdalo jí ještě víc než normálně :D Vyfoťme se u slona, vyfoť mě s punčem, vyfoť mě bez punče atd :DDDD

Naše dnešní Vánoce ve škole, kde nás byla asi čtvrtka třídy :D

christmas is coming, violetta, prague, new videos

12. december 2013 at 17:08 | Caroline |  diary
Po delší době se opět hlásím, ale fakt se mi nechce nijak extrémně psát. A vlastně není ani o čem psát, když to tak vezmu.
Tenhle tejden byl totálně best. V pondělí jsme měli tři hodiny suplování a poslední hodina nám na poslední chvíli odpadla. V úterý jsme se učili jen dvě hodiny (dvě byli informatika a dvě tělák, ale já necvičila, haha) a z toho byla jedna hodina suplovaná. Ve středu nám první hodina odpadla, takže jsem si spala o hodinu a půl dýl (víc takových dnů!!) a z dějáku jsem si s učitelem domluvila, aby mě pustil ve 12.50, abych byla o hoďku dřív doma. A dneska jsme byli v rámci etikety v restauraci na jídle. Strašně jsme se toho bála, páč o tý restauraci kolují různý informace, ale chutnalo mi to! Jako předkrm byl nějakej šáteček z listovýho těsta se šunkovou pěnou, polívka vývar s mrkví a nudlema, pak vepřovej řízek s bramborovým salátem, kterej jsem celej nechala a řízku snědla půlku a to nejlepší nakonec - dezert! Ten byl dokonalej! Měli jsme zmrzlinu a k tomu nějakou čokoládovou buchtu. Mňamka. A já opět jela domů o hoďku dřív, hehe.
Víte, jak na disney channel jede ten novej seriál Violetta? Asi si řeknete, že to musí být děsná blbost, ale mně se to fakt strašně, ale fakt nehorázně líbí! Nedokážete si to představit, ale jsem na tom asi závislá. Jen za poslední tejden jsem viděla všechny díly, co zatím vyšly a každej den se těším na novej! A nejoblíbenější lidi? Rozhodně Camila a Maxi!! Jsou prostě boží :). Hlavím důvodem, proč se mi to tak blíží je asi to, že miluju latinsko americký disney filmy/seriály :D Dodnes vzpomínám na dobu, kdy jsem byla závislá na VIVA High School Musical!
Chápete to, že Vánoce se neskutečně rychle blíží? Už jen tejden a jedu k tatínkovi. Ve čtvrtek jedem do Vídně. A já nevím, co od toho čekat. Nebojím se toho, jen se mi tam neskutečně nechce. Ke všemu mi ještě máma dluží 20 euro, páč jsem jí půjčovala a s 50 eury do Vídně fakt nepojedu. Musím ještě něco koupit taťkovi k těm narozkám, protože v Praze jsem mu nic nekoupila, protože nebylo co.
V Praze to bylo naprosto neskutečný. Já ale Prahu miluju, takže se dalo čekat, co napíšu. Bylo tam ale děsně moc lidí. Jak na Václaváku, tak na Staromáku. Strašný prostě. Byli jsme na Václaváku, kam jsme šli do toho obrovskýho Neoluxor knihkupectví, který má snad 2 nebo tři patra a ještě 2 patra pod zemí. Ráj prostě. Já tam šla hlavně pro občanskej zákoník, kterej potřebuju do práva. A taky jsem sháněla jednu knížku o Kubišovi o kterej jsem už možná psala, ale bohužel ji nemaj. Ptala jsem se na ni v knihkupectví na nádraží, ale ten kluk mi řekl, že ještě nevyšla a že to asi oddalujou, jinak neví, proč nevyšla. A taky mám vybranou další knížku pod stromeček. Tu už do toho wishlistu dávat nebudu, páč se mi to nechce předělávat, ale je to Slunce v úplňku - Příběh Jana Palacha. A ještě jsem vám neřekla o výprodeji Essence! Byla jsem tam poprvý a ... no co k tomu říct. Jako je tam hodně věcí, ale ještě víc lidí. Strašně moc lidí, myslela jsem, že se zblázním, páč jsem se nemohla nikde dostat. A když jsem z tama odešla, tak jsem si řekla, že jsem si klidně mohla vzít i jiný barvy těch gelových linek a taky nějaký barevný kajalový tužky. Ale to už bylo pozdě, takže si budu muset počkat na další výprodej. A co jsem si koupila?? Tak to zjistíte v mým haul videu!! :)
A chcete vědět další naprosto dokonalou zprávu?? Mandrage budou u nás ve Zlíně, přímo 30. března 2014, takže přesně na moje narozky!! A já se nemůžu dočkat, páč tam nesmím chybět!! Lepší dárek jsem si fakt přát nemohla :)

