MANDRAGE a jejich Siluety Tour 2014

6. april 2014 at 10:56 | Caroline |  diary
Jak jistě víte, byla jsem na Siluety Tour skupiny Mandrage ke stejnojmennému albu Siluety. Já Mandrage absolutně miluju, takže jsem na tomhle tour nemohla chybět. A jakmile jsem se dozvěděla, že kluci budou mít zastávku i ve Zlíně, věděla jsem, že tam prostě půjdu klidně i přes mrtvoly. Proto jsme si s kámoškou (ahoj Terolde! :D) jeli koupit lístky už v lednu, abychom je doma měly, co nejdřív.
Mě ale čekalo příjemný překvapení, když jsem se dozvěděla, že půjdu na Mandrage ještě 1. března do Plzně se Zuzkou. Táta pro mě přijel a hned večer jsem už mířila do KD Pekla v Plzni. Neřeknu vám, jaká byla předkapela Evelynne, jelikož mi tam došly až ke konci jejich vystoupení. Něco málo jsem slyšela, ale tato kapela mě moc nezaujala. Ještě vám musím říct takovou funny historku z toho, když jsme tam přicházely a jelikož je kulturák už poměrně starší (Zuzka, taťkova ségra, má 36 let a měla tam maturitní ples :D), tak se z toho hluku třepaly okenní tabulky. Fakt, nekecám, úplně jsem slyšela to sklo, jakoby se tříštilo. Nicméně, když jsme tam přišly a dostaly náramky na ruku, vydaly jsme se po schodech dolů do sálu, jelikož na balkóně bylo plno a mně se upřímně ani na balkóně nechtělo být, protože tam bylo hrozně málo místa. Když Evelynne skončili, trvalo asi tak zhruba čtvrthodiny než se kluci připravili. Byla jsem hrozně natešená, protože jsem netušila, co mě čeká. Kluci celý tohle tour otevírali písní Velký boty. Moje videa z koncertu nejsou nijak báječná, jelikož jsme stály až vzadu, ale koncert jsem si užila i tak. Hráli celý album Siluety a taky pár starších pecek, samozřejmě nemohli zapomenout na pecky z Přišli jsme si pro vaše děti a přihodili i pár z Mojí krevní skupiny. Celý koncert měli strašně hezky udělanej. Plný světelných efektů, taky mezi námi lítaly obří nafukovací balóny a tak. Fakt hrozně podařený. Celej koncert uzavřeli písní Porcelán. Mám i jednu zajímavost. Právě na tomto koncertě se točil i videoklip k písni Tanči dokud můžeš, takže se na něj určitě mrkněte. Já tam vidět jdu, ale jen zezadu, takže no comment :D Ale jsem ve videoklipu Mandrage, áááá. Když koncert skončil, kluci měli i autogramiádu a focení s fanoušky, ale na to jsem tam už nebyla, protože jsem si nebyla jistá, jestli se fotit opravdu budou. My si zašly do Burger Kingu na americkou, a pak jsme šly k ňákýmu klubu tři prdele daleko, kde pro nás měl dojet táta a já byla celá zasraná od kebabu z Burger Kingu, protože na mě celej vytekl, když jsem ho táhla až k tomu klubu.
A 28. března nás s T čekal koncert ve Zlíně. Já se teda připravovala už od chvíle, co jsem došla ze školy, takže jsem asi šílená, ale musela jsem se i sbalit, protože jsem u T spala. Tentokrát jsme tam už na předkapelu byly a měla to být kapela Nebe. A já si řekla ,,No sakra, tak tohle nedám.". Doma jsem si totiž žádnej klip od týhle kapely nepouštěla, protože jsem si je trošku pamatovala, když byli nominovaní na Objev roku ve Slavíkovi (2011 nebo 2012??). Po pár písničkách mě ale přesvědčili o tom, že nejsou zas tak špatní, jak mi přišli. On je totiž problém v tom, že mně se kapely začnou líbit až když je slyším naživo :D. Když kluci z Nebe dohráli, opět se čekalo několik minut než si Mandrage všechno nachystali. Tentokrát jsem stála jen za jedním člověkem, takže jsem měla fakt super místo. A koncert Mandrage byl úplně stejný jako v Plzni. Nejvtipnější bylo, když kluci odešli, všichni řvali ještě jednu a já jediná věděla, že se kluci ještě vrátí, přijdou převlečení do bílýho oblečení a budou hrát Černobílou. Tentokrát jsem se ale autogramiády i focení dočkala. Ani si nedovedete představit, jakou jsem měla radost, že se KONEČNĚ po sedmi letech, co klukům fandím, dočkám fotky a společnýho setkání. Kluci byli fakt neskuteční. Strašně milí a v klidu chlapi, kteří se pořád usmívají, pozdraví se, občas i pokecají. Já si nechala podepsat CD Siluety i Moje krevní skupina. Potom, když přišel čas focení, tak to jsem teprve chytala nervy. A když jsem přišla na řadu, tak jsem došla k Víťovi a Pepovi a pěkně od srdce jim řekla ,,Můžu jít mezi vás?". Já se prostě naseru všude, no. A když jsem odcházela, tak mi ještě Pepa něco řekl, ale to jsem zapomněla už v tom momentě, co to vyslovil. My se s Teroldem ještě na začátku domluvily, že pak půjdem najít ty kluky z Nebe, abychom se s nimi vyfotily. Našly jsme je u jejich stolku s věcmi, který prodávali, tak jsme si nechali podepsat lístky (od čtyř členů z pěti, mimochodem) a tak se s nimi vyfotily (se třemi členy z pěti, mimochodem). Kluci z Nebe jsou taky strašně milí a já mám další kapelu, kterou můžu poslouchat (+ maj krásnýho kytaristu, kterej by stál za hřích). A ještě jsem si koupila tričko k Siluety Tour.

Celkově bych tohle tour hodnotila víc než nadprůměrně. Bylo to naprosto skvělý a já bych si to klidně stokrát zopakovala, kdybych mohla.
PS: Všimněte si na fotkách, jak jsem děsnej zakrslík.

videa z Plzně

videa ze Zlína

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.