Write some basic things about yourself

22. february 2014 at 17:27 | Caroline

Rozhodla jsem se, že budu dělat challenge, která je původně na 30 dní, ale já ji budu dělat, kdy se mi zachce, jelikož bych nedokázala přidávat každej den.
A první otázkou je Write some basic things about yourselfneboli Napiš pár základních věcí/informací o sobě.
So, let's go!

Asi je jasný, že se jmenuju Karolína, protože je to všude napsaný a je mi 15 let, ale 30. března budu slavit šestnáctiny. Jsem v prváku na střední škole na oboru žurnalistika a média. Narodila jsem se nedaleko Plzně, ale zhruba od čtyř let žiju na Moravě, ale jezdím k taťkovi do Plzně. Úplně nejvíc nenávidím tělák, protože mě nebaví a pokud mám mluvit o těch důležitých věcech, tak je to rozhodně závist, smrt, hádky a život bez lásky. Naopak věcí, který miluju je nehorázně moc. Psát tady věci jako rodina a přátelé mi přijde jako děsný klišé, protože to je přece jasný, že je milujete. Takže miluju Prahu, knihy, filmy, srandu, smích, angličtinu, cestování, nákupy, spánek, postel, čokoládu... Because chocolate makes everything better. Co se týče hudby, tak neposlouchám takovou tu ,,dnešní'' jako takový ty taneční věci a tak a vůbec nemám ponětí, kdo je Maclemore, nebo jak se to píše a ani to nechci zjistit. Mám ráda punk rock, pop rock a jiný žánry, který neumím pojmenovat. Mezi moje TOP interprety patří Mandrage, Koblížc!, ATD, Jaksi Taksi, Paulie Garand, John Wolfhooker, The Snuff a A Banquet. Vůbec neposlouchám rap či hip hop a Paulie je jedinou vyjímkou.
Bloguju přes 6 let, ale na tomto blogu jsem usazená necelý 2 roky. Taky od října 2013 natáčím na youtube. Od té doby co mám instagram, tak na něm jsem absolutně závislá. Umím snad anglicky, mám základy ruštiny a němčiny (ze který neumím ani ň) a chtěla bych se naučit španělsky. Patřím mezi neskutečně líný lidi a přinutit do toho, abych něco udělala je dost často pěknej boj.
A jsem naprosto ujetá na tetování. Až oslavím 18, tak si chci nechat několik tetování udělat!
Mám polodlouhý až krátký hnědý vlasy s fialovým ombré, hnědý oči, plný rty, kulatej obličej jak nafukovací balon a příšernou postavu.
Tak to jsem já :)
 


Comments

1 MDead MDead | Web | 22. february 2014 at 18:17 | React

Mandrage mám poslední dobou taky docela ráda :)

2 Dark Sayu (infinite-queens.blog.cz) Dark Sayu (infinite-queens.blog.cz) | Web | 23. february 2014 at 8:12 | React

tělák taky nemusím, naštěstí jsem z něj ale osvobozená :D:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.