March 2014

SWEET SIXTEEN

30. march 2014 at 16:28 | Caroline |  diary

Je to pravda. Dneska slavím svých sladkých šestnáct, jak se říká, tak uvidíme, jestli opravdu budou tak sladký. A jako vždy si řekneme, co se mi povedlo či nepovedlo v patnácti.

Dostala jsem se na střední, což považuju za jednu z nejdůležitějších věcí na světě, byla třikrát na Mandrage a třikrát na Koblížkách, byla ve Vídni, nespočetkrát v Praze, viděla dvakrát Hořící keř, dočetla Harryho Pottera, byla dvakrát v Itálii, konečně dostala funkční mobil [miluju tě iPhone a chci s tebou být do konce života!], vydržela na tomto blogu [kterej bude mimochodem brzo slavit 2 roky!], začala natáčet na youtube, našla nový kamarádky, upekla makronky [a sama!], dostala na vysvědčení z těláku jedničku, dvakrát se málem nechala přejet autem, dokončila základku [to mělo být na začátku, ale who cares], měla špatný, ale i dobrý chvíle...

Tak teda, HAPPY BIRTHDAY TO ME!

The more you care the more you have to lose. - Harry Potter

17. march 2014 at 20:55 | Caroline |  diary

Konečně, konečně jsem se po dlouhý době dokopala k nějakýmu tomu deníku.
Byla jsem u novýho zubaře a nechtějte vědět, jak jsem byla vyděšená. Já mám prostě ze zubařů děsnej strach :D Naštěstí je ale lepší než ta zubařka, co jsem ji měla doteď a ještě ke všemu je mladej, má asi 28 let a má celou ordinaci zařízenou hrozně moderně. Dokonce už má takový vybavení, díky kterýmu vás ani nebolí vrtání zubů. Ale zpátky k tomu, k čemu jsem se chtěla dostat. Naštěstí mám zuby v klidu, žádnej kaz, ale problém je s těma mýma osmičkama, jak on tomu říká (já jim totiž říkám moudráky, ale who cares?). Nicméně mě poslal do Z do nemocnice, že si tam máme zavolat a domluvit si s nima vyřezání tý osmičky. Takže budu mít konečně jeden moudrák pryč, juchů. Vtipný na tom je to, že mi ty zuby začaly růst teprve před rokem a už jdu jeden vyřezat :D A na kontrolu mám prej dojít 29. srpna v půl devátý ráno. Zabte mě. A když jsem u těch doktorů, tak 1.dubna jdu na oční.
Vím, že jsem slíbila, že napíšu ten článek o Mandrage, ale nakonec jsem se rozhodla, že se na to vykašlu a napíšu to dohromady i s tím Zlínem, kam jdeme 28. března. Ale víte, jakou má výhodu to, že jdu vyřezat ten zub? Protože si budu moct zajít do Rossmanna na nějaký věci od Essence, páč v Rossmannovi maj dva stojany :3 A já dostala k narozkám nějaký peníze. Ale to neznamená, že jsem už narozky měla. Mám je až 30. března a jelikož pojedu k taťkovi až v létě, tak jsem dárky od taťky, tety, babi a dědy dostala už teď.
A viděli jste novej díl PLL? O můj bože. Nemůžu se dočkat finále!!! Jsem zvědavá, co se všechno od Ali lhářky dozví. A pak budem muset čekat až do června, kdy začne pátá a zároveň poslední série. Vůbec nevím, co budu dělat až PLL skončí úplně :( A to jsem se ještě dozvěděla, že Ravenswood pokračovat nebude. Pěkně mě to teda naštvalo, zrovna když to bylo tak napínavý. Jediný, co mě na tom těší je to, že konečně budu moct v klidu spát :D A tak jsem se rozhodla, že se začnu dívat na TVD. Už jsem se na ně v minulosti dívala a vím, kde jsem skončila, teda vím aspoň děj, ale přesnou epizodu ne, ale začala jsem se dívat úplně od začátku. Mám za sebou teprve pár dílů.
Všimli jste si toho, že mám na designu tu nejkrásnější babu na světě??
A co vy? Co váš život? Mluvte, pište, přehánějte!

No time

12. march 2014 at 16:57 | Caroline |  diary
Ahoj lidi, po dlouhý době se opět ozývám a omlouvám se. Přijde mi, že se pořád jenom omlouvám, ale vůbec nemám čas psát. Článek o Mandrage už mám rozepsanej, tak ho snad, co nejdřív dodělám a zveřejním.
Doufám, že se na mě nezlobíte, že vůbec nepřidávám, ale zase nemám ty svoje dobrý dny, kdy bych měla o něčem psát. Snad mi odpustíte.

A pokud se přece jen nudíte, mrkněte na můj WHATSAPP, kde najdete již 10 kapitol Change Your Life a šest kapitol Lindos Princess.

A taky mám pro vás nejsmutnější zprávu letošního roku a to tu, že dnes 12. března 2014 umřela Nelynka, anglickej buldok, která patřila taťkovo ségře a mohli jste ji vidět v tomto postu na osmý fotce. Je mi to hrozně líto a trhá mi srdíčko, že už mezi námi není. Nebylo jí ani 10 měsíců 😥

Describe 3 fearst you have

4. march 2014 at 12:26 | Caroline
Článek o Mandrage bude až nahraju všechny videa na youtube :)

Dneska mám za úkol popsat moje tři obavy. Samozřejmě, že mám víc než 3 obavy, ale pokusím se tady vypsat ty nejdůležitější.

Mou první obavou je smrt. Nejen má, ale smrt mých příbuzných, známých či přátel. Už jsem v jednom roce ztratila dvě bytosti, který jsem milovala a řeknu vám, že ten pocit je děsnej. A nejvíc mě na tom mrzí, že jsem s tou jednou nemohla strávit poslední dny a měsíce života. A ještě ke všemu ani nevím, kde má hrobeček, protože nám to debil nechce říct. U druhý bytosti to je jinak,ta má hrobeček na zahradě.
Druhou obavou je budoucnost. Tuto obavu určitě zná každý, protože nikdo neví, co s ním bude. Já se bojím toho života po střední (jestli ji vůbec dokončím :D). Chtěla bych jít na výšku a nejvíc se bojím toho, že mě tam nevezmou. Když mě nevezmou, co budu dělat? Když mě vezmou, co budu dělat potom?
A třetí a zároveň poslední obavou je strach o věci. Chápu, že to je trošku divný, ale je to tak. Mám hrozný noční můry z toho, že mi třeba vyhoří barák a já přijdu o všechny knížky. Nebo, že se budem muset ze školy evakuovat a já tam budu muset všechno nechat.