The more you care the more you have to lose. - Harry Potter

17. march 2014 at 20:55 | Caroline |  diary

Konečně, konečně jsem se po dlouhý době dokopala k nějakýmu tomu deníku.
Byla jsem u novýho zubaře a nechtějte vědět, jak jsem byla vyděšená. Já mám prostě ze zubařů děsnej strach :D Naštěstí je ale lepší než ta zubařka, co jsem ji měla doteď a ještě ke všemu je mladej, má asi 28 let a má celou ordinaci zařízenou hrozně moderně. Dokonce už má takový vybavení, díky kterýmu vás ani nebolí vrtání zubů. Ale zpátky k tomu, k čemu jsem se chtěla dostat. Naštěstí mám zuby v klidu, žádnej kaz, ale problém je s těma mýma osmičkama, jak on tomu říká (já jim totiž říkám moudráky, ale who cares?). Nicméně mě poslal do Z do nemocnice, že si tam máme zavolat a domluvit si s nima vyřezání tý osmičky. Takže budu mít konečně jeden moudrák pryč, juchů. Vtipný na tom je to, že mi ty zuby začaly růst teprve před rokem a už jdu jeden vyřezat :D A na kontrolu mám prej dojít 29. srpna v půl devátý ráno. Zabte mě. A když jsem u těch doktorů, tak 1.dubna jdu na oční.
Vím, že jsem slíbila, že napíšu ten článek o Mandrage, ale nakonec jsem se rozhodla, že se na to vykašlu a napíšu to dohromady i s tím Zlínem, kam jdeme 28. března. Ale víte, jakou má výhodu to, že jdu vyřezat ten zub? Protože si budu moct zajít do Rossmanna na nějaký věci od Essence, páč v Rossmannovi maj dva stojany :3 A já dostala k narozkám nějaký peníze. Ale to neznamená, že jsem už narozky měla. Mám je až 30. března a jelikož pojedu k taťkovi až v létě, tak jsem dárky od taťky, tety, babi a dědy dostala už teď.
A viděli jste novej díl PLL? O můj bože. Nemůžu se dočkat finále!!! Jsem zvědavá, co se všechno od Ali lhářky dozví. A pak budem muset čekat až do června, kdy začne pátá a zároveň poslední série. Vůbec nevím, co budu dělat až PLL skončí úplně :( A to jsem se ještě dozvěděla, že Ravenswood pokračovat nebude. Pěkně mě to teda naštvalo, zrovna když to bylo tak napínavý. Jediný, co mě na tom těší je to, že konečně budu moct v klidu spát :D A tak jsem se rozhodla, že se začnu dívat na TVD. Už jsem se na ně v minulosti dívala a vím, kde jsem skončila, teda vím aspoň děj, ale přesnou epizodu ne, ale začala jsem se dívat úplně od začátku. Mám za sebou teprve pár dílů.
Všimli jste si toho, že mám na designu tu nejkrásnější babu na světě??
A co vy? Co váš život? Mluvte, pište, přehánějte!
 


Comments

1 Tvoje ElinQKKaaaa :D Tvoje ElinQKKaaaa :D | 21. march 2014 at 9:43 | React

Jeee osmičky auvíi taky mi je budou dávat pryč :( nechci! Jinak hmm pan doktor co ma moderní ordinaci(na 60% to bude určitě kus !:DD a dokonce i bohatej určitě,zubaři berou dost ne?!:DD)
Jinak ja nevim vo co go s tim PLL tskze nemam názor :D ale az ti to ukončí koukej na Americam Horror story !:3 2.serie mi přijde nějaká divná ale první je mrda :D (y)

Btw.joo jsem to já Lhotys :D a nemam blog tak se asi budu podepisovat jak mentál ElinQKkAa :DDD.

2 Caroline Caroline | Web | 21. march 2014 at 20:47 | React

[1]: Pak ti dám vědět, jestli to bolí :* :D No jasný, že jo. Je to kus (y) Kámošky ze třídy se taky na American Horror Story dívají, ale já bych to asi nedala, už u Ravenswoodu jsem byla zasraná a jedinej důvod, proč jsem ráda, že nebude druhá série je ten, že budu moct konečně klidně spát :D Eldo, ty překvapuješ s přezdívkama. Úplně mě dostáváš do rozpaků :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.