Describe 3 fearst you have

4. march 2014 at 12:26 | Caroline
Článek o Mandrage bude až nahraju všechny videa na youtube :)

Dneska mám za úkol popsat moje tři obavy. Samozřejmě, že mám víc než 3 obavy, ale pokusím se tady vypsat ty nejdůležitější.

Mou první obavou je smrt. Nejen má, ale smrt mých příbuzných, známých či přátel. Už jsem v jednom roce ztratila dvě bytosti, který jsem milovala a řeknu vám, že ten pocit je děsnej. A nejvíc mě na tom mrzí, že jsem s tou jednou nemohla strávit poslední dny a měsíce života. A ještě ke všemu ani nevím, kde má hrobeček, protože nám to debil nechce říct. U druhý bytosti to je jinak,ta má hrobeček na zahradě.
Druhou obavou je budoucnost. Tuto obavu určitě zná každý, protože nikdo neví, co s ním bude. Já se bojím toho života po střední (jestli ji vůbec dokončím :D). Chtěla bych jít na výšku a nejvíc se bojím toho, že mě tam nevezmou. Když mě nevezmou, co budu dělat? Když mě vezmou, co budu dělat potom?
A třetí a zároveň poslední obavou je strach o věci. Chápu, že to je trošku divný, ale je to tak. Mám hrozný noční můry z toho, že mi třeba vyhoří barák a já přijdu o všechny knížky. Nebo, že se budem muset ze školy evakuovat a já tam budu muset všechno nechat.
 


Comments

1 deepoceanofwendy deepoceanofwendy | Web | 4. march 2014 at 14:11 | React

taky mám strach ze smrti, ale vlastně ze všeho, cos tu napsala. ztráta věcí, strach z budoucnosti... jenom některej strach je větší a některej ne tak velkej:-D

2 Ronnie. Ronnie. | Web | 4. march 2014 at 20:22 | React

Taky mám strach ze ztráty rodiny a budoucnosti. Nejvíc mě děsí jak nás ve škole už tlačí k tomu, že bychom měli vědět kam po střední chceme, co máme v plánu, a já prostě nevím.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.