A CHCETE VĚDĚT TU NEJSMUTNĚJŠÍ ZPRÁVU CELÝ DOBY??????? Brandy skončil v Koblížkách! Dozvěděla jsem se to před chvilkou a moje nálada klesla o miliardu stupňů dolů. Jsem děsně smutná, chci umřít a brečet a nevím co ještě. Samozřejmě, že to respektuju, ale určitě chápete, že mi to je prostě strašně moc líto! Doufám, že ho ještě někdy uvidím, je to totiž opravdovej miláček :). A CHCETE VĚDĚT DALŠÍ NESKUTEČNĚ SMUTNOU ZPRÁVU??? Moje milovaná Vendy z english-power skončila. Oh god, kill me please!

Včera mi přišla ELLE a je tam ten boží diář na příští rok ze kterýho mám naprosto děsnou radost a už tam mám všechny data a události a takový věci zaznačený. Jsem prostě maniak :D A ještě mi došel balíček od Elišky :*.
V sobotu pojedem s mámou do Z, páč ona potřebuje dokoupit dárky a já potřebuju balící papír, abych to konečně zabalila, když příští tejden odjíždím a v neděli mám sraz s holkama, tak jim musím dovízt dárky.
Víc vám asi nenapíšu, protože jsem děsně smutná z Tomáškovo odchodu, tak vám sem radši hodím tři fotky.

Konečně čtu relikvie a už mám půlku za sebou!! Ale nechci konec, prosím ne, budu brečet až mi Fred umře.. :'(

Samolepky na nehty od Essence, který jsem ukazovala ve videu :)

BEFORE I DIE I WANT ... ♥

8. december 2013 at 18:24 | Caroline |  shits
Určitě všichni víte, co to je before i die. Pokud ne, tak asi nežijete v tomhle světě, ale pro vysvětlení to jsou obrázky, který vystihnujou, co byste chtěli zvládnout nebo udělat pro vlastní radost předtím než zemřete, což už říká samotnej název tohohle ,,projektu''. A abych uvedla na pravou míru o co se tady vlastně budu snažit, tak jsem se rozhodla, že si tady vyrobím takovej live wihlist, chápejte to jakože životní list přání. A postupně si budu odškrtávat, co se mi povedlo, postupně budu i přidávat, co ještě chci dokázat a tenhle článek bude fééééééééééést dlouhej. A jakou výhodu to má pro vás? Vlastně žádnou, ale můžete se inspirovat a taky mě víc poznáte :) A taky jsem si to rozdělila do různých oddělení, abych se v tom sama vyznala :D

BUDOUCNOST, CESTOVÁNÍ, ŠKOLA, POVOLÁNÍ, RODINA
potkat jednu opravdovou lásku
procestovat svět
prožít Nový rok na Times Square
zhubnout
navštívit Austrálii
adoptovat zvířátko
navštívit Londýn✓
mít prasátko
bydlet ve velkém domě
pořídit si tetování jakmile oslavím 18 let
mít ,,Harry Potter'' tetování [chci expecto patronum :3]
mít druhý tetování, který má pro mě speciální význam [7 čárek]
dodělat střední [:DD]
navštívit Floridu
jít na výšku do Prahy na UK
vyholit si čtvrtku hlavy
chci, aby moje děti [pokud nějaký vůbec budu mít :D] vyrůstaly na Harry Potterovi
navštívit kouzelný svět Harryho Pottera [to jsou ty studia Warner Bros kousek za Londýnem]
jít nakupovat v black friday
napsat píseň, která za to bude stát
roztáhnout si uši [max. na 8 mm]
naučit se italsky
naučit se rusky
mluvit plynně anglicky


MATERIÁLNÍ VĚCI
napsat novelu o mořských pannách
jít nakupovat do Victoria's Secret věci z kolekce PINK
napsat knihu
napsat bestseller
pořídit si Macbook✓
vydržet psát si rok deník
naučit se hrát na kytaru
pořídit si zrcadlovku
zkusit máslový ležák
mít rtěnku od MACu


