January 2014

chupacabra, jan palach

18. january 2014 at 12:31 | Caroline |  diary
Prdel je, že jsem si už splnila několik svých věcí, co chci udělat v novým roce. Koupila jsem si všechny štětce, paletku očních stínů (sice ne od Sleek, ale jinou, která je mnohem hezčí a levnější) a omezení sprostých slov se mi taky celkem daří. Rozhodně s tím nemám problém. Sice někdy, když mě něco fakt nasere, tak mi to vyletí, ale třeba vole jako sprostý slovo neberu, protože se u nás říká furt. Takže to nijak nehrotím. Přiznám se, že cvičit jsem ještě nezačala. Na to se chystám až začnem chodit plavat. A to ještě ke všemu půjdu někdy v únoru vyřezat dvě znamínka, takže nebudu tak dva/tři tejdny cvičit, což mě samozřejmě neskutečně těší. Ale potom se do toho už určitě vrhnu. Slibuju. Ale já si vlastně řekla, že už nikdy nic slibovat nebudu, páč to nikdy nedodržím, tak mi řekněte, co mám jako dělat? Raději nic, asi.
Pořád mě strašně moc bolí odchod Tomáška z Koblížků. Víte, nikdy nezapomenu, jak jsem se s ním fotila a jak jsem ho chytila kolem boků a on mě úplně k sobě přitiskl a pořádně mě objal a řekl mi ,,takhle jsi mě objala." Nedokážete si představit, jak krásně se cítím, když si na to vzpomenu. A doufám, že ho ještě aspoň jednou v životě potkám, protože je to fakt super kluk :)

Slyšeli jste už Chupacabra od John Wolfhooker? Jestli ne, tak děláte chybu.

V pátek jsme se s T vyprdly na školu a jely se podívat na základku. Pokecaly jsme si s třídní a bylo to takový divný být zpátky na základce. Přišlo nám to tam úplně jiný a strašně nových xichtů tam bylo. A já bych všechny ty xichty nejradši postřílela :D Pak se T taťka nabídl, že nás odveze do Z, protože tam stejně jel, tak nás dovezl na Čepkov a my si šly koupit ty lístky na Mandrage, který jsou mimochodem totálně nádherný a jsem z nich na větvi. Prošly jsme si New Yorker, kde byly mimochodem slevy jako prase, T si koupila džíny a já silikonovej obal na mobil za 30 korun. No neber to! :D A pak jsme se teda vydaly k Jablku a věřte nevěřte, byla tam taková výstava, prostě stojany s plakáty plný fotek a textu. A pak tam byla fotka a kolem ní svíčky. Já se podívala a teď jsem zahlédla Palachovu fotku a kdybyste mě viděli, tak byste se mi smáli, protože já se k tomu úplně rozběhla a neviděli jste moji radost z toho. Tak jsem si řekla, že někde koupím svíčky a zapálím mu ji tam taky. Tak jsme teda šly do Jablka, kde jsme opět prošly obchody, pak šly do Rossmannu, kterej je o kousek dál a já hledala svíčky a našla jsem je až když jsme se vrátily zpátky do Jablka, tak jsem tam koupila takovou červenou pohřební a T bílou pohřební. Pak nastal problém, co se týče toho, čím ty svíčky zapálit. Takže jsme se opět vrátily do trafiky, kde jsme si koupily každá Bravíčko a k tomu zapalovač za 12 korun. A ta ženská se na nás tak hnusně podívala. No moc prostě. Pak jsme se šly najíst do KFC, kde jsem si dala milovanej Twister a ještě si zašly na Bubble Tea, kde jsem si krásně pokecala s tím klukem, co to tam dělá. On tam vždycky bývá buď ten číňan, kterýmu to asi patří nebo taková starší ženská a toho kluka jsem tam viděla poprvý. Tak jsem si dala mangovej bubble tea a s kuličkama a ten kluk se mě ptal, že prej jestli nechci zákaznickou kartu, kde se sbíraj body a za každých 10 dostaneš bubble tea zdarma. A já mu řekla, že ne, že tam tak často nejezdím, páč to není blízko. A on se zasmál a řekl, že jsem první ze sta, která řekla ne :D A pak jsme si s T sedly dolů na takový sedačky a všude byli hezcí kluci, no parádička, víte co :D Seděly jsme tam asi půlhodiny a ve dvě jsme si řekly, že si půjdem přečíst ty stojany s Palachem a zapálíme mu ty svíčky. A to nevíte, jakej trapas přišel teď. Jelikož ani jedna z nás neumí se zapalovačem, tak jsem tam musela jít za ňákým chlapem, jestli nám to zapálí, že s tím neumíme a on se jen usmál :D Prostě jako nedokážete si to představit :D
A to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla říct, takže kdo ví, kdy zas napíšu.

A aby to nebylo tak suchý, tak vám sem dám nějaký fotky z instagramu.

FANFICTION TRAILER | Šílená

14. january 2014 at 14:34 | Caroline |  shits
S radostí vám představuju trailer k chystaný povídce. Již dříve jsem naznačila, že bude nová povídka s Koblížky a tohle bude ona. Ještě jsem do ní ale přidala John Wolfhooker, aby to bylo zajímavější. A slibuju vám, že se máte na co těšit. Bude to jiný než jaký to čekáte, to vám garantuju.

trailer zde

Já osobně mám z toho traileru děsnou radost, protože si myslím, že se mi fakt povedl nato, jak jsem šikovná ve výrobě videí :D

instagram moment

8. january 2014 at 18:17 | Caroline |  shits
Strašně strašně moc se omlouvám, že to tady děsně zanedbávám. Nepíšu, protože nemám o čem a ty tři kapitoly Lindos Princess, tak to byla jen trapná záchrana, aby to tady nevypadalo zas tak neaktivně. Vůbec ani neobíhám oblíbený blogy, ale prostě nemám čas. Všechno udělám o víkendu! :)
Dneska tady mám ale jen nějaký fotky z instagramu, followujte mě!
A omlouvám se za tu velikost fotek, ale já v tom notebooku toho ještě moc neumím a cítím se jak debil :D

Domácí oranžáda, hranolky a kukuřičný kuře s ratatouille. Café Imperial, Praha

Památník Jana Palacha a Jana Zajíce. Nad Václavákem u muzea, Praha.ZEKE Sushi, Plzeň

Mám Percyho <3

Nový do sbírky

Naprosto perfektní song, jedu ho už dva dny nonstop