mám jeden plán bejt spolu dál, bejt spolu, šťastný napořád, ať nám to každej závidí, budem krásný, budem šťastný, to je jasný, uvidíš, to už se dneska nevidí

10. april 2014 at 18:09 | Caroline |  diary
Abyste věděli, proč jsem dala název článku, jakej jsem dala, tak vám to radši vysvětlím hned na začátku, ať nad tím nemusíte přemýšlet celou dobu, co budete článek číst. Je to část textu z písničky Bude to fajn od mý oblíbený kapely ATD. Určitě si kluky na youtube vyhledejte, jestli máte rádi punk rock. A abych došla k tomu, k čemu chci, tak záměr je takovej, že jsem u kluků vyhrála CD! Mám z toho fakt obrovskou radost. Minulej tejden totiž vyhlásili soutěž, že mají jejich fanoušci typovat název písničky na kterou bude další videoklip. Já typla Bejby a Kalhoty. Ve středu jsem se šla na jejich stránku podívat a zjistila jsem, že jsem jednou ze čtyř, která jejich CD dostane zdarma! Tak jsem jim poslala adresu a zjistila jsem, že by snad na podzim mohli dojet do Zlína.
A nedokážete si představit, jak teď trpím. Naštěstí už ne tak, jak po zákroku, ale je to děsný. V pondělí jsme s mamkou jely do Zlína do nemocnice, aby mi doktor vyřezal ten zub moudrosti. Řeknu vám, NEJHORŠÍ ZÁŽITEK EVER. Fuj, fakt humusácký. Úplně jsem slyšela, jak mi ten zub páčil a bylo to fakt nechutný. Jako když se tříští sklo nebo tak. Už nikdy to nechci zažít, i když vím, že minimálně jeden ještě vyřezat půjdu. Kvůli tomu celej tejden nechodím do školy, takže ležím v posteli, žiju na kašičkovým jídle (aneb potrava, co připomíná sračku), sleduju TVD (už jsem na třetí sérii!), dočetla jsem Hvězdy nám nepřály (zmíním se o tom níž), žeru zmrzlinu a chladím si tvář mraženým houskovým knedlíkem nebo kukuřicí. A asi se brzo zblázním.
A teď k tý knížce. Upřímně řečeno, Hvězdy nám nepřály má ode mě ne, ne a NE! Podle mě to je hrozná kravina. Děsně stupidní to je. Lidi v knížce jsou děsně naivní, prostě nic pro mě.
Mamka mi slíbila, že pojedem v sobotu do Rossmannu, tak snad jo, pokud mi bude líp. Mám už napsanej i seznam, co všechno chci, tak doufám, že tam z těch novinek budou aspoň něco mít, abych si to mohla koupit, plus musím mamce něco koupit k narozkám, který měla teď v úterý. Jinak, pokud vás zajímá, co si chci koupit, tak vám to tady vypíšu. Pokud ne, přeskočte to a čtěte dál! Určitě chci gelový oční linky v tužce v hnědý barvě, big bright eyes jumbo pen v nude odstínu, bronzer (zatím nevím jaký), tvářenku (buď blush stick nebo normální pudrovou), tužku na obočí, nail candies lak, čokoládový masky od Montagne Jeunesse a štětec na bronzer. A pokud tam budou mít limitku Bloom me up!, tak chci tu duo tužku a pokud Cookies & Cream, tak jumbo tužku na oči. Zbytek si nechám pro sebe, to se rozhodnu až v drogérii. Pro mamku jsem si už taky udělala seznam toho, co jí chci koupit, tak doufám, že to tam budou mít.
Konečně mám brejle! Mamka mi je dneska donesla. Jsem šťastná, protože jsme si je moc přála a konečně mám brejle, který jsem fakt chtěla. Hrozně se mi líbí, fakt jsou krásný. Jestli je chcete vidět, tak se mrkněte na můj instagram, je tam fotka :).
A to je ode mě asi tak nějak všechno, protože mě nenapadá, co víc vám říct.

 


Comments

1 Lady≈Claire Lady≈Claire | Email | Web | 10. april 2014 at 21:22 | React

Jeden čas jsem poslouchala podobné žánry, potom jsem se díky bohu dostala k Three Days Grace a Apocalyptice :D Ale pěkný začátek :)

2 M&M M&M | Web | 13. april 2014 at 11:55 | React

Trhání zubů je vždycky strašně nechutný a hrozný! :D Vůbec ti to nezávidíme. A ty nové brýle jsou parádní! :)

3 glamour-vanessa glamour-vanessa | Web | 13. april 2014 at 22:18 | React

Takové nadpisy milujem - krása! ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.