Štědrý den, wattpad, instagram, christmas TAG

26. december 2013 at 16:11 | Caroline |  diary
Po dlouhý době jsem se opět konečně dokopala k tomu, abych napsala. A řeknu vám jednu věc. Nemám v plánu vám tady vyzrazovat dárky, který jsem dostala pod stromeček, protože je všechny uvidíte až v lednu. Prvním důvodem, proč je uvidíte tak pozdě je ten, že já kráva opět slibovala, že to bude tak do 28. prosince, maximálně do konce prosince. Nebude to tak! Ještě mě čekají dárky doma u mámy, takže by ve videu nebyly všechny dárky a to určitě nechcete :P. Protojsem se rozhodla, že natočím christmas tag, abych nějak zaplnila místo :D. A proč ne, když jsou ty Vánoce?! A ani mi neuvěříte, jak moc se na nový video těším!! Konečně bude totiž upravený nějak normálně. Asi vás některý napadlo, že jsem k Vánocům dostala nějakej program na úpravu, ale to ne. Dostala jsem Macbook Air!!! Fakt, že jo!!!! Nechtěla jsem to prozrazovat, ale když už jsem tady načala ty videa, tak to řeknu. A taky jsem dostala novej mobil, ale víc už neprozradím, uvidíte to ve videu někdy v lednu :P.
U nás byl Štědrej den hezkej. Najedli jsme se, vypili dětský šampáňo a rozbalovali dárky. A já pak byla z toho celej večer na větvi :D. Ale řeknu vám, že jsem si vůbec nebyla jistá, jestli ten Macbook dostanu. Jak už jsem psala dřív, tak mi táta říkal, že když se mě babi zeptá, jestli ho chci, tak ať řeknu, že jo. Samozřejmě, že se mě babi nezeptala, takže jsem ztratila naději. Nicméně včera, když jsme si u babi rozbalovali dárky, tak já už byla smířená s tím, že ten notebook nedostanu, protože jsem už všechno měla zabalený. Potom, když už všichni měli rozbaleno, tak mi Zuzka (taťkova ségra) řekla, že ta nezabalená krabice je ještě pro mě. Tak jsem si ji opatrně vzala a už to, jak byla těžká mi napovědělo, že v ní bude ten notebook. Pomalu jsem to otevřela a jo, byl tam. Tak jsem začala říkat, že to je prdel a jestli to myslí vážně a tak :D A je úplně krásňoučkej. Nejkrásnější. Kdybyste ho viděli, je tak nádhernej. Mnohem hezčí než na fotkách! A stejně tak mi to udělali taťka s jeho přítelkyní s tím mobilem. Byl danej ještě v takovej krabici s britskou vlajkou :D Holt letos je to ve stylu co se skrývá pod povrchem, jak říkala Sára, když jsme byli v restauraci.
Pokud chcete číst nový díly Lindos Princess, kde jsou asi tři nový kapitoly, tak je čtěte na wattpadu. Odkaz na můj profil najdete v horním menu a taky v normálním menu :) Mám rozepsanou i další kapitolu Change Your Life, tak snad ji ještě tenhle tejden dopíšu :D

A konečně jsem taky na INSTAGRAMU! Konečně se mi splnil sen, juchů :D Určitě si mě followněte :P

můj instagram

NA NOVÉ VIDEO CHRISTMAS TAG SE DOSTANETE, KDYŽ KLIKNETE NA FOTKU VÝŠE
 


Comments

1 Sydney Sydney | Email | Web | 26. december 2013 at 22:44 | React

Na instagrame som si ťa už followla :) No toto. Úplne som cez článok preciťovala s tebou! :) Macbook air a iphone 5 naraz? Na vianoce? Pod stromčekom? :O :) Tak to si musela mať veľkú radosť a veľkú zásluhu doma no toto :) Gratulujem :)
Určite potom sprav fotky alebo teda video, čo len chceš som zvedavá na tvoje darčeky a hlavne v obrázkovej podobe. Dúfam že aj v denníkoch budeš tieto veci zahŕňať na fotky. A už budeš ako pravý blogger s týmito vecami a pridávaš ich na weheartit! :)
Maj krásne sviatky a nový rok :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.