JINÉ
slyšet ho říct, že jsem krásná
stát pod hvězdami s někým speciálním
být obejmuta vysokým klukem
psát si sama sobě dopisy a otevřít je za deset let
vést populární blog
mít dlouhé a zdravé vlasy
přespat na pláži
chci vidět průhledně čisté moře
mít fialové ombre


NEDOSAŽITELNÉ
režírovat film [ten už mám taky vymyšlenej :D]
potkat Meredith Foster
potkat Bethany Mota
potkat Joshe Hutchersona
potkat Miley Cyrus
potkat Troian Bellisario
potkat cast Harry Pottera
mít vlastní kolekci oblečení

❄ CHRISTMAS WISHLIST 2013 ❄

2. december 2013 at 21:42 | Caroline |  wishlist
PRVNÍ PROSINCOVÝ ČLÁNEK A 22 DNŮ DO VÁNOC!! :)

Jelikož se nám Vánoce kvapem blíží, tak jsem se rozhodla, že se s vámi konečně podělím o můj vánoční wishlist. Řeknu vám, s tím vymýšlením dárků je to rok od roku horší. Už minulej rok jsem měla problémy a letos to bylo ještě horší, ale naštěstí jsem to zvládla a něco vymyslela! Já osobně už mám teda dárky pro ostatní nakoupený, už jen zabalit! Ještě se teda chystám 18. nebo 19. prosince se školou do Vídně, tak tam taky něco ještě rychle dokoupím, protože tatínek měl 28.11. čtyřicátý narozky, tak mu chci ještě něco přikoupit. A jaký je váš letošní wishlist?? :)


Tak iPhone jste asi všichni čekali :D. Na začátku roku jsem psala, že jsem kráva, že jsem si ho nepřála, tak ho sem dávám letos a taťka už mi ho vybírá. Nevím, jestli budu mít pětku nebo čtyřku, protože mi na tom vůbec nezáleží, jen chci, aby byl bílej :3. Parfém od One Direction s názvem Our Moment si přeju z toho důvodu, že jsem viděla v časopise, co všechno obsahuje a myslím, že bude vonět nádherně. Ty od Justina si nemůžu vynachválit, tak uvidíme jestli bude mít konkurenty :). A nebyla bych to já, kdybych sem nenarvala tři prdele knih. Hra lží mě láká kvůli tomu, že ji napsala Sara Shepard (čtěte moje bohyně) a seriál je prostě skvělej! Dál Velký Gatsby. Film jsem upřímně neviděla, ale myslím, že tuhle knihu by měl mít doma každej :). Colette snad nemusím ani vysvětlovat. Vždyť víte, že Židé jsou moje srdcovka. Roztomilé malé lhářky: Bezcitné si myslím, že taky nepotřebujou žádnej koment. Vždyť je sbírám! A poslední věcí je The Mortal Instruments : Město z kostí. Film je dokonalej, tak jsem zvědavá na knížku :)

Tak to by byl můj wishlist!! Vím, že si asi řeknete, že toho není moc, ale když si vezmete kolik stojí iPhone, tak máte polovinu peněz v prdeli :D Jelikož mi ale všichni říkaj, že když si řeknu iPhone, tak to nestačí, tak jsem toho vymyslela víc.

Jinak, co se týče dárků o kterých vím, že je dostanu, tak jsou to jen UGG boty, který babi odjednávala. To už je naše taková každoroční rutina, řekla bych. Každej rok dostanu buď nový UGG nebo emu :D. Ale když jsou tak pohodlný, tak kdo by odolal?? A ještě možná notebook od Apple. Můj bratránek ho chce a babi se o tom bavila s taťkou, že by mi ho koupili taky a táta mi volal a říkal, že nemám bejt blbá a když mi babi řekne, jestli ho chci, tak mám říct, že jo a to, že mám novou baterku v notebooku, tak ať se na to vyseru a ať nejsem blbá (což mi řekl během tohohle hovoru asi pětkrát). A takhle přesně mi to všechno řekl, dámy a pánové. A nebudu říkat, že ho nechci. Chci ho! A ani si nedovedete představit, jak moc. Vlastně i jinej notebook by mě potěšil, protože můj už je v děsným stavu, ale víte co, Apple je prostě Apple. No samozřejmě, že tady je asi 5% šance, že ho dostanu a už teď jsem si jistá, že ho nedostanu, ale nechme se překvapit :)

PS: Dneska je to přesně 18 měsíců (!!!!) od založení blogu :3