'cos you know best what's good for you, don't be afraid to find it out

9. february 2014 at 11:03 | Caroline |  diary
Chápu, že to je se mnou hrozný. Vůbec nepřidávám, nechodím na oblíbený blogy a jsem prostě blogově neaktivní. Dalo by se říct, že se víc věnuju youtube a videím. Připravuju si různý intra v iMovie a na blog tak nějak kašlu. Je mi to líto, ale vůbec nevím, co bych měla psát.
Nicméně jsem se rozhodla, že vás aspoň trošku poinformuju, co se u mně vlastně děje. Tak nějak nic, dalo by se říct.
Když teda nepočítám vysvědčení. S tím jsem se vám ještě nepochválila. Mám teda jeden čtverec z práva, asi čtyři trojky a jinak dvojky a jedničky. A jsem v klídku. Nikdo nebyl naštvanej a já taky ne. I když si pořád říkám, že bych se mohla začít učit, když chci jít na Karlovku :D My už máme totiž s Pájou všechno naplánovaný. Prvák, druhák, Vídeň, Španělsko, třeťák, čtvrťák a vejška :D Jsme prostě totálně nenáročný.
Jinak, jak jsem psala ve wishlistu, že chci mikinu La Familia od Paulieho Garanda, tak už přišla :3 Poslala jsem si ji k babi, protože jsem momentálně švorc, takže tak. A už se nemůžu dočkat až pojedu na začátku března k taťkovi na jarňáky a konečně ji budu mít!
Včera jsem dočetla Harryho Pottera. A je to za mnou. A celou noc jsem přemýšlela nad tím, jak ten Harry vlastně dopadl. Všechno, cose tam stalo. Jak to bylo geniálně vymyšlený. Jak tam na sebe navazovali některý věci, co už se staly a tak. Nejlepší série, forever prostě.
Jinak viděli jste poslední díl Ravenswoodu? Ten byl šokující, jako prase. Úplně jsem se na to dívala se zakrytýma očima :D A poslední díl The Carrie Diaries? Tak ten byl krásnej a smutnej. Nejdřív jsem brečela štěstím, pak zas smutkem a potom pro změnu radostí. A třikrát jsem teda ještě u žádnýho 45 minutovýho seriálu nebrečela. A doufám, že udělaj, jak u Ravenswoodu, tak u The Carrie Diaries další sérii, protože to skončilo, tak napínavě, že to takhle prostě nesmí skončit! A to jsem vám ještě nevyprávěla o Violettě. To je taky moje hezká závislost :D
A když už jsem dočetla toho Harryho Pottera i poslední díl Roztomilých malých lhářek, tak jsemněkolik dní přemýšlela nad tím, co budu číst teď. Nakonec po dlouhým přemýšlení jsem se rozhodla pro první díl Hra lží a The Mortal Instruments: Město z kostí, tak jsem zvědavá, jaký to bude! :)
 


Comments

1 Ellie-xp Ellie-xp | Web | 9. february 2014 at 14:32 | React

hezký vízo,já trojky odzhora až dolu :DDD ale dobrý :))
Jo hej! ten Harry je uplně peckově vymyšlenej..Mám z toho takový pocity jakože,kdyby udělali nějakej další díl,pokračování,tak by na to lidi asi šli,ale určitě byy to nebylo takový jako předchozí díly s Harrym,Ronem a Hermionou..Ale miluju ty filmy a teď mám i nově knížku relikvii :))
Mikču závidím,to už víš :P
Co třeba Hunger Games přečíst? :)

2 deepoceanofwendy deepoceanofwendy | Web | 14. february 2014 at 18:51 | React

já taky úplně přemýšlím vždycky, jakže to ta Rowlingová tak skvěle vymyslela, že jí všechno navazuje a dává smysl. všechny ty místa a tak. prostě nejlepší:-)
The Carrie Diaries jsem shlídla ( celý dvě série ) minulej víkend a ohgod SEBASTIAAAAN
doufám, že další série bude!!! nestačilo mi dívat se na něj jen při dvou sériích:-D dneska jsme to zrovna probíraly se spolužačkou:-D
a alespoň se někdy ozvi! ale videa jsou taky moc fajn, takže tě jen podpořím
já teď budu číst povinnou četbu ( Na větrné hůrce ) a pak už konečně HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY. och, dočkala jsem se:-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.