christmas is coming, violetta, prague, new videos

12. december 2013 at 17:08 | Caroline |  diary
Po delší době se opět hlásím, ale fakt se mi nechce nijak extrémně psát. A vlastně není ani o čem psát, když to tak vezmu.
Tenhle tejden byl totálně best. V pondělí jsme měli tři hodiny suplování a poslední hodina nám na poslední chvíli odpadla. V úterý jsme se učili jen dvě hodiny (dvě byli informatika a dvě tělák, ale já necvičila, haha) a z toho byla jedna hodina suplovaná. Ve středu nám první hodina odpadla, takže jsem si spala o hodinu a půl dýl (víc takových dnů!!) a z dějáku jsem si s učitelem domluvila, aby mě pustil ve 12.50, abych byla o hoďku dřív doma. A dneska jsme byli v rámci etikety v restauraci na jídle. Strašně jsme se toho bála, páč o tý restauraci kolují různý informace, ale chutnalo mi to! Jako předkrm byl nějakej šáteček z listovýho těsta se šunkovou pěnou, polívka vývar s mrkví a nudlema, pak vepřovej řízek s bramborovým salátem, kterej jsem celej nechala a řízku snědla půlku a to nejlepší nakonec - dezert! Ten byl dokonalej! Měli jsme zmrzlinu a k tomu nějakou čokoládovou buchtu. Mňamka. A já opět jela domů o hoďku dřív, hehe.
Víte, jak na disney channel jede ten novej seriál Violetta? Asi si řeknete, že to musí být děsná blbost, ale mně se to fakt strašně, ale fakt nehorázně líbí! Nedokážete si to představit, ale jsem na tom asi závislá. Jen za poslední tejden jsem viděla všechny díly, co zatím vyšly a každej den se těším na novej! A nejoblíbenější lidi? Rozhodně Camila a Maxi!! Jsou prostě boží :). Hlavím důvodem, proč se mi to tak blíží je asi to, že miluju latinsko americký disney filmy/seriály :D Dodnes vzpomínám na dobu, kdy jsem byla závislá na VIVA High School Musical!
Chápete to, že Vánoce se neskutečně rychle blíží? Už jen tejden a jedu k tatínkovi. Ve čtvrtek jedem do Vídně. A já nevím, co od toho čekat. Nebojím se toho, jen se mi tam neskutečně nechce. Ke všemu mi ještě máma dluží 20 euro, páč jsem jí půjčovala a s 50 eury do Vídně fakt nepojedu. Musím ještě něco koupit taťkovi k těm narozkám, protože v Praze jsem mu nic nekoupila, protože nebylo co.
V Praze to bylo naprosto neskutečný. Já ale Prahu miluju, takže se dalo čekat, co napíšu. Bylo tam ale děsně moc lidí. Jak na Václaváku, tak na Staromáku. Strašný prostě. Byli jsme na Václaváku, kam jsme šli do toho obrovskýho Neoluxor knihkupectví, který má snad 2 nebo tři patra a ještě 2 patra pod zemí. Ráj prostě. Já tam šla hlavně pro občanskej zákoník, kterej potřebuju do práva. A taky jsem sháněla jednu knížku o Kubišovi o kterej jsem už možná psala, ale bohužel ji nemaj. Ptala jsem se na ni v knihkupectví na nádraží, ale ten kluk mi řekl, že ještě nevyšla a že to asi oddalujou, jinak neví, proč nevyšla. A taky mám vybranou další knížku pod stromeček. Tu už do toho wishlistu dávat nebudu, páč se mi to nechce předělávat, ale je to Slunce v úplňku - Příběh Jana Palacha. A ještě jsem vám neřekla o výprodeji Essence! Byla jsem tam poprvý a ... no co k tomu říct. Jako je tam hodně věcí, ale ještě víc lidí. Strašně moc lidí, myslela jsem, že se zblázním, páč jsem se nemohla nikde dostat. A když jsem z tama odešla, tak jsem si řekla, že jsem si klidně mohla vzít i jiný barvy těch gelových linek a taky nějaký barevný kajalový tužky. Ale to už bylo pozdě, takže si budu muset počkat na další výprodej. A co jsem si koupila?? Tak to zjistíte v mým haul videu!! :)
A chcete vědět další naprosto dokonalou zprávu?? Mandrage budou u nás ve Zlíně, přímo 30. března 2014, takže přesně na moje narozky!! A já se nemůžu dočkat, páč tam nesmím chybět!! Lepší dárek jsem si fakt přát nemohla :)

A CHCETE VĚDĚT TU NEJSMUTNĚJŠÍ ZPRÁVU CELÝ DOBY??????? Brandy skončil v Koblížkách! Dozvěděla jsem se to před chvilkou a moje nálada klesla o miliardu stupňů dolů. Jsem děsně smutná, chci umřít a brečet a nevím co ještě. Samozřejmě, že to respektuju, ale určitě chápete, že mi to je prostě strašně moc líto! Doufám, že ho ještě někdy uvidím, je to totiž opravdovej miláček :). A CHCETE VĚDĚT DALŠÍ NESKUTEČNĚ SMUTNOU ZPRÁVU??? Moje milovaná Vendy z english-power skončila. Oh god, kill me please!

Včera mi přišla ELLE a je tam ten boží diář na příští rok ze kterýho mám naprosto děsnou radost a už tam mám všechny data a události a takový věci zaznačený. Jsem prostě maniak :D A ještě mi došel balíček od Elišky :*.
V sobotu pojedem s mámou do Z, páč ona potřebuje dokoupit dárky a já potřebuju balící papír, abych to konečně zabalila, když příští tejden odjíždím a v neděli mám sraz s holkama, tak jim musím dovízt dárky.
Víc vám asi nenapíšu, protože jsem děsně smutná z Tomáškovo odchodu, tak vám sem radši hodím tři fotky.

Konečně čtu relikvie a už mám půlku za sebou!! Ale nechci konec, prosím ne, budu brečet až mi Fred umře.. :'(

Samolepky na nehty od Essence, který jsem ukazovala ve videu :)
 


Comments

1 vendy vendy | 12. december 2013 at 20:23 | React

ale pořád to tu čtu!!! :-)
ty nehty jsou strašně pěkný! a ten Tom mě taky zarazil, ale přišlo mi, jakoby si s klukama moc nerozuměl, protože byl tichej a tak, ale nemůžu to posuzovat, když jsem je nikdy naživo neviděla:-D:-)
HARRYYYYYY <3
a PRAHAAAAAA :)
uvidíš , že Vídeň bude nad očekávání!!! :-)

2 *Vanessa *Vanessa | Web | 13. december 2013 at 13:20 | React

děkuji moc, jinak ty nehty máš vážně pěkný =)

3 Ellie-xp Ellie-xp | Web | 15. december 2013 at 16:30 | React

T\vooo,vy se máte!
Heh cože do restaurace? :DD a my takový blafy v jídelně a y hezky do restaurace..Předkrm,hlavní chod,dezert ..cooo :( já chcu taky :D
Joo Vánoce za dveřma a já mám jden dárek! -_- a nemam čas jít kupovat další :D damn.!
to je smutnejch zpráv :( Třeba si toBrandy rozmyslí :P
Harry Potteeeeer ♥_♥ chudák Fred :(

4 Ell Ell | Web | 16. december 2013 at 15:49 | React

restaurace :D to se nekdo mááá

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.