April 2014

MOST LIKELY TO TAG

26. april 2014 at 11:47 | Caroline
Na video se dostanete kliknutím na fotku.

rip my little baby

19. april 2014 at 23:34 | Caroline |  diary
Moje malá láska není mezi námi už od čtvrtečního večera. Jsem zlomená. Ztratila jsem další bytost, kterou jsem milovala. Věděla jsem, že bude muset jít pryč, ale táta říkal, že si ji nechá ještě 14 dní, jestli se její stav nezlepší, bohužel se nezlepšil a ona svou poslední noc strávila na veterině. Nechci o tom mluvit nějak víc. S nikým. A zvlášť s vámi to tady rozebírat nechci. A ano, byla nemocná, onemocněla před třemi týdny, takže musela jít pryč kvůli nemoci.
Prosím na nic se neptejte. Je to moje věc, jen jsem jí takhle chtěla vzdát počest a udělat vzpomínku.
A tohle mě dovedlo k další věci. Už nikdy, nikdy nebudu nikoho milovat, nedokážu přežít další ztrátu.


mám jeden plán bejt spolu dál, bejt spolu, šťastný napořád, ať nám to každej závidí, budem krásný, budem šťastný, to je jasný, uvidíš, to už se dneska nevidí

10. april 2014 at 18:09 | Caroline |  diary
Abyste věděli, proč jsem dala název článku, jakej jsem dala, tak vám to radši vysvětlím hned na začátku, ať nad tím nemusíte přemýšlet celou dobu, co budete článek číst. Je to část textu z písničky Bude to fajn od mý oblíbený kapely ATD. Určitě si kluky na youtube vyhledejte, jestli máte rádi punk rock. A abych došla k tomu, k čemu chci, tak záměr je takovej, že jsem u kluků vyhrála CD! Mám z toho fakt obrovskou radost. Minulej tejden totiž vyhlásili soutěž, že mají jejich fanoušci typovat název písničky na kterou bude další videoklip. Já typla Bejby a Kalhoty. Ve středu jsem se šla na jejich stránku podívat a zjistila jsem, že jsem jednou ze čtyř, která jejich CD dostane zdarma! Tak jsem jim poslala adresu a zjistila jsem, že by snad na podzim mohli dojet do Zlína.
A nedokážete si představit, jak teď trpím. Naštěstí už ne tak, jak po zákroku, ale je to děsný. V pondělí jsme s mamkou jely do Zlína do nemocnice, aby mi doktor vyřezal ten zub moudrosti. Řeknu vám, NEJHORŠÍ ZÁŽITEK EVER. Fuj, fakt humusácký. Úplně jsem slyšela, jak mi ten zub páčil a bylo to fakt nechutný. Jako když se tříští sklo nebo tak. Už nikdy to nechci zažít, i když vím, že minimálně jeden ještě vyřezat půjdu. Kvůli tomu celej tejden nechodím do školy, takže ležím v posteli, žiju na kašičkovým jídle (aneb potrava, co připomíná sračku), sleduju TVD (už jsem na třetí sérii!), dočetla jsem Hvězdy nám nepřály (zmíním se o tom níž), žeru zmrzlinu a chladím si tvář mraženým houskovým knedlíkem nebo kukuřicí. A asi se brzo zblázním.
A teď k tý knížce. Upřímně řečeno, Hvězdy nám nepřály má ode mě ne, ne a NE! Podle mě to je hrozná kravina. Děsně stupidní to je. Lidi v knížce jsou děsně naivní, prostě nic pro mě.
Mamka mi slíbila, že pojedem v sobotu do Rossmannu, tak snad jo, pokud mi bude líp. Mám už napsanej i seznam, co všechno chci, tak doufám, že tam z těch novinek budou aspoň něco mít, abych si to mohla koupit, plus musím mamce něco koupit k narozkám, který měla teď v úterý. Jinak, pokud vás zajímá, co si chci koupit, tak vám to tady vypíšu. Pokud ne, přeskočte to a čtěte dál! Určitě chci gelový oční linky v tužce v hnědý barvě, big bright eyes jumbo pen v nude odstínu, bronzer (zatím nevím jaký), tvářenku (buď blush stick nebo normální pudrovou), tužku na obočí, nail candies lak, čokoládový masky od Montagne Jeunesse a štětec na bronzer. A pokud tam budou mít limitku Bloom me up!, tak chci tu duo tužku a pokud Cookies & Cream, tak jumbo tužku na oči. Zbytek si nechám pro sebe, to se rozhodnu až v drogérii. Pro mamku jsem si už taky udělala seznam toho, co jí chci koupit, tak doufám, že to tam budou mít.
Konečně mám brejle! Mamka mi je dneska donesla. Jsem šťastná, protože jsme si je moc přála a konečně mám brejle, který jsem fakt chtěla. Hrozně se mi líbí, fakt jsou krásný. Jestli je chcete vidět, tak se mrkněte na můj instagram, je tam fotka :).
A to je ode mě asi tak nějak všechno, protože mě nenapadá, co víc vám říct.


MANDRAGE a jejich Siluety Tour 2014

6. april 2014 at 10:56 | Caroline |  diary
Jak jistě víte, byla jsem na Siluety Tour skupiny Mandrage ke stejnojmennému albu Siluety. Já Mandrage absolutně miluju, takže jsem na tomhle tour nemohla chybět. A jakmile jsem se dozvěděla, že kluci budou mít zastávku i ve Zlíně, věděla jsem, že tam prostě půjdu klidně i přes mrtvoly. Proto jsme si s kámoškou (ahoj Terolde! :D) jeli koupit lístky už v lednu, abychom je doma měly, co nejdřív.
Mě ale čekalo příjemný překvapení, když jsem se dozvěděla, že půjdu na Mandrage ještě 1. března do Plzně se Zuzkou. Táta pro mě přijel a hned večer jsem už mířila do KD Pekla v Plzni. Neřeknu vám, jaká byla předkapela Evelynne, jelikož mi tam došly až ke konci jejich vystoupení. Něco málo jsem slyšela, ale tato kapela mě moc nezaujala. Ještě vám musím říct takovou funny historku z toho, když jsme tam přicházely a jelikož je kulturák už poměrně starší (Zuzka, taťkova ségra, má 36 let a měla tam maturitní ples :D), tak se z toho hluku třepaly okenní tabulky. Fakt, nekecám, úplně jsem slyšela to sklo, jakoby se tříštilo. Nicméně, když jsme tam přišly a dostaly náramky na ruku, vydaly jsme se po schodech dolů do sálu, jelikož na balkóně bylo plno a mně se upřímně ani na balkóně nechtělo být, protože tam bylo hrozně málo místa. Když Evelynne skončili, trvalo asi tak zhruba čtvrthodiny než se kluci připravili. Byla jsem hrozně natešená, protože jsem netušila, co mě čeká. Kluci celý tohle tour otevírali písní Velký boty. Moje videa z koncertu nejsou nijak báječná, jelikož jsme stály až vzadu, ale koncert jsem si užila i tak. Hráli celý album Siluety a taky pár starších pecek, samozřejmě nemohli zapomenout na pecky z Přišli jsme si pro vaše děti a přihodili i pár z Mojí krevní skupiny. Celý koncert měli strašně hezky udělanej. Plný světelných efektů, taky mezi námi lítaly obří nafukovací balóny a tak. Fakt hrozně podařený. Celej koncert uzavřeli písní Porcelán. Mám i jednu zajímavost. Právě na tomto koncertě se točil i videoklip k písni Tanči dokud můžeš, takže se na něj určitě mrkněte. Já tam vidět jdu, ale jen zezadu, takže no comment :D Ale jsem ve videoklipu Mandrage, áááá. Když koncert skončil, kluci měli i autogramiádu a focení s fanoušky, ale na to jsem tam už nebyla, protože jsem si nebyla jistá, jestli se fotit opravdu budou. My si zašly do Burger Kingu na americkou, a pak jsme šly k ňákýmu klubu tři prdele daleko, kde pro nás měl dojet táta a já byla celá zasraná od kebabu z Burger Kingu, protože na mě celej vytekl, když jsem ho táhla až k tomu klubu.
A 28. března nás s T čekal koncert ve Zlíně. Já se teda připravovala už od chvíle, co jsem došla ze školy, takže jsem asi šílená, ale musela jsem se i sbalit, protože jsem u T spala. Tentokrát jsme tam už na předkapelu byly a měla to být kapela Nebe. A já si řekla ,,No sakra, tak tohle nedám.". Doma jsem si totiž žádnej klip od týhle kapely nepouštěla, protože jsem si je trošku pamatovala, když byli nominovaní na Objev roku ve Slavíkovi (2011 nebo 2012??). Po pár písničkách mě ale přesvědčili o tom, že nejsou zas tak špatní, jak mi přišli. On je totiž problém v tom, že mně se kapely začnou líbit až když je slyším naživo :D. Když kluci z Nebe dohráli, opět se čekalo několik minut než si Mandrage všechno nachystali. Tentokrát jsem stála jen za jedním člověkem, takže jsem měla fakt super místo. A koncert Mandrage byl úplně stejný jako v Plzni. Nejvtipnější bylo, když kluci odešli, všichni řvali ještě jednu a já jediná věděla, že se kluci ještě vrátí, přijdou převlečení do bílýho oblečení a budou hrát Černobílou. Tentokrát jsem se ale autogramiády i focení dočkala. Ani si nedovedete představit, jakou jsem měla radost, že se KONEČNĚ po sedmi letech, co klukům fandím, dočkám fotky a společnýho setkání. Kluci byli fakt neskuteční. Strašně milí a v klidu chlapi, kteří se pořád usmívají, pozdraví se, občas i pokecají. Já si nechala podepsat CD Siluety i Moje krevní skupina. Potom, když přišel čas focení, tak to jsem teprve chytala nervy. A když jsem přišla na řadu, tak jsem došla k Víťovi a Pepovi a pěkně od srdce jim řekla ,,Můžu jít mezi vás?". Já se prostě naseru všude, no. A když jsem odcházela, tak mi ještě Pepa něco řekl, ale to jsem zapomněla už v tom momentě, co to vyslovil. My se s Teroldem ještě na začátku domluvily, že pak půjdem najít ty kluky z Nebe, abychom se s nimi vyfotily. Našly jsme je u jejich stolku s věcmi, který prodávali, tak jsme si nechali podepsat lístky (od čtyř členů z pěti, mimochodem) a tak se s nimi vyfotily (se třemi členy z pěti, mimochodem). Kluci z Nebe jsou taky strašně milí a já mám další kapelu, kterou můžu poslouchat (+ maj krásnýho kytaristu, kterej by stál za hřích). A ještě jsem si koupila tričko k Siluety Tour.

Celkově bych tohle tour hodnotila víc než nadprůměrně. Bylo to naprosto skvělý a já bych si to klidně stokrát zopakovala, kdybych mohla.
PS: Všimněte si na fotkách, jak jsem děsnej zakrslík.

videa z Plzně

videa ze Zlína


Ten last songs on your Facebook profile

4. april 2014 at 8:29 | Caroline
1. Jaksi Taksi - Signál
2. John Wolfhooker - Work Hard Play Hard
3. Shane Harper - Rocketship
4. The Snuff - Erotic Sylvia
5. John Wolfhooker - Chupacabra
6. A Banquet - Climb The Hill
7. Paulie Garand - La Familia
8. Tom Odell - Another Love
9. Little Mix - Move
10. Rony Janeček - Waiting For The Sun

+ Mandrage - Tanči dokud můžeš
+ John Wolfhooker - Stubborn