spring holidays, come on! we need you

16. february 2014 at 12:56 | Caroline |  diary
Viděli jste někdy línějšího člověka než jsem já? Fakt se divím, že sem ještě někdo chodí, když skoro nepřidávám. Už jsem to říkala minule, že prostě nemám čas a ještě ke všemu nemám o čem psát. Už aby byly prázdniny!
Fakt se na jarňáky těším. Pojedu totiž k taťkovi, kde na mě čeká La Familia mikina a ještě plato Kinder vajíček. 😍 A taky pojedeme se Zuzkou do Prahy na nákupy, protože ona chce nějaký okovaný Vansky, jako má Nikol Moravcová a já bych si ráda zašla do LUSHe, protože chci šampon, kondicionér a něco na odlíčení. Doufám, že bude aspoň trošku hezky, protože když jsme tam byly v zimě, tak bylo nádherně, teplo a svítilo sluníčko. A kdybychom už šly do toho LUSHe do Palladia, tak bychom se mohly stavit i v Claire's, dm a možná TOPSHOP, kam chodíme pokaždý a jediný, co si tam koupíme jsou pyžama nebo kalhotky 😃. Myslím si, že když půjdu do dm v Praze, tak tam určitě budou mít ty novinky od Essence, protože kdoví, kdy to sem, do tý naší prdele dojde. A taky mám domluvený, že pojedeme s babi a Pájou zase do Plzně na sushi, tak se těším, protože to je mňamka! A dáme si zmrzlinu ze zelenýho čaje ❤️, která je mimochodem brutálně dokonalá. A kousek od toho sushi je zas Teta drogerie, kde mají mimochodem hrozně moc věcí a to je jako fakt dorgerie, protože to nemají ani u nás, i kdybych spojila tři drogerie dohromady.
Mimochodem jsem si tenhle tejden udělala radost a koupila si pár kosmetických věcí. Konečně jsem si koupila nějakej pořádnej makeup a koupila jsem si Fit Me od Maybelline, kterej měli zlevněnej z 350,- na 250,- a kterej je naprosto dokonalej. Ještě jsem si pořídila tu bázi pod makeup od Rimmel, řasenku od Essence (mám tu fialovo a je to ta nejlepší řasenka, jakou jsem kdy měla!) a ještě jsem koupila micelárku od Garnier, která byla taky zlevněná. Koupila jsem toho samozřejmě víc, ale všechno uvidíte příští tejden v nákupech za únor. A když jsem u těch videí, tak chci poděkovat za 80 odběratelů!! Naprosto tomu nemůžu uvěřit!
Teď v pátek byl naprosto nejlepší den! S holkama jsme si zašly na pizzu, měly jsme salámovou a šunkovou 💜, a pak jsme přespaly u R. Kecaly jsme asi do tří do rána a druhej den vstávaly po desátej. Taky jsme od R dostaly vánoční dárky. Dala nám deodorant Play It Up od Playboye, kterej voní úplně úžasně a já si snad půjdu očichat další deodoranty a parfémy od nich a OREO, který miluju a už jsem ho včera večer sežrala 😃. Já pak šla s mámou a jejím přítelem na oběd, opět na salámovou pizzu 😃 a od dvou jsme šli na wellness do Alexandria. Je celkem výhoda mít tak blízko lázně. Plavali jsme v bazénu, byli ve vířivce, v bylinný sauně, kterou jsem si zamilovala a mnohem víc. Byli jsme tak dvě hodiny a já v 16.45 jela domů.
A pozor, ještě jsem se vám nepochválila, jak mi to teď jde ve škole! Mám samý dvojky a jedničky, jednu trojku. Ale ještě nám nedala ty známky z práva, takže ty mi to hezky zkazí, páč jsem ten test jako vždycky dosrala a budu ráda, když dostanu aspoň horší trojku 😃

Tak to byl teda tak nějak můj život v textu a pokud ho chcete vidět ve fotkách, tak jděte na INSTAGRAM

PS [18:39] - Změnila jsem vzhled blogu. Je to pořád jednoduchý, ale chtěla jsem to jarní, protože černobílý vzhled mě už opravdu nudil!

EDIT [17.2. - 17:11] : 1. března jdu na Mandrage do Plzně!!

